Strona 13 z 19 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 190

Wątek: Polscy Pro

  1. #121
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    nie stoje za nimi murem ale nie zgadzam sie z teza ze sie lansuja ze sie uwazaja za bogow itd bo nigdy ani z ust Gorala ani Warsawa i paru innych te slowa nie padły. Co do pilki sam tez odkad zaczalem grac w pokera mniej sie interesuje ( sick ) ale wiem jaka jest sytuacja w Legii i nie da sie tego krotko wyjasnic wiadomo ze nie tylko dzialacze sa winni .Nie ma co offtopowac tematu

    Zresztą nie może być tak, że ktoś kupuje sobie klub i myśli, że będzie z nim robił co chce
    OWSZEM NIE MOZE TAK BYĆ bo to nie jest zabawka i dla niektorych klub to cos wiecej
    Ostatnio edytowane przez mularPVC ; 13-03-2010 o 15:22

  2. #122
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez mularPVC Zobacz posta
    Co do pilki sam tez odkad zaczalem grac w pokera mniej sie interesuje ( sick ) ale wiem jaka jest sytuacja w Legii i nie da sie tego krotko wyjasnic wiadomo ze nie tylko dzialacze sa winni .Nie ma co offtopowac tematu
    Aha no to teraz już wszystko wiem na ten temat, trzeba było tak od razu.
    Zaraz pójdę zrobić jakaś pikietę bo przecież najważniejsze by coś się działo by była zadyma, skoro z boiska wieje nudą. Zresztą nie może być tak, że ktoś kupuje sobie klub i myśli, że będzie z nim robił co chce. viva la revolution! viva la Legia! Klub dla ludu!

  3. #123
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    dobra widze ze nia ma co z toba kontynuowac dyskusji bo jestes zalosny z tymi tekstami

  4. #124
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ..mular nie wdawaj się w dyskusję z weeskaczem jego wszędzie pełno iwszędzie ma rację nawet w dział dowcipów sie wcisnął i tam troluje jest żałosny i czekam kiedy podzieli los dakoty i kilku innych wspaniałych

  5. #125
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez mularPVC Zobacz posta
    OWSZEM NIE MOZE TAK BYĆ bo to nie jest zabawka i dla niektorych klub to cos wiecej
    Ktoś może być wielkim pasjonatem motoryzacji, a jakiś bogaty smarkacz może dostać w prezencie od ojca zabytkowy model i rozbić go na pierwszym drzewie. Takie jest życie. Skoro tak kochacie ten klub to go wykupcie. Jak Was nie stać to możecie tylko patrzeć jak ktoś inny się nim bawi. Co może chcecie w imię "dobra społecznego" odbierać komus własność? Zdrowy rozsądek puka, pytanie tylko czy ma do czego w takim gronie.

  6. #126
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Jeffrey Ty wklejasz cytat na temat zamieszania wokół jednego z klubów piłkarskich, a odnosisz się do pokera. Muszę zacząć monitorować szkoły bo wiem, że internet itd. ale mam nadzieję, że moje dzieci w szkole z czytaniem czegoś papierowego będą miały jeszcze styczność i znajdzie się ktoś kto będzie jeszcze wymagał czytania ze zrozumieniem. W przedszkolu jeszcze z papierem styczność mają ale może to przedszkole jest jakieś zacofane :/

  7. #127
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    Goral, Warsaw olejcie tych zawistnikow, ktorzy siedza w ciemnych pokojach i komentuja czyjes wyniki, bo wstydza sie swoich. Szczegolnie tutaj trzeba unikac Weskacza, jego nie da sie zakrzyczec, bo nie sposob doczytac do konca jego referatow. CZLOWIEKU kim Ty jestes, ze wszystkich chcesz pouczac i im cos wytykac?to jest forum pokerowe, a Ty lepiej bys sie czul na politycznym
    Krytykujesz kogos dokonania pokaz swoje, co gracz, jak wysoko, masz wyniki uprawniajace do komentowania gry innych? Wygladasz mi na 40 letniego urzednika/nauczyciela sfrustrowanego swoim zyciem z niezaspokojonymi amicjami politycznymi, trafilem?

  8. #128
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
    Wygladasz mi na 40 letniego urzednika/nauczyciela sfrustrowanego swoim zyciem z niezaspokojonymi amicjami politycznymi, trafilem?
    Trafiłeś niemal idealnie bo w 88%. Pomyliłes jedynie osoby bo ta z Twojego opisu jest tutaj forum.pokerzysta.pl - Zobacz Profil: ZbigAnch


    Jeśli o mnie chodzi to faktycznie muszę przyznać, że ostatnio za dużo "bawiłem się" na forum. Ale mając małe dzieci w domu człowiekowi czasem się udziela W przyszłym tygodniu mam jednak kilka kilometrów do objechania tak więc ja dojdę do siebie, a forum odpocznie sobie nieco ode mnie.

    ps. natomiast to co pisałem w głównym temacie tego wątku było szczere i prawdziwe mimo iż forma mogła być dla niektórych ciężkostrawna.

    ps2. dlaczego każdy kto odważy się krytykować "święte krowy" z automatu nazywany jest zawistnikiem? taka moda na polityczną poprawność czy zwykła ludzka głupota rozprzestrzenia się już szybciej niż wirus?
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 13-03-2010 o 17:49

  9. #129
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Jeff
    taka sytuacja: kupujesz sobie klub nie znasz się na piłce, ale masz kasę i ochotę się pobawić. Podejmujesz fatalne decyzje i ktoś zaczyna Ci w klubie marudzić więc go zwalniasz bo nie po to kupowałeś klub żeby ktoś Ci dyktował co masz robić. Czy jako właściciel nie masz prawa do błędnych ale własnych decyzji?

    Przestańcie wymyślać jakąś ideologie, cała afera zaczęła się od tego, że hołota dostała zakaz wstępu. I ja jako właściciel pierwsze co bym zrobił to usunął ze stadionu margines. Choć jako kibic wolę by ten margines pozostał przy piłce niż przeszedł na inne sporty. A żenujące to było "Sandra ćpa" w wykonaniu kochających swój klub kibiców.

    Klub czy firma bez różnicy biznes to biznes. To tak jakbyscie marudzili na to, że polska firma z tradycjami została wykupiona przez obcy kapitał. Takie prawa rynku. Było minęło trzeba żyć dalej. Przywiązywać się do klubu do tego stopnia, że chce się kosę komuś sprzedać czy samemu dostać to jest tragedia, a nie sprzedaż klubu i decyzje które się nie podobają kibicom bo to moi drodzy nazywa się życie, życie i biznes.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 13-03-2010 o 18:11

  10. #130
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Warsaw to fajnie, że miałeś okazję zrobić sobie kilka zdjęć z prawdziwymi gwiazdami, ale nie wystawiaj tych fotek w gablocie z pucharami bo to raczej Ci ujmuje niż dodaje
    nastepnym razem postaram sie napisac bardziej zrozumiale, zeby nie bylo nieporozumien i nie trzeba bylo dorabiac sobie swojej filozofii do prostych rzeczy

    Caly moj post dotyczyl tylko i wylacznie ptr, jego dokladnosci i traktowania jako biblii. Dlatego, piszac o rozegraniu kilkunastu tysiecy rozdan z treysfullem21 (jasonem), mialem na mysli to, ze w takim razie on na pewno zagral tych rozdan przynajmniej kilkaset tysiecy i tych rozdan tez nie ma w ptr (wiec, ktos kto go nie zna z gry turniejowej, musialby zachodzic w glowe, co on robi w teamie ps), jak i z 90% moich. To samo dotyczylo pierwszych z brzegu podanych przykladow negreanu czy barryego. Gdyby ktos chcial oceniac ich czy kogokolwiek innego na podstawie domniemanej biblii, jak jest ptr, moglby sie grubo pomylic.
    Podanie przykladu treysfulla nie bylo wiec proba chwalenia sie gra w jego towarzystwie, bo kilka rozdan rozegranych ze znanymi graczami live czy online nie zrobi przeciez wrazenia na wiekszosci naszych graczy i doskonale o tym wiem. Byla to tylko proba zwrocenia uwagi na pewien problem wyznawcom ptr jako jedynego wyznacznika umiejetnosci graczy (tylko cashowki z ps i ftp z ostatnich kilkunastu miesiecy).
    Mam nadzieje, ze tym razem wyrazilem sie jasno

    pozdr
    warsaw
    Ostatnio edytowane przez warsaw ; 13-03-2010 o 22:22