Strona 3 z 55 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 549
  1. #21
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ...a na ligę czy znowu podbój Berlina?

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432


    Gratulacje
    Pozostaje tez do przeglosowania sprawa lokalu.
    Z racji niezadowolenia wlasciciela obecna mala frekwencja ktora generuje male zyski postawione zostalo ultimatum a ze sam o tym nie chcem decydowac wole sie skonsultowac z Wami. Do tej pory placilismy 100zl / turniej.

    Opcje:
    1) Placimy 200zl / turniej
    2) Placimy 10% puli
    3) ... Wasze propozycje ...

    Osobiscie proponowalem juz 5/6zl od wpisowego czyli 10% rake, niestety propozycja zostala odrzucona. 200zl wydaje mi sie suma wielka z racji frekwencji jaka zaliczamy ostatnimi czasy i faktem ze juz nawet na mastersa nie da sie pelnych kwot brac ;/
    10% puli jest teoretycznie gorsze z racji ze na rebuyach to siegnac spokojnie z 300zl moze + i tak na freezoutach wyjdzie ~150zl / turniej

    Czas na decyzje mamy do poniedzialku gdzie mam podjac ostateczna decyzje - jezeli sie nie zgodzimy = szukamy nowego lokalu i pewnie z tydzien pauzy w lidze bedzie.
    Zapraszam wiec do dyskusji zebysmy podjeli jakas decyzje.

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    potrzebny mi jeszcze dzisiaj numer konta dina zeby bonusa na unibecie wyplacic

  4. #24
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    29
    szczerze...to czegos w sumie nie rozumiem..jesli przychodziloby wiecej osob to i tak placilibysmy 100zl za turniej tak? a zyski dla wlasciciela bylyby troszke wieksze bo przeciez nie kazdy je czy zamawia napoje prawda?! a teraz jesli bedziemy musieli zmienic lokal to zyskow dla wlasciciela nie bedzie zadnych a na moj chlopski rozum lepiej jest zarobic cokolwiek niz nie zarobic nic..

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    w teorii tak , ale niestety nie jestesmy na tym etapie i musimy decydowac ew. szukac nowego lokalu.

  6. #26
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ......tak to jest ten przysłowiowy gwózdz,dla naszej ligi.Wiecie co siedziałem cicho jak mysz pod miotłą,żeby nie zapeszyć .Pierwsza kolejka 27 osób /jest dobrze myślę sobie w zapasie mamy Totti,PAŁA, Krzyś którzy powinni się na lidze jeszcze pojawić/Druga kolejka 18 osób rebuy /jest dobrze myślę sobie w zapasie mamy Totti.PAŁA,Krzyś,Glor którzy powinni się na lidze jeszcze pojawić/ Trzecia kolejka......bum nie ma trzeciej kolejki jest strzał w plecy właściciela lokalu i,żeby było jasne Dino ma oczywiście pełne prawo zmieniać warunki,czy też wyrzucić nas na zbity pysk tylko wybrał porę niefortunną.Dla mnie rybka czy zapłacę 60pkt. za ticet czy 80 ale jest spora ilość młodzieży która by przyszła na ligę ale im za drogo,więc kolejna jakaś tam podwyżka doprowadzi do tego,że zacznie nas przychodzić ośmiu na ligę co oczywiście nie ma sensu bo mamy zapewnionego MASTERSA a nie o to chodzi/LOL/Wojtuś ja proponuję przemyśl to jeszcze raz i powiedz swoje zdanie no i niech się jeszcze wypowie parę osób co o tym myślicie czy szukamy nowego lokalu?

    P.S. W piątki też zaczęło nas przychodzić osiem ssób więc frekfencja zaczęła lecieć na łeb na szyję i tu by należało się zastanowić co z tym zrobic bo szczecińskie środowisko pokerowe strasznie się podzieliło czyt.rozdrobniło i zrobiło się jakoś smutno przynajmniej mi.
    Ostatnio edytowane przez junntan ; 24-03-2010 o 12:08

  7. #27
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    131
    Co-lo, bonus Dina wpłać na moje konto
    pozdrawiam

  8. #28
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ..... aj z tego wszystkiego zapomniałem pogratulować Morsowi i Dino HU.No to GRATKI !!!!!!!!!

  9. #29
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    131
    Dzięki Irek !!
    pozdrawiam

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    ludu wypowiedzcie sie prosze na temat oplat i lokalu!!! kazda opinia jest wazna. jezeli nie chcecie wyglaszac jej publicznie to z checia poznam opinie na wiadomosci prywatnej.
    Interesuje mnie zdanie kazdego , czy to stalych bywalcow czy ludzi ktorzy raz sie skusili na przyjscie na lige, w koncu liga ma byc dla jak najwiekszej ilosci osob