Strona 2 z 55 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 549
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432


    mila frekwencja zapraszamy ponownie!
    widze irek nie ma nastroju strescic kolejki z powodu... !!!braku paly na lidze !!!
    wiec ja powiem taka mala anegdote
    Przychodzi spozniony mario
    wita sie ze wszystkimi
    siada oznajmiajac "Ale mi sie grac chce"
    w pierwszej rece dostaje QQ
    mario odpada
    mario wychodzi
    ot taka tragi komedia
    Ostatnio edytowane przez CoLO ; 16-03-2010 o 19:47

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    22
    punkty mi sie dodaja za 10 i 23 miejsce?

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    i jak tu nie kochac autouzupelniania w excelu :P
    mario na mariosec zmienilo sie keke ;D
    juz poprawione

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ......no tak brak PAŁY to jak nam wszystkim chłopom wiadomo tragedia i to pod każdym względem.A jeśli chodzi o Maria to faktycznie nagrało się nam chłopisko przeokrótnie ,a tak się ładnie przywitał życzył wszystkiego najlepszego w nowym roku tak tak w nowym tak go często widujemy .........i tyle go widzieliśmy

  5. #15
    A kto to jest Mario ??

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ...Marek przestań,byś się wstydził!!!A odnośnie PAŁY chodzą słuchy brr brzydzę się plotkami ,ale coś w tym musi byc po słynnej sobocie czwartym miejscu na mastersie czyt.BUBLU wielokrotnym pukaniu do walizeczki na keszu ma dość pokera na szczecińskim podwórku i wyjechał do Berlina tłumaczyć niemcom zasadność rozgrywania układu startowego KJ/tzw. niemiecka ręka na którą każdy niemiec odda nam wszystkie pieniądze i dołoży żonę/ no cóż nie wiem przekonamy się w poniedziałek pozdrawiam do piątku.

    ROBERT a może wpadniesz w piątek pogadamy ,może trochę pogramy........było by miłopostawię CI pizze przyjdz proszę dzień bez CIEBIE uważam za stracony tak jak ostatni poniedziałek dzień bez histori.....
    Ostatnio edytowane przez junntan ; 17-03-2010 o 07:46

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    Marianek lubi w pierwszych rozdaniach odpadac kiedys wpada ze mna na ligejeszcze za czasu olinpica wjezdzamy na ten platny parking gosciu go pyta "pan na dlugo" Marian odpowiada "jakies 3-4 godziny" wpada na lige dostaje w pierwszym rozdaniu AA all inuje sie z jockerem wtapia na kolor AK's) i wychodzi po 10 minutach

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    167
    Witam zlosliwcow...

    Obowiazki w kadrze polski ( wyjazdy na zgrupowania ) i praca w klubie moim nie pozwala mi na odwiedzanie ligi w naszym miescie kochanym ludzie ustalili ze moj klub moze trenowac w poniedzialki , srody , czwartki , piatki w godzinach od 20:30 do 22 !!!! to chore przedzial wiekowy mojego zespolu 15 - 23 lata. Chcac nie chcac musze trenowac mam 12 reprezentantek polski roznych kategori wiekowych i musze dbac o ich rozwoj a miasto mi tego nie ulatwia. Dlatego lige musze niestety odpuscic. Wszystkich zapraszam na niedziele na inauguracie sezonu Niedziela godz 12:00 Debry Szczecina...

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    CoLO dostałeś wiadomość odemnie na priva?

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ROBERCIK wpadasz dzisiaj na.............pizzę??