Strona 17 z 19 PierwszyPierwszy ... 71516171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 190

Wątek: Polscy Pro

  1. #161
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Ustępuje pola lepszym dyskutantom ode mnie. Wpadnę za tydzień i zobaczę jak się dyskusja rozwinęła i kto ją w ogóle pociągnął. Mam nadzieję jednak, że za tydzień wątek nie będzie ani opuszczonym grobem ani miejscem schadzek dla wielbicieli czekoladowego palca.

    cu

  2. #162
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Watek upadnie jestes thread saverem xD

  3. #163
    Jestem za a nawet przeciw.
    Ale proszę powiedzcie mi jak oceniać graczy polskich jak nie po ich wykresach?
    Po tym jak reprezentują nas? Gdzie? Jak? Przecież to w ogóle nie istnieje..
    To, że raz jednemu uda się tu, a drugiemu tam, to jest normalna sprawa. Ale to w cale nie czyni go pro.
    A jak dzielić tych pro? Bo przecież turniej turniejem, a cash to inna sprawa..
    Z mojego doświadczenia(mtt) wiem, że polacy którzy zaliczają po kilka FT tygodniowo, siedzą cichutko i już nawet na swoich blogach nie publikują wyników, a jedynie zaciekawiony czytelni co jakiś czas się spyta - jak poszło? bo widział w jednym czasie kilka FT..

    Pochlebstwa podobnie jak krytyka, ale to nie wątek by obrażać się, a wymieniać swoje poglądy.

  4. #164
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Nikt się nie chwali, bo potem dostaje teksty typu jak teraz po EPT Artur Wasek - farciarz, beret, udało mu się, co to za gra itd. To po co o tym pisać? Lepiej się samemu cieszyć i liczyć $...

  5. #165
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Bycie pro, nie oznacza, że ktos odnosi wielkie turniejowe sukcesy. Bycie profejsonalista oznacza, ze grajac zarabiasz na chleb. Tak naprawde mozna spokojnie i regularnie grindowac 0.25/0.50 i sie z tego utrzymywac.

    Jest wielu graczy w Polsce ktorzy zyja z pokera ale sie nie ujawniaja. Delicious, mamy taka sytuacje w kraju, ze nie ma co sie dziwic, ze nie slyszysz o sukcesach naszych rodakow. Wszystkim na lepsze wyjdzie jak zamiast szukac sensacji skoncentruja sie na swojej grze, analizowaniu jej i robieniu postepow, bo w tym temacie wielu z nas jest ekspertami tylko w teorii.

    Pozdrawiam

  6. #166
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    Bycie pro, nie oznacza, że ktos odnosi wielkie turniejowe sukcesy. Bycie profejsonalista oznacza, ze grajac zarabiasz na chleb. Tak naprawde mozna spokojnie i regularnie grindowac 0.25/0.50 i sie z tego utrzymywac.
    CORRECTAMUNDO mister Tompkins

    co wiecej jesli mamy przekonywac spoleczenstwo ze poker to nie hazardi uwolnic ludzi od myslenia poker=szuuuu to z calym szacunem ale do przecietnego polaka szybciej "trafi" PRO grinder niz PRO z ekranu TV w koszulce PS. BO ten pierwszy grinduje na czynsz,ubrania dla dzieci,chleb,zachcianki zony, i robi tak od X lat.A nawet tłuk ma jakas tam droge dedukcji w swoim lbie i dojdzie do tego ze jesli on zyje z pksa tyle lat to moze jdnak poker is a game of skill a nie luck.A ten drugi zacznie pieprzyc cos o EV,ODDSAch i innych bzdetach w TV i Pani Hania znudzona powie do meza eeee karty to zlo ktore moga zniszczyc Ci zycie Henius i przelaczy na M jak Milosc...
    Sila "dobrego livestoryy",najlepiej w stylu"harowalem w fabryce za 1,5k...moje zycie bylo takie zleeee az zaczalem grac w poksa" jest o wielllllleeee wieksza niz PRO z tv...

    Zreszta jak ktos jest choc troszke kumaty to wie ze z calym szacunem(there you go,show respect to other people) ale mister Goral w czasie afery hazardowej dla Tv byl P R O D U K T E M...teraz w tv zobaczymy go dopiero jak Polsce znudzi sie MALYSZ,EKSTRAKLASA,PILKA NOZNA,POLITYKA,SHOWBIZ, ktos wygra WSOP ME i nasz kraj opanuje POKEROMANIA...czyli za jakis ZYLION LAT...

  7. #167
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    CORRECTAMUNDO mister Tompkins

    co wiecej jesli mamy przekonywac spoleczenstwo ze poker to nie hazardi uwolnic ludzi od myslenia poker=szuuuu to z calym szacunem ale do przecietnego polaka szybciej "trafi" PRO grinder niz PRO z ekranu TV w koszulce PS. BO ten pierwszy grinduje na czynsz,ubrania dla dzieci,chleb,zachcianki zony, i robi tak od X lat.A nawet tłuk ma jakas tam droge dedukcji w swoim lbie i dojdzie do tego ze jesli on zyje z pksa tyle lat to moze jdnak poker is a game of skill a nie luck.A ten drugi zacznie pieprzyc cos o EV,ODDSAch i innych bzdetach w TV i Pani Hania znudzona powie do meza eeee karty to zlo ktore moga zniszczyc Ci zycie Henius i przelaczy na M jak Milosc...
    Sila "dobrego livestoryy",najlepiej w stylu"harowalem w fabryce za 1,5k...moje zycie bylo takie zleeee az zaczalem grac w poksa" jest o wielllllleeee wieksza niz PRO z tv...

    Zreszta jak ktos jest choc troszke kumaty to wie ze z calym szacunem(there you go,show respect to other people) ale mister Goral w czasie afery hazardowej dla Tv byl P R O D U K T E M...teraz w tv zobaczymy go dopiero jak Polsce znudzi sie MALYSZ,EKSTRAKLASA,PILKA NOZNA,POLITYKA,SHOWBIZ, ktos wygra WSOP ME i nasz kraj opanuje POKEROMANIA...czyli za jakis ZYLION LAT...
    true
    nie ujmujac Goralowi, Warsawowi

  8. #168
    Te wątek można podsumować kultową już modlitwą

    "Gdy wieczorne zgasną zorze. Zanim głowę do snu złożę. Modlitwę moją zanoszę. Bogu ojcu i synowi, dopierdolcie sąsiadowi. Dla siebie o nic nie proszę, tylko mu dosrajcie proszę. Kto ja jestem? Polak mały. Mały zawistny i podły. Jaki znak mój - krwawe gały. Oto wznoszę moje modły, do Boga, Marii i Syna, zniszczcie tego skurwysyna. Mego brata sąsiada, tego wroga, tego gada. Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym, i w ogóle żeby miał marnie. Żeby miał AIDS, zabijaka, oto modlitwa Polaka."

    I jak w każdym wątku weeskacz, który zawsze ma racje i inne "szersze" spojrzenie na temat. Pozdro

  9. #169
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    157
    Cytat Zamieszczone przez FaN Zobacz posta
    Te wątek można podsumować kultową już modlitwą
    Nie można.
    Bo ani weeskacz ani zgadzający się z nim nie sugerowali, żeby komukolwiek źle życzyli. Wręcz przeciwnie.

  10. #170
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta

    Zreszta jak ktos jest choc troszke kumaty to wie ze z calym szacunem(there you go,show respect to other people) ale mister Goral w czasie afery hazardowej dla Tv byl P R O D U K T E M...
    Mam pewne ale, otoz w momencie jak w Polsce rozpetala sie burza o afere hazardowa, Goral juz byl w Team Pro.

    W dodatku nie wiem o co chodzi, ale i teraz i rok temu i dwa lata teamu Góral był najbardziej znanym polskim graczem turniejowym za granica i w zasadzie jedynym, ktory mogl wylegitymowac sie jakimis wiekszymi sukcesami.

    To, ze niektorzy z was interesuja sie tym tematem rok czasu i wiekszosc swojej wiedzy czerpia z roznych for interenetowych nie znaczy, ze wiedza kto jest dobry a kto nie.

    Wyniki Górala to nie przypadkowe trafienia, tylko regularne cashe a nawet wygrane turnieje, wiem ze teraz bohaterami sa gracze jak durrrr, ktorzy wsuwaja all iny z 89, ale nie dla wszystkich poker to adrenalina i agresja.

    Pozdrawiam