Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Witam wszystkich,

    Z reguły nie poświęcam dłuższej chwili takim informacjom jak ta, głównie dlatego że są dla mnie anonimowe. Przecież i tak nie będę w stanie wszystkim pomóc. Ale ten przypadek jest dla mnie wyjątkowy. Wczoraj poznałem tę dziewczynę i jej historię dzięki mojemu przyjacielowi Łukaszowi, który jako wolontariusz zdecydował się wyjechać z Izą do Chin na 2 miesiące.
    W skrócie historia wygląda tak:

    "Wszystko zaczęło się 2,5 roku temu. Izę rozbolało kolano. Szybko okazało się jednak, że nie jest to niewinny uraz, ale poważna choroba – rak kości. Dzięki szybkiej i trafnej diagnozie Iza natychmiast trafiła do Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Teraz Iza leczy się na oddziale kieleckiej onkologii. Nie traci nadziei i walczy o życie.

    Na leczenie w Chinach Iza zakwalifikowała się kilka dni temu. To szczęście w nieszczęściu – mówi rodzina. Bo na przeszkodzie stanął brak pieniędzy. Na leczenie, utrzymanie i lekarstwa Iza potrzebuje 200 tys zł. Chińska klinika specjalizuje się w leczeniu nowotworów i słynie z zupełnie innej metody leczenia".

    Więcej informacji znajdziecie tutaj:
    Pomóżcie mi wygrać walke o życie - bloog.pl

    Liczy się naprawdę każda złotówka!!

    Pozdrawiam
    Piotrek Świtalski

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Numery kont Fundacji Vive Serce Dzieciom:
    Koniecznie z dopiskiem: Dla Izy Domagały

    Numer konta w złotówkach:
    ING Bank Śląski oddział Kielce
    Polska, 25-515 Kielce, Silniczna 26

    24105014161000002278561093


    Numer konta w obcej walucie:
    ING Bank Śląski oddział Kielce
    Polska, 25-515 Kielce, Silniczna 26

    PL08105014161000002341106496

    Kod BIC: INGBPLPW


    ...10zł poszło

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Cytat Zamieszczone przez frankyfurbo Zobacz posta
    Z reguły nie poświęcam dłuższej chwili takim informacjom jak ta, głównie dlatego że są dla mnie anonimowe. Przecież i tak nie będę w stanie wszystkim pomóc.
    Gdyby tak wszyscy podchodzili do tematu, to żadna akcja nie zakończyła się sukcesem...

    Ja tam wole zrezygnować z jednego, czy dwóch piw i komuś pomóc, nawet jeśli nie znam tej osoby.

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez Pitshot Zobacz posta
    Gdyby tak wszyscy podchodzili do tematu, to żadna akcja nie zakończyła się sukcesem...

    Ja tam wole zrezygnować z jednego, czy dwóch piw i komuś pomóc, nawet jeśli nie znam tej osoby.
    Dzięki Pitshot za wsparcie. Źle mnie zrozumiałeś, mam wybraną fundację którą wspieram ale dostaję jednak też sporo maili - łańcuszków itp. z prośbą o jakieś wsparcie. Jest tyle potrzebujących, że nie jestem w stanie wszystkim pomóc. Ale oczywiście mógłbym się bardziej postarać.

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    ...a to co innego...pozdrawiam