Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Warsaw
    Posty
    45
    Witam,

    Szukam właśnie roomu z deposit bonusem i rb. Jestem graczem nl10 i zastanawiam się nad Everestem. Ciekawi mnie jak szybko jestem w stanie na tych stawkach wyrobić 300 $ deposit bonusa. Jak sprawia się soft przy multi tablingu 4-6 stołów 6max i jak w ogóle tam z ilością graczy, bo na stronie nie mogę znaleźć licznika.

    Czy w jakiś sposób mogę załatwić sobie dodatkowe korzyści rejestrując się przez jakiegoś affa czy coś?

  2. #2
    Dla poczatkującego Everest jest całkiem ok. Ze stolikami na niskich limitach jest od wyboru do koloru. w szczycie 20-25k o 4 rano 3-4k ludzi. Info o bonusie jest na ich stronie bodajze 200$ bonus obojetnie ile wplacisz i jest wyplacany na biezaco tzn jak odejdziesz od stolika to dostajesz nawet kilka centow. Z rake backiem juz gorzej zalezy ile ugrywasz miesiecznie. Co miesiac daja 50$ bonus i zeby go dostac wystarczy na full ringu ugrac 60$ rake a potem juz tylko wymiana pktow na $. Za 250$ rake wychodzi rb 40% na krotkich stolach niestety duzo gorzej

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Warsaw
    Posty
    45
    Rejestrując się przez link z pokertexas.pl mogę zamiast standardowych 200 $ bonusu dostać 300. Czy jest jakaś strona oferująca korzystniejszy bonus?

  4. #4
    Na pokertexas mają pewnie nieatualne dane. To się zmienia od czasu do czasu

  5. #5
    skorzystaj z raketherake, daja bonus 1k$ do wyrobienia w 60dni

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Ta zapewne wyrobi go grajac nl 10

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poland
    Posty
    34
    Witam... jak jest z reaktywacja konta czy trzeba miesiąc grac żeby jakiś bonus otrzymać czy może jest jakiś do wyrobienia po wpłacie kasy...

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Warsaw
    Posty
    45
    Cytat Zamieszczone przez dejw997 Zobacz posta
    skorzystaj z raketherake, daja bonus 1k$ do wyrobienia w 60dni
    Jak wpłacę np 400 $ to jak rozumiem dostanę bonusowe 400 $ do wyrobienia również w 60 dni ? Czy bonus będzie tak samo jak przy normalym depozycie częściami na bieżąco czy będę musiał spełnić jakiś wymóg czyli np. dopiero po zdobyciu wszystkich wymaganych punktów otrzymam bonus?

    I kolejne pytanie czy zdobywane w trakcie wyrabiania bonusu Summit Punkty normalnie mogę wykorzystać na kupowanie czegoś w vip shopie ? Chodzi mi zarówno o przedmioty jak i o kolejne bonusy.

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez eber Zobacz posta
    I kolejne pytanie czy zdobywane w trakcie wyrabiania bonusu Summit Punkty normalnie mogę wykorzystać na kupowanie czegoś w vip shopie ? Chodzi mi zarówno o przedmioty jak i o kolejne bonusy.
    Mozesz. W sklepie sa tylko przedmioty, bonusów nie ma. Imho i tak nie opłaca się kupowac - srednio 20% drozej niz w normalnym sklepie nie mowiąc juz o allegro. Tylko wymiana pkt na $

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Warsaw
    Posty
    45
    A tak z ciekawości to jak się te punkty na $ wymienia? Chodzi mi zarówno o metodę jak i o przelicznik.