Strona 53 z 55 PierwszyPierwszy ... 3435152535455 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 549
  1. #521
    Trener nie gral. Byl deal pomiedzy Devsem ktory zgarnal punkty za 1 miesjce i wysynal sie na prowadzenia w tabeli a Marynarzem. Trzeci byl Kfiatek ktory pewnie teraz jest bardzo blisko Devsa w tabeli. Glebsze zeznanie z turnieju jak troche sie ogarne i wykminie gdzie moglbym zamiescic tabele.

  2. #522
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    Nalezalo mi sie za chore rozdania z moim udzialem zeby miec w 3 rozdaniach na flopie dokladnie 93.64% na wina i wszystkie 3 rozdania przegrac (all iny pre flop) to idzie przylozyc sobie lufe do skroni i zajebac ...

  3. #523
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ....a jak sie grało w nowym lokalu?

  4. #524
    Bardzo spoko. Stopien dogadania sie z wlascicielem w tym a w poprzednim to niebo a ziemia. Tez bylo troche zimno :P Ale jak sie okazalo za tydzien jest montowany piec i juz tak nie bedzie. Ale nie pizgalo tak jak wczesniej :P Zabraklo jedzenia bo wlasciciel nie przypuszczal ze bedziemy tyle zarli. Za to pozwolil nam zamowic pizze i powiedzial ze nastepnym razem bedzie bardziej przygotowany. Jedyny minus ze beznadziejnie sie gralo na obrusach ktore dostalismy na stoly :/

  5. #525
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    straszny scisk w miejscu gdzie bylo miejsce na stol bilardowy wstawilismy 3 stoly pokerowe ... ich profi stol do pokera okazal sie stolem wlasnej produkcji jak mam byc szczery to z danielem zrobilismy lepszy stol u niego na dzialce ... jak zrobilismy stol finalowy to musialem byc przysuniety mega blisko stolu a i tak krzesla stykaly sie bo za moimi plecami grali casha na 2 stole ... Problemy zaczynaly sie gdy ktos chcial wyjsc ...

    Ale oczywiscie bardzo latwo wszystkiemu zaradzic przedewszystkim nalezalo by na przyszlosc 2 stoly wyprowadzic na glowna sale i tak tam nikogo nie bylo (byly moze z 3 osoby) 1 stol moze zostac w tej wnece jako stol glowny (finalowy) i bylo by mega dobrze.

    W lokalu bylo przedewszystkim cieplo chociaz ja i tak narzekalem na zimno ale to z powodu mojej choroby ... podsumowujac nalezalo by wystawic 2 stoly na glowna sale i bedzie mega profi

  6. #526
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ...a ilu was wczoraj grało bo na jutro zapowiada się ze 40 osób

  7. #527
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    no oby nie bylo tak jak wczoraj tez zapowiadalo sie sporo osob a bylo chyba 20 moze 22

  8. #528
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    2
    Siemanko ! Ja kurcze jutro jednak nie dam rady bo zapomnialem ale jutro mam ergowiosla i nie dam rady ale w przyszlym tygodniu wpadne ! Ciao !

  9. #529
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    26
    Ja też mam ergowiosła. Właściwie co jutro będzie. Czyżby Colo się ogarnął a ja jak zawsze o niczym nie wiem ?

  10. #530
    U nas sie zapowiadalo mnostwo ludzi skonczylo sie na 24...