Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 190

Wątek: Polscy Pro

  1. #181
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    164
    Cytat Zamieszczone przez player Zobacz posta
    Pro to zarabiający na życie pokerzysta. Czy odwiedza międzynarodowe turnieje z dużym wpisowym w pięknych miejscach na całej Ziemi, czy siedzi w gaciach przed monitorem uprawiając multitabling na NL50 połykając chipsy. Nie trzeba mieć umiejętności wglądu w duszę innych graczy, żeby wygrywać i utrzymywać się z gry. Wystarczy znaleźć gorszych od siebie i tyle! Nie jest to zbyt imponujące, ale poker to grind!


    Tym samym pro, może być względnie słabym graczem. Dlatego wielu z nas to średni gracze, bo za to bierzemy dobrą pensję co miesiąc – easy game.
    Zgadza sie , pro - pofesionalny pokerzysta , pilkaz , bokser czyli clowiek ktory zyje ze sportu i 'sportu'

  2. #182
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Metropolia Trójmiasto
    Posty
    457
    Żeby tylko artur nie rozdał pieniędzy na nl1000 + bo szkoda

  3. #183
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Ja się tylko zastanawiam czemu tutaj żadny pro się nie wypowiada...

    Tak do przemyślenia...I ja się nie dziwię, że większość dobryhc graczy woli wypowiadać się na zagranicznych forach bo poziom i sens dyskusji na polskich jest żenujący...

  4. #184
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Uwierz mi ze na zagranicznych forach tez jest zenujacy poziom, a nawiazujac do poziomu na naszych forach to żaden a nie żadny

    Nie dajcie sie zwiesc PA czy TD bardzo duzo czasu poswiecaja na pokera poza gra przy stole a o sbrugby to nawet nie wspomne, bo ponoc to mistrz analizy.

  5. #185
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    Uwierz mi ze na zagranicznych forach tez jest zenujacy poziom,
    Tak tez jest zenujacy poziom z tą roznica ze tam znajdziesz tez mnostwo wartosciowych rzeczy. A u nas na forach z kazdym dniem ciezko o ciekawa dyskujse na temat pokera, rozdania itp. Wystarczy spojrzzec na dzial MTT na tym forum dawniej i dzis. Kiedys bylo naprawde spore grono osob ktore wypowiadala sie pod kazdym rozdnaiem i mozna bylo dojsc do jakis ciekawych wnioskow. Teraz jak trafi sie jakas ciekawe dyskusja w dziale mtt to jest to HSMTT ale zdaza sie to niestety raz w miesiacu Dzial z cashem w miare sie trzyma tak naprawde dzieki kilku osobom ktorym naszczescie sie jeszcze chce. Wydaje mi sie ze taki stan rzeczy mamy nie dlatego ze komus sie nagle odwidzialo pisac i udzielac, tylko dlatego ze z 80% nowych postow bije debilizm i sie czlowiekowi odechciewa.

  6. #186
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Cytat Zamieszczone przez BartekPL Zobacz posta
    Tak tez jest zenujacy poziom z tą roznica ze tam znajdziesz tez mnostwo wartosciowych rzeczy. A u nas na forach z kazdym dniem ciezko o ciekawa dyskujse na temat pokera, rozdania itp. Wystarczy spojrzzec na dzial MTT na tym forum dawniej i dzis. Kiedys bylo naprawde spore grono osob ktore wypowiadala sie pod kazdym rozdnaiem i mozna bylo dojsc do jakis ciekawych wnioskow. Teraz jak trafi sie jakas ciekawe dyskusja w dziale mtt to jest to HSMTT ale zdaza sie to niestety raz w miesiacu Dzial z cashem w miare sie trzyma tak naprawde dzieki kilku osobom ktorym naszczescie sie jeszcze chce. Wydaje mi sie ze taki stan rzeczy mamy nie dlatego ze komus sie nagle odwidzialo pisac i udzielac, tylko dlatego ze z 80% nowych postow bije debilizm i sie czlowiekowi odechciewa.
    Exacly...To się nazywa trafienie w sedno...I polecam przemyślenie sobie kilku rzeczy mając na uwadze ten post. Bo ja mogę rozmawiać o pokerze z każdym, bez względu na to ile ma bb/100, czy jaki posiada profit, ale musi mówić mądrze i z sensem tak bym mógł porozmawiać na poziomie o pokerze a szczeniackie posty typu bo Góral to wygrał raz i tyle albo, że jakich to my mamy niby prosów, po prostu wywołują u mnie śmiech i uczucie, że ten kraj czasami zasługuje na tą ustawę hazardową bo i tak Ci co mają wyjechać to wyjadą z tego kraju i pozostanie syf zarówno w tym temacie jak i w wielu innych sprawach - jak w całym naszym kraju...

  7. #187
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Salford (UK)
    Posty
    63
    Sukces Polaka zaowocowal gigantycznym watkiem o braku sukcesow Polakow, ale jaja. Gdyby Artur wiedzial co narobi to pewnie by po cichu odpadl pierwszego dnia zeby niepoglebiac narodowej depresji.

    Gratulacje za wynik w Berlinie!

  8. #188
    Co do "polskiego piekiełka" to na 2+2 jest bardzo fajny temat, w którym ludzie zastanawiają się, czy Negreanu da radę wygrywać na NL 100/200$. Niektórym wyszło, że nie, bo jest za słaby, a to że teraz wygrywa nic nie znaczy.

    Negreanu is beating $100/200 NL on Pokerstars - Poker News - News, Views and Gossip

    Witam się, pierwszy post.