Strona 8 z 19 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 190

Wątek: Polscy Pro

  1. #71
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Najpierw zarzucasz mi publicznie, że ponoć obgaduję Górala za jego plecami kpiąc z jego sukcesu w Londynie (bo ja tak odebrałem ten tekst), a teraz nie masz nic do powiedzenia?? Ja nie należę do ludzi, którzy nie potrafią powiedzieć prosto w oczy co sądzą o innych. Jak mam coś komuś do powiedzenia to mu to mówię i się nie kryguję jak dziewica przed pierwszym razem. I jakoś sobie nie przypominam, żebym dyskredytował sukces Górala za jego plecami, bo byłem jednym z pierwszych, którzy gratulowali mu sukcesu. Więc bardzo proszę - nie mieszaj mnie do swoich przepychanek na tym forum.

  2. #72
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    146
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    ale czasami też nieźle bawi np. kiedy okazuje się, że polscy pokerzyści nagle odkrywają, że uwielbiają disco-pop-polo i farbowany "idol" Lepper branży muzycznej staje się szanowanym kolegą inteligentnych przecież pokerzystów.
    swiete slowa
    Ostatnio edytowane przez pablodiablo ; 09-03-2010 o 15:52

  3. #73
    Dołączył
    Feb 2010
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    17
    no to teraz już chyba


  4. #74
    Witam

    Chciałbym pogratulować znakomitego wyniku Arturowi Waskowi, który to reprezentując Polskę na EPT Berlin zajął 4 miejsce.

    Jeżeli on nie potrafi grać w pokera to co on robi na 4 miejscu?

    Jeżeli Góral jest SUPER GRACZEM POKERA - Najlepszym graczem w Polsce to gdzie jest góral?


    Górala czas już przeminął i teraz trzeba trzymać upatrywać sukcesów u innych graczy nie koniecznie mających parcie na SZKŁO

  5. #75
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Jezeli moja prace nad popularyzjacja pokera w Polsce, nad zrozumieniem jej przez spoleczenstwo jako gry umiejetnosci a nie hazardu, nad tym aby nowi gracze przychodzili do gry (zeby grac z Wami wyjadaczami) nazywacie parciem na szklo to nie mamy tutaj o czym dyskutowac.

    Nigdy nie twierdzilem tez, ze jestem najlepszym graczem, zawsze podkreslam, ze jest wielu bardzo dobrych, czesto lepszych, czy to turniejowych czy to cashowych. Przypinanie mi latki nieomylnego, najlepszego i chodzacego w chmurach jest niesprawiedliwe i jak do tej pory bylo robione tylko przez osoby, ktore mnie osobiscie blizej nie znaly. Jestem omylny jak kazdy czlowiek, pomylilem sie piszac "Hmmmmm?" co do tego jak to zostanie odebrane, pomylilem sie wiele razy w przeszlosci i pomyle sie w przyszlosci, jak kazdy z nas.

    Jack Daniels jest osoba, ktora zawsze mowi co mysli w twarz a nie za plecami wiec tylko sie usmiechnalem jak to zobaczylem. A jesli inni tak mowia, to coz, sami o sobie wystawiaja swiadectwo, mnie to zupelnie nie obchodzi.

    Pozdrawiam,

    Goral
    Ostatnio edytowane przez Goral ; 09-03-2010 o 17:26

  6. #76
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    LOL a day hero .

    Znaczy sie ze najlepsi gracze zmieniaja sie z dnia na dzien ? A Glownym tego wskaznikiem jest jeden udany turniej ? W sumie nie mam zdania co do najlepszych graczy , po pierwsze mamy za malo graczy na EPT by moc cokolwiek wywniskowac , gdyby gralo regularnie z 10 graczy na kazdym EPT mozna by bylo sie pokusic o jakies porownania a i styl jest indywidualna sprawa gracz tak wogole , to ze ktos odchodzi do Small Balla nie oznacza ze to jest zle , na 2+2 byl gosc ktory na NL1k 6 max mial staty bodajze 25/8 czy cos kolo tego i w probce 100k mial 4BB/100 wiec to jest pierdolenie o dupie marynie , nie gral zgodnie z pewnymi zalozeniami i co z tego jesli jemu tak dobrze sie gra ? Jesli czuje sie slaby post flop to musi grac ostro pre --> Kill Phil

  7. #77
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    nie wiem wogole po co Goral odpowiadasz na zaczepki niektorych trolli ktorzy zwyczajnie zazdroszcza sukcesow i wiedza ze nigdy nie bd na tym etapie kariery co Ty i paru innych graczy

    Niech ktorys z tych cwaniakow powie gdzie Goral mowil ze jest najlepszy w Polsce? Jest jednym z najlepszych graczy w Polsce i nikt nie powie ze jest inaczej i tyle

  8. #78
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez Goral Zobacz posta
    Jezeli moja prace nad popularyzjacja pokera w Polsce, nad zrozumieniem jej przez spoleczenstwo jako gry umiejetnosci a nie hazardu
    no offence, ale albo nasze spoleczenstwo ma w genach Wielkiego Szu i nie chce slyszec ze poker its a game of skill albo troszke slabo z perswazja u Ciebie...

  9. #79
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Mylisz sie, nasze spoleczenstwo wierzy w to co jest pisane w gazetach, a poki co "pozytywny" poker nie jest na ich pierwszych stronach. Duzo lepiej sprzedaje sie tragedia niz sukces, zreszta, nawet nasz rzad wrzucil pokera do jednego worka z ruletka i fruciakami. Poki co mamy za male przebicie w mediach, ale spokojnie przyjdzie jeszcze czas na zrozumienie.

  10. #80
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    100
    Kasa wygrana przez Górala przemawia do mnie bardziej, niż głosy wszystkich jego krytyków razem wziętych. Zresztą cała ta dyskusja jest żenująca. Cieszcie się z kolejnego sukcesu rodaka i czekajcie na następne. Więcej klasy panowie!