Strona 4 z 19 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 190

Wątek: Polscy Pro

  1. #31
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Góral kolega Grzegorzczer mogł zapomieć bądź nie znać pewnych faktów. Jednak Twoje osobiste upominanie się o chwałę to bardzo delikatnie mówiąc małe faux pas

    Nie wiem, nie wnikam i nie interesują mnie sprawy ewentualnych "kosztów uzysku" i nie wiem czy powinieneś o tym mówić. Zapomniałeś co się stało ostatnio kiedy Twoj język się poluzował przy okazji pewnego wyniku SM? Mogę natomiast powiedzieć, że dzisiejsza strategia i styl Artura na FT do złudzenia przypominały Twoją grę na FT z Londynu. Z tym, że wtedy nie było takich gnojków którzy nawet komentatorom podsuwali pomysły na ośmieszenie rodaka. Nie wiem skąd się bierze takie hinduistyczne traktowanie pewnych jednostek, a prostackie innych. No, ale takie już nasze Polskie piekiełko. Można krytykować grę Artura, ktoś może nawet powiedzieć, że turniej go przerósł czy, że jego zachowanie było nieodpowiednie. Ale najpierw trzeba mu pogratulować wyniku, a potem komentować. Chociaż zapewne nikt rozsądny nie będzie brał do siebie tekstów zawistnych nieudaczników wyśmiewających rodaków na rożnych forach i portalach - dla mnie takie "polaczki" to życiowe ofermy i frustraci nie warci uwagi.

  2. #32
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Jednak Twoje osobiste upominanie się o chwałę to bardzo delikatnie mówiąc małe faux pas
    Nie mialem takiego zamiaru, moje Hmmmm bylo pytaniem co Gregor mial na mysli, nie wiem czemu tak to odebrales

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Zapomniałeś co się stało ostatnio kiedy Twoj język się poluzował przy okazji pewnego wyniku SM?
    ??? nie pomyliles mnie z kims?

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Mogę natomiast powiedzieć, że dzisiejsza strategia i styl Artura na FT do złudzenia przypominały Twoją grę na FT z Londynu
    Tiaaa...

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Można krytykować grę Artura, ktoś może nawet powiedzieć, że turniej go przerósł czy, że jego zachowanie było nieodpowiednie.
    Jesli masz mnie na mysli to chce wyjasnien kto sie gdzies podemnie podszywa bo ja trzymalem za niego kciuki od poczatku do konca i nigdzie nic nie pisalem ze gra byla zla


    I na koniec, ok jestem Team Pro ale wyglada na to, ze cokolwiek gdziekolwiek napisze to ktos sie znajdzie i bedzie sie doszukiwal podtekstow ktorych tam nie tylko po to aby dowalic Team Pro. Czy mam przez to nie pisac w ogole? Nie przestane, bo na pare osob ktore moj wpis uznaja za malo przydatny znajdzie sporo wiecej, ktore akurat chcialy sie dowiedziec cos na ten temat.

    Goral
    Ostatnio edytowane przez Goral ; 07-03-2010 o 22:51

  3. #33
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    jakby to cartman powiedzial:
    thats lame, so lame

    czyli dzis nie kibicowales Artkowi, by ciagle byc tym z najwieksza wygrana ?
    Mam nadzieje, ze zartujesz a Weeskacz na bazie Twoje wpisu tez tak to zintepretowal... sam $oprano wiesz ze pare osob mialo powody zeby go dopingowac bardziej niz inni wiec nie wiem o co biega. W kazdym wywiadzie gdy pada takie pytanie to zawsze dopinguje innych graczy z PL, mowie ze sa rozwojowi, ze ktos cos w koncu ugra, ze bedziemy wtedy jezdzic wieksza kupa i razem podnosic umiejetnosci i szczerze trzymam kciuki, jak na EPT 4 razy z rzedu nic nie ugralismy to nigdy nie mowilem ze jestesmy do dupy tylko ze nas malo, ze jeszcze sie uda itd itp moze nie mowie tego wystarczajaco wyraznie...?

    Goral
    Ostatnio edytowane przez Goral ; 07-03-2010 o 22:52

  4. #34
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Góral po pierwsze to wyrażałem własne zdanie. Ja nie potrzebuje czytać opinii innych by mieć własne zdanie i wypowiadam je niezależnie od tego jak zostanie odebrane oraz nie uznaję "świętych krów".

    Cytat Zamieszczone przez Goral Zobacz posta
    ??? nie pomyliles mnie z kims?
    z nikim Cię nie pomyliłem. tutaj zdradziłeś tożsamość gracza i dałeś powód do wydarzeń jakie później nastąpiły
    Wyniki Sunday Majors na PokerStars 24.01 + ranking Polaków - Pokerstars news - PokerTexas.pl | Texas Holdem | Poker online | Zasady pokera | Relacje Live


    Tiaaa...
    Uważasz, że grałeś inaczej? Byleś równie pasywny i oczekujący na eliminacje kolejnych graczy. Zresztą napisałem to tutaj po turnieju. Popełniłeś podstawowy błąd zamiast żetonów widziałeś kasę na stole, a był moment w którym mogłeś wtedy powalczyć o wygraną. Jeśli tego nie dostrzegasz, a swoją grę na FT w Londynie uważasz za zdecydowanie lepszą od Artura (o czym świadczy to tiaaa) to zapytaj kogos ze swojego otoczenia który szczerze mówi co myśli. A nie kogoś takiego kto w prywatnej rozmowie Cię krytykuje i się z Ciebie nabija, a przed Tobą rozwija czerwony dywan.


    Jesli masz mnie na mysli to chce wyjasnien kto sie gdzies podemnie podszywa bo ja trzymalem za niego kciuki od poczatku do konca i nigdzie nic nie pisalem ze gra byla zla
    polskie piekiełko i dalsza cześć mojego postu nie dotyczyła Ciebie i jestem przekonany, że większość osób mnie dobrze zrozumiała

  5. #35
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Goral, zle zrozumiales
    nie chodzilo mi o to ze nie kibicowales Artkowi, to tylko taka przenosnia tego o co mi glownie chodziło, czyli o ciagle udowadnianie ze to Ty wygrales i osiagnales najwiecej, szczególnie w ten sposób jaki tutaj to zrobiłeś, podając jakieś śmieszne fakty.

    I jeszcze jedno, moim zdaniem kibicowanie Polakom nie musi się wiązać z uwazaniem ich za dobrych graczy. Moim zdaniem Artek zagrał bardzo słabo na finałowym stole, co nie zmienia faktu ze mu kibicowalem z całych sił i od wczoraj non stop sledzilem relacje.
    Zawsze kibicuje Polakom, ale uważam również ze grać dobrze to my nie potrafimy (z pojedynczymi wyjątkami).
    Nie probujcie na sile wszystkim wmawiac ze gramy super, bo tak nie jest. A mala liczba naszych graczy na turniejach live nie jest usprawiedliwieniem. Nie gramy live bo jesteśmy slabi, nie wygrywamy satelitek etc

    peace
    Ostatnio edytowane przez Soprano ; 07-03-2010 o 23:49

  6. #36
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Weeskacz a Ciebie to już chyba totalnie pogielo.

    Przez gorala cefozyl miał problemy?
    Jakbyśmy nie wiedział to dzięki wielkiej pomocy własnie Marcina wsystko zakończyło się jak się zakończyło.
    Nie wypisuj bzdur które sobie wymyslisz

  7. #37
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    Moim zdaniem Artek zagrał bardzo słabo na finałowym stole, co nie zmienia faktu ze mu kibicowalem z całych sił i od wczoraj non stop sledzilem relacje.
    A skąd wiesz jakie miał karty na tym FT oprócz tego co pokazał? Może nie miał czym grać i w tym ciągłym 3betowaniu nie chciał się komitować ze śmieciami? Taki FT to być może zdarza się raz w życiu, a granica między błędem a "genialnym zagraniem" jest czasami prawie żadna.
    Z mojej strony gratulacje za piękny wynik

  8. #38
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    tutaj zdradziłeś tożsamość gracza
    a right ale to bylo przed duzym SM i w dodatku powtorzylem cos po kims co sie okazalo potem nieprawda, my bad

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Uważasz, że grałeś inaczej? Byleś równie pasywny i oczekujący na eliminacje kolejnych graczy. Zresztą napisałem to tutaj po turnieju. Popełniłeś podstawowy błąd zamiast żetonów widziałeś kasę na stole, a był moment w którym mogłeś wtedy powalczyć o wygraną. Jeśli tego nie dostrzegasz, a swoją grę na FT w Londynie uważasz za zdecydowanie lepszą od Artura (o czym świadczy to tiaaa) to zapytaj kogos ze swojego otoczenia który szczerze mówi co myśli. A nie kogoś takiego kto w prywatnej rozmowie Cię krytykuje i się z Ciebie nabija, a przed Tobą rozwija czerwony dywan.
    Nie ma jednego najlepszego stylu, jak inni sa super aggro to wcale jeszcze wieksze aggro nie musi byc najlepszym sposobem. Tym bardziej jesli 4 innych gosci sie prosi aby szybko odpasc. Uwazam ze Artek ze strategicznego punktu widzenia wcale zle tego FT nie rozegral, ale z technicznego to wszyscy wiemy jak gra i ja nie pamietam zebym robil podbicia 5-6BB lub sprawdzal 3bety za 2/5 stacka w Londynie, no chyba ze Ty uwazasz taka gre za dobra? Jesli chodzi o mnie to swoja gra w pewnym momencie stalem sie chipleaderem a potem przez 40 rozdan najlepszym ukladem bylo K8 i zawsze dostawalem allinami w twarz co bym nie zrobil wiec jakkolwiek to nie wygladalo z zewnatrz nie bylo pasywnym czekaniem na odpadanie innych, zreszta zostalo ich tylko 2 .

  9. #39
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Soprano gdyby zazdrośnicy nie powiązali nicka z nazwiskiem całej sprawy by w ogóle nie było. Wątek na 2p2 powstał na początku marca, a Góral zdradził kim jest gracz jakiś tydzień wcześniej. Możliwe, że "sprawiedliwi" dowiedzieli się z innego źródła tego nie wiem. Ja stwierdzam jedynie fakty, a te są takie, że Góral powiedział coś czego nie powinien.


    ps. a zresztą znowu niepotrzebnie się odezwałem i wsadziłem kij w mrowisko. zapomniałem, że tu wszystko jest cacy, a pewnych rzeczy lepiej nie widzieć. tak jest łatwiej i przyjemniej przecież kiedy wszyscy się mogą poklepać choćby nie wiem co w tym momencie myśleli.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 08-03-2010 o 00:10

  10. #40
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Skonczcie te dzienne przepychanki i niech ktos lepeiej powie jak Jeff Sarwer. skonczyl High Rollera.