Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Co bijemy sprawdzajac bet na riverze? Simon pisze że to weak player a tacy nie rozegrali by w ten sposób KQ,KJ. Takie ręce możnaby przypisać graczom agresywnym. Słaby gracz owszem może słabszego króla raisować na turnie ale po callu często przeczeka river...

    Jak pisałem wyżej rozegranie ręki sugeruje 33,66 - śmiało można tam dodać K8.

    45 sugerowane przez Palczana wykluczyłbym tu. Weak player z taka ręka zapewne callnałby na turnie a nie bawił się w fancy semiblef-raise z gutshotem

    Jak często słaby gracz ma tu air? IMO prawie nigdy, więc blef wykluczamy. Liczac więc eq na riverze nie wyglada to różowo dla Hero.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 09-03-2010 o 21:09

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    imo pass koles wg mnie jest lepszy raise na turnie i Twoj call oznacza ze cos masz wiec lead river jest zagranie for value i raczej KQs KJs mozna wykluczyc moze set lub 2 pary , tylko ten check na turnie nie pasuje :P ale moze od flopa chcial to zagrac , lub jak ktos to napisal its a telling a story bro , jednak wydajem mi sie ze duzo czesiej bedzie to mocna reka ktora Cie bije

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Czemu czek na turnie nie pasuje. K to świetna karta na late cbet (gdyby hero miał AQ/AT/QJ to na pewno by ten turn cbetował), więc zgarnia co najmniej cbeta czekając a gdyby zaleadował to wyrzuci hero całe jego air.

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Cytat Zamieszczone przez kleopl Zobacz posta
    Zrzucam na river. Ale ponieważ chcę to zrzucić to może nie callować już raisu na turnie?
    No właśnie imo fold river to jedyna opcja. Nie widzę ręki którą biję a on nigdy nie zagra tak KQ, KJ.

    Tylko teraz pytanie takie...Czy można w takim razie foldować na c/r turn...Kurde widziałem na filmikach wielu kuamtych kolesi, że sprawdzają przykładowo c/r flop by foldować na blank turnie i nie uważam tego za błąd dlaczego ?? Bo spokojnie na jednym stricie villain może tutaj robićmove bądź po prostu dostał tp i sądzi, że gra value raise. Dlatego call turn imo jest na izingu ze względu, że turn jeszcze nie wiele nam mówi. Aczkolwiek kiedy villain betuje 1/2 pota dając nam ok. 3:1 nie sądzę by tptk było tutaj kiedykolwiek dobre...

    Callnąłem na wyżyganiu i pokazał 88 ale przed callem powieidziałem: pokaż mi tego seta...

    Nawet na 2+2 były podzielone opinie :P

  5. #15
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    No zakręcone rozdanie, jak dla mnie duże dylematy na turn i river. Znając swoją grę zagrałbym pewnie call turn i z wielkim bólem call river, z nadzieją na blef. No, ale wszystko mówi, żeby zagrać conajmniej fold na river. Gość jest weak, więc raczej c/r turn i bet river to oznaka monstera niż blefu.

    Co do turna, to dalej trzeba zadać sobie pytanie czy gość gra tak KQ i KJ ? Wątpię, raczej dostalibyśmy tu od razu betem, gość z KQ na pewno miałby już w głowie pokazującego się A na river i nie ryzykowałby darmowej karty. No, ale tego typu fold to już w moim słowniku podchodzi pod HERO FOLD

    Plus tego, że sprawdziłeś jest taki, że wiemy, że takie rozumowanie byłoby dobre ;p

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    No zakręcone rozdanie, jak dla mnie duże dylematy na turn i river. Znając swoją grę zagrałbym pewnie call turn i z wielkim bólem call river, z nadzieją na blef. No, ale wszystko mówi, żeby zagrać conajmniej fold na river. Gość jest weak, więc raczej c/r turn i bet river to oznaka monstera niż blefu.

    Co do turna, to dalej trzeba zadać sobie pytanie czy gość gra tak KQ i KJ ? Wątpię, raczej dostalibyśmy tu od razu betem, gość z KQ na pewno miałby już w głowie pokazującego się A na river i nie ryzykowałby darmowej karty. No, ale tego typu fold to już w moim słowniku podchodzi pod HERO FOLD

    Plus tego, że sprawdziłeś jest taki, że wiemy, że takie rozumowanie byłoby dobre ;p
    Bo plusy są zawsze Doli Jak źle sprawdzić to też można znaleźć plusy hahaha

    Teraz spróbujcie nie zrobić hero folda na turnie...

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    W Waszych analizach nie pojawiła się wcale opcja checku behind na turnie. Jak często % robicie go z tą ręką?

    Ja w około 30% przypadków.

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Cytat Zamieszczone przez kleopl Zobacz posta
    W Waszych analizach nie pojawiła się wcale opcja checku behind na turnie. Jak często % robicie go z tą ręką?

    Ja w około 30% przypadków.
    Ja z moim image nie robię tego praktycznie nigdy...Betuje tam blefy, i KK które tam czasami mam...

    Po prostu sądzę, że za dużo value mamy w betowaniu dwóch stritów tutaj przeciwko KQ, KJ itd aby cb był dobrym rozwiązaniem.

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    To jakie ręce mógłbyś rozgrywać przy tym boardzie dokładnie w taki sposób: preflop raise, potem dwa razy checki behind?

  10. #20
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ja też praktycznie nigdy tutaj nie robię check, zarówno gdy trafiam, jak i nie