Strona 51 z 55 PierwszyPierwszy ... 414950515253 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 549
  1. #501
    NIEDZIELNY TURNIEJ LIGII 20pkt #2!

    Druga kolejka niedzielnej ligii z BI 20. Jak poprzednio RB + AO. 3 pierwsze levele 30 min. Kolejne po 25 min. Sprawdzone eventy podczas turnieju gwarantowane. Miedzy innymi: rozrzucanie przez znudzonych kibicow misternie budowanej przez Maria wielkiej wiezy z zetonow na FT.

    ZMIANA MIEJSCOWKI (nie bedzie pizgac) i GODZINY!!!
    Startujemy o godz. 16:00. Zapisy od 15:45.

    Miejsce wysylam standardowo na priv`a. Mam nadzieje ze juz wiecej sie nie zmieni...

    Pozdrawiam i zapraszam wszystkich chetnych

  2. #502
    Pozwolilem sobie uskutecznic korespondencje seryjna... Ktora ledwo co odkrylem na tym forum I napisalem juz wszystkim ktorzy pytali sie mnie wczesniej o lige takze sprawdzac skrzynki przed pytaniem

  3. #503
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1
    rudyBS daj jeszcze krótkie info kto biegał z gołym tyłkiem wokół akademika? asy się posypały czy nie?

  4. #504
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ........z tego co się orientuje to maratończycy w sobotę mają przerwę

  5. #505
    AAa nie :P Bo byla akcja tego tupy ze moj kumpel Kudłaty dostal bardzo wczesnie AA na turnieju #1. Powiedzialem ze slabo bo juz pozniej nie dostanie. Na co Kudłacz sie oburz i powiedzial ze bedzie mial jeszcze min. 3 razy i ze moze sie zalozyc. No to sie zalozylismy ale w zwiazku z tym ze mialem przewage chcial choc troche podciagnac EV. Jeslibym przegral mialbym przebiec trzy okrazenia z golym tylkiem w kolo naszego akademika. Jesli on to on by biegl jedno. Mial jeszcze dwa razy asy ale oczywiscie nawiazala sie gadka ze jesli ktos przy stole bedzie mial to sie bedzie liczylo jako pol asow. Na co sie nie zgodzilem!! Ale Kudlaty doszedl do wniosku ze caly stol sie zgodzil i to bylo wazne :P Najprawdopodobniej ustalimy remisowe okrazenie :P

  6. #506
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    ile ludzi można się jutro spodziewać na turnieju ?

  7. #507
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ...przewiduje się pobicie rekordu frekwencji ,który wynosi 45 osób!!!

  8. #508
    WOW! :P Na pewno mowisz o jutrzejszym turnieju? A skad takie informacje? I skad ten rekord?

    Min 30 bedzie. Wydaje mi sie ze teraz wie wiecej osob niz poprzednio i ze przyjdzie wiecej niz ostatnio (27). Przynajmniej tak sie ludzie zapowiadali noo ale wiecie ile jest warte zdanie pokerzysty :P Nie ma co szukac prawdy przy pokerowym stole :P

    Z drugiej strony jakby chociaz czesc szczecinskich prosow z najdluzszymi stazami znizyla sie do takiego poziomi BI i uraczyla Nas swoja obecnoscia to rekord padlby z pewnoscia :P

  9. #509
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Tak rekord padł ze dwa lata temu na lidze w kanclerzu prosi na pewno nie zaszczycą ale jest tylu młodych jak ja to mówię gniewnych,że wcale się bym nie zdziwił gdyby takowy padł.

  10. #510
    Wiem ze nie przyjda :P Naiwnie liczylem na wjechanie na ambicje :P 45 to nie jest jakis szal w sumie. Do zrobienia. W ogole nawet goscie zza granicy sie zapowiadaja nawet... ze swinoujskiej ligii... A tak btw w Kanclerzu mielismy z Marta swoje osiemnastki Ponoc udane imprezy :P