Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 63

Wątek: Zdarzenie losu

  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    17
    Witam wszystkich pokerzystow
    Nie wiem gdzie to opisac wiec postanowlilem tu otoz;

    Kazdy sie zapyta czego tu chce a wiec po krotce przestawie histrie ktora mi sie przydazyla a nie zyce nikiomu takiej wiec do sedna sprawy:

    Gramem w prywatnym turnieju na Titan poker o co mi chodzi zapewne kazdy uzytkownik tego forum zapyta w wiec do szczagowow :
    Dostaje na reke AK pik cztery razy pod rzad oczywiscie wchodze bo wczesniej mialem duzo punktwow inni gracze zagrywaja oczuwiscie takiej kartry nie zostawie i co sie okazyje ze te 4 razy z rzedu przegrywam majac najwieksza ilosc zetonow w turnieju czy to jest mozliwe .
    Czy moze miec wplyw na to organizator turnieju ??
    Ozywiscie przejebalem:::
    Ale wiem co potrafie.

    Prosze o rozsadne wypowiedzi nie amatorow ktorzy sie niedawno ty zarejestrowali.
    Z powazaniem i bolem serca kvass
    :roll:

  2. #2
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    162
    widac ze Ty od niedawna na Titan pokerze. Ktos Cie musial nie lubic bardzo, tam jest taka opcja, ktorą mozna przetlumaczyc jako 'wykos drania'. Placisz 10x buy-in turnieju, wpisujesz nik gracza i on za moment wylatuje z turnieju. Ewidentnie ktos to wobec Ciebie zastosowal.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    17
    Widze ze jest zainteresowanie tematem wiec prosze o komentarze dlaczego ??
    Z gory serdecznie dziekuje. co zrobilem, lub moze ktos mial podobny przypadek ?

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    280
    Witam

    Nie rozumiem calkowicie Twojego postu ... w Twoim rozumieniu AK's ma wygrywac , to sa karty , a ta gra nazywa sie holdem.
    Prosisz o wypowiedz jakis pro graczy , no ale nie sadze by mogli Ci pomoc.
    Nigdzie nie pisze ze reka AK's ma wygrywac , moze masz przed floopem troszke wieksze szanse - ale to tylko przeciez procenty.
    Proponuje Ci rozegrac troche wiecej rozdan bo po tym poscie mozna stwierdzic ze nie grasz za dlugo ...

    pzdr.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    17
    Cytat Zamieszczone przez PI
    widac ze Ty od niedawna na Titan pokerze. Ktos Cie musial nie lubic bardzo, tam jest taka opcja, ktorą mozna przetlumaczyc jako 'wykos drania'. Placisz 10x buy-in turnieju, wpisujesz nik gracza i on za moment wylatuje z turnieju. Ewidentnie ktos to wobec Ciebie zastosowal.
    Dziekuje Pi za wypowiedz ale to nie sugeruje ze mnie ktos nie lubi czy jets mozliwosc ulozenia kart??
    chyba najwidoczniej ktos sie obawial mojej obecnosci w tym turnieju ze moge go wygrac sq sumka naprawde byla mala
    Ale czy istnieje taka mozliwosc ze ograniator turnieju ma wplyw na rozdawanie kart ?

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    17
    Mnie po prostu szkal strzelal :czekam na dalsze wypowiedzi

  7. Z AK naprawdę ciężko przegrać, szczególnie jeśli obie karty to piki. Tak więc jeśli przegrałeś z tą kartą 4x z rzędu to coś tu śmierdzi. Na twoim miejscu napisałbym do supportu z prośbą o zainteresowanie się sprawą i sprawdzenie czy organizator nie maczał w tym palców

    pzdr.
    Chris

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Kołobrzeg
    Posty
    44
    Hyhyhyhy Dobry temat oO

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    17
    Cytat Zamieszczone przez poker24.pl
    Z AK naprawdę ciężko przegrać, szczególnie jeśli obie karty to piki. Tak więc jeśli przegrałeś z tą kartą 4x z rzędu to coś tu śmierdzi. Na twoim miejscu napisałbym do supportu z prośbą o zainteresowanie się sprawą i sprawdzenie czy organizator nie maczał w tym palców

    pzdr.
    Chris
    Chris to nie chodzilo o jakas bajeczna suma po protu to byl FR 100$ 25 miejsc platych grosze ale chodzi o sam fakt ja juz o tym zapomnialem ale widzac to co sie dzieje to trudno okreslic. Jestem chetny zorganizowac freerola 100$ tylko niech mi ktos pomoze gdzie sie zwrocic Oczywiscie sam sponsoruje te 100
    $ tylko prosze o wskazowki co gdzie i do kogo sie zwrocic )
    I sobie czagramy oczywiscie jako sponsor nie biore udzialu
    Tylko gdzie .((

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    239
    LOL, to mi wygląda na prowokację :lol: