Strona 1 z 19 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 190

Wątek: Polscy Pro

  1. #1
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    14
    Przeglądam sobie rezultaty znanych warszawskich graczy na pewnej stronie pokerowej ( już taki ciekawski jestem )i co widzę ?

    Gracz teamu Pokerstars Pro o nicku DaWarsaw (chyba jeden z najbardziej znanych graczy w Polsce) poleciał prawie na 6 k usd w ciągu 2 ostatnich dni na stawkach 1/2 usd co dawałoby rezultat - minus 30 buy inn-ów.Niezły tilt. A jego lifetime osiągniecia cash oscylują wokół zera.
    Była dyskusja o doborze graczy do tego teamu -ja osobiscie nic do niego nie mam ale jednak bycie w tym teamie lub fakt dawania np lekcji gry w warszawskim kasynie powinno chyba zobowiązywac do trzymania jakiegos poziomu ? Albo powinno skutkowac dobraniem do tego teamu osób wygrywajacych w pokera (tylko tyle i ąż tyle)

    Inny gracz Stanko111 który "grywał na stawkach o jakich zwykłym śmiertelnikom sie nie sniło" ma lifetime wykres minus 3k usd.

    Nasi pro utrzymują się z pokera? Ja osobiscie traktuję to jako hobby ale mam dodatni bilans z gry w pokera ( na ok 4k usd) .Jak w warszawskich kasynach ktos smiał sie z moich donkowatych zagrań to było mi troszke przykro no ale cóż rzeczywiscie uważałem ze słabo gram .Ale teraz przeglądając osiągniecia tej elity to nasuwa się pytanie wtf? Czy jedynym wygrywającym warszawskim graczem jest Radooom? ( wygrywajacym - mam na mysli osiagajacym dochody powyzej sredniej warszawskiej pensji a nie na poziomie kasy w Tesco)

    Przez litość darowałem sobie sprawdzanie statystyk graczy takich jak JD....

    A po co to piałem?
    1 wot jestem juz taki złośliwy
    2 jak mamy nie odstawac od zachodnich graczy na duzych turniejach jak nawet nasza 'elyta ' ma ujemny bilans z gry?

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    oooo kurde faktycznie....

    ale fishe
    to chyba jakieś oszustwo z tymi danymi bo skąd oni mają te kilka k$ żeby je przegrać? to playmoney też liczy?

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    14
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    oooo kurde faktycznie....

    ale fishe
    to chyba jakieś oszustwo z tymi danymi bo skąd oni mają te kilka k$ żeby je przegrać? to playmoney też liczy?

    nie no oczywiscie DaWarsaw zarobił na turniejach 35k usd ale jakby to przełozyc na okres gry w pokera minus straty ( a raczej brak zysków) na cashu to wychodzi raczej cienko

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    A ja się zgodżę z założycielem tematu: jesteś tak dobry jak twoje statystyki.

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez sztukmistrz Zobacz posta
    A ja się zgodżę z założycielem tematu: jesteś tak dobry jak twoje statystyki.
    +1, jest tylko jedno ALE... Cóż to za magiczna strona która ma w bazie WSZYSTKIE wyniki WSZYSTKICH graczy z WSZYSTKICH roomów? Aha, jeszcze do tego WSZYSTKIE wyniki z występów na żywo. Jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić, ale jeszcze chyba takiej nie ma, co?

  6. #6
    Warsaw to fpp pro i chyba z tym sie jakos nie kryl nigdy :>

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    185
    sulejman tak średnio rozumiem po chu.. wysiągasz kto ile ma profitu ile straty. Po kiego rejestrujesz się na forum żeby założyć taki wątek. Może kompleks. Jeżeli $ przemawia za tym jak ktoś gra to naprawdę powodzenia.
    Tilt ok czasami się zdarza.
    Jak dla mnie liczy się wiedza i to że stara się nią dzielić z innymi, uważam że jeżeli zamiast sprawdzać jak dziecko kto ile ma i wypisywac nicki poczytaj inne forum gdzie Warsaw pisze czasami jakieś analizy rozdań i stara się by zmusić użytkowników owego forum do myślenia. A nie podklejania +1 LOL ale badbeat no ja bym zagrał tak samo.

    Jak dla mnie pierdol.. bo ci żal ... ściska.
    Typowa POLACZKOWA cecha zawiść. Ból po analn.. wydymaniu przez rzeczywistość.

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez mudzin Zobacz posta
    Jeżeli $ przemawia za tym jak ktoś gra to naprawdę powodzenia.
    No tutaj to troszkę pojechałeś... A co wg Ciebie jest wyznacznikiem jakości gracza jeśli nie stawki na których gra i $$$ które zarabia?

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    14
    Cytat Zamieszczone przez mudzin Zobacz posta
    sulejman tak średnio rozumiem po chu.. wysiągasz kto ile ma profitu ile straty. Po kiego rejestrujesz się na forum żeby założyć taki wątek. Może kompleks. Jeżeli $ przemawia za tym jak ktoś gra to naprawdę powodzenia.
    Tilt ok czasami się zdarza.
    Jak dla mnie liczy się wiedza i to że stara się nią dzielić z innymi, uważam że jeżeli zamiast sprawdzać jak dziecko kto ile ma i wypisywac nicki poczytaj inne forum gdzie Warsaw pisze czasami jakieś analizy rozdań i stara się by zmusić użytkowników owego forum do myślenia. A nie podklejania +1 LOL ale badbeat no ja bym zagrał tak samo.

    Jak dla mnie pierdol.. bo ci żal ... ściska.
    Typowa POLACZKOWA cecha zawiść. Ból po analn.. wydymaniu przez rzeczywistość.
    Cytuję :
    Jeżeli $ przemawia za tym jak ktoś gra to naprawdę powodzenia.

    no tutaj mnie rozwaliłeś -rzeczywiscie za tym jak kto gra przemawia czy ma ładny avatar dajmy na to.

    a poza tym dziekuje .Zakładajac ten wątek byłem pewny że w odpowiedziach pojawią się że jestem :
    1) troll
    2)typowy polaczek
    3) i że mi żal d.. ściska

    juz sie bałem że nie bedzie ale dzieki punkty 2 i 3 uzupełniłes

    a propos powtarzanie tego jak zgrana płyta ( zawartości punktów 1-3) nie sprawia wrażenia ze jestes inteligentny czy cos - a wręcz są jeszcze bardziej beznadziejne niż wątek który założyłem

  10. #10
    a ta stronka wyłapała SnG i MTT?

    dobry temat!