Strona 50 z 55 PierwszyPierwszy ... 404849505152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 549
  1. #491
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ...o tak HU jeszcze z dobrym przeciwnikiem to wielka przyjemność no dobra życzę powodzenia w organizacji jednakowoż czekając na zgłoszenia do ...MOJEGO .... turnieju....LOL

    ..który się może odbyć pózniej

    PS. Sviestas czekam na zgłoszenie
    ..może jak synka ruszę to pociągnie za sobą paru pro z tego miasta



    ........... a Dano odnośnie mega łatwo to nie nasza wina,że nie grali dużo turniejów nie zdobywając doświadczenia,nie czytali książek nabywając skilla hahaaaaaaaaaaaaa
    Ostatnio edytowane przez junntan ; 19-11-2010 o 13:16

  2. #492
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    29
    Junntan, jak zapraszalem do Swinoujscia na bardzo fajny turniej z duza pula dodana od sponsora, to jakos nie chcialo Ci sie przyjechac. Narazie to tylko duzo piszesz, a jak masz cos podane na tacy, to ciezko sie zebrac w sobie i przyjechac az 100km... Kilka osob ze Szczecina bylo, jeszcze kilka innych mnie przepraszalo ze nie moze byc, bo termin im nie pasuje, ale na ewentaulne kolejne takie turnieje sie pisza. Niestety narazie nic mi nie wiadomo, czy cos sie zrodzi, tzn sam turniej bez puli dodanej to nie problem, ale my chcemy zeby to bylo tak z przytupem ;]

  3. #493
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    No tak ja dużo piszę,ale gdybym tego nie robił to prawdopodobnie nasza liga umarłaby śmiercią naturalną a tak nie długo ruszamy co do tego turnieju na,który zapraszałes to i owszem czytałem ale mi również termin nie odpowiadał a nie czułem się w obowiazku przepraszać za nieobecność

  4. #494
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    4
    moze mi ktos napisac na priv jakies info na temat ligi, jestem zainteresowany

  5. #495
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    87
    Witam,

    po 2 a może i nawet 3 letniej przerwie. Też chętnie bym zagrał w lidze. Mam nadzieje, że ktoś mnie jeszcze pamięta i pozytywnie zweryfikuje


    P.S. Pozdrowienia z Las Vegas skąd wracam w niedziele.

  6. #496
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    NO NIEEEEE NIE WIERZE KTO SIE NAM NA FORUM ODEZWAL kupe lat spoko milion osob ciebie pozytywnie zweryfikuje

    P.S. jak mam dobre info to adasia tam mozesz spotkac wiec dobrze sie po kasynach rozejzyj

  7. #497
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    jak ktos ma troche czasu to proponuje lektore dwoch artykolow

    Olsztyńska Liga Pokerowa

    a potem z prawej strony sa newsy najpierw przeczytajcie news 2 od gory a potem pierwszy

  8. #498
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    Cytat Zamieszczone przez junntan Zobacz posta
    Wyoabrażacie sobie taką akcję.Pierwsza kolejka sezonu po przerwie wakacyjnej Mario i Joker na jednym stole drugie rozdanie Mario coś tam lekko przebił preflop Joker dołożył nie pamiętam flopa w każdym bądz razie poszły all iny Mario wciągał na AA no i wciągnął AKof Jokerka złapało kolor nie będę cytował Mariana bo mi nie wolno przeklinać

    ...musiałem zatkać uszy
    To bylo pierwsze rozdanie i all iny poszly pre flop AA vs AK's

  9. #499
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ...ok młodszy jesteś lepiej pamiętasz co nie zmienia faktu,że .................................................. ..MARIO strasznie przeklinał


    ...a co się wczoraj działo z Marianem w roli głównej ................MASAKRA LOL

  10. #500
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3
    czy dzisiaj można coś gdzieś zagrać?