Strona 34 z 55 PierwszyPierwszy ... 24323334353644 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 549
  1. #331
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    26
    rozumiem tajemnice ale mógłby wysłac sms-y niby jutro a nie wiem czy sie szykowac czy nie

  2. #332
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    2
    Witam
    Ostatnio często zaglądam na forum i nie ukrywam, że bardzo zainteresował mnie temat ligi. Sam nie moge się doczekać kiedy to wkońcu ruszy. Mam nadzieję że troche pomogę, mianowicie widziałem że CoLO ostatnio pisał że cieńko z lokalem, otóż jest pewnien nowo otwarty lokal i z tego co wiem to właściciele są bardzo chętni do zorganizowania długo wyczekiwanej ligi I tu prośba do CoLO fajnie jakbyś skontaktował albo spotkał się z właścicielem i wszystko dogadał. Tu daje link w którym znajdziesz kontakt Restaurant Montagna Szczecin - Cafe | Pub | Bilard | Darts | Sport na Żywo
    Pozdro

  3. #333
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ...Mariusz z tego co wiem to CoLO nie ma do Ciebie numeru bo mnie sie pytał a ja również nie posiadam.Pisz na priva do niego

    Mateusz co o tym myślisz co napisał nowy

  4. #334
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    131
    ........i co z tym MASTERSEM ?? nikt nie raczy poinformować czy gramy , gdzie i o której ??
    ........CoLo duże brawa za zangazowanie !!!

  5. #335
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    wszystko odnosnie mastersa juz uzgodnione. zainteresowani dostali info pelne ;]
    z lokalem najpierw chcialbym sprobowac rozwiazac sprawe poprzedniego , jezeli nie wyjdzie to oczywiscie skontaktuje sie z podanym lokalem ;]

  6. #336
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    14
    No i po mastersie, panowie zacięcie walczyli - gratulacje dla wygranych !

  7. #337
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    .....no to pierwsze koty za płoty odbył sie masters

    1.Sikorek
    2,Chomik
    3.Irek
    bubel-zwycięzca ligi dracstrong Robert.............oj te Roberty to się ze mną mają przepowiadam im te buble i tak sie staje lol


    dzisiaj już piątek niestety dziś nie gramy cotygodniowego rebuya30pkt.

    czekamy na lige!!!

  8. #338
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    cos krociutki ten masters byl

  9. #339
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    .......rozpoczeliśmy o 14 koniec o 1,30 więc raczej standart i po raz pierwszy stolik był dziewięcio osobowy .


    Jeszcze raz gratki Sikorek!!!

  10. #340
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    a o 14 ... myslalem ze gdzies o 19 co wy nie pracujecie ?? a no tak od 14 w pracy wkoncu byliscie