Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 62

Wątek: Inne gry

  1. #31
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez frankyfurbo Zobacz posta
    Istnieje poważna szansa gry tutaj: http://www.hotelparadiso.pl/
    Myślę, że nie tylko turnieje. Czekam na jakiś odzew od zainteresowanych. Może także nowy sezon ŚLP??
    Moze udało by sie zorganizować jakiś turniej w najblizszym czasie. Moze 260PLN KO. O ile znajdzie sie na tyle chetnych osob zeby zagrac.

  2. #32
    Bardzo chętnie Franky tylko czy ktoś ma czas i chęci organizowania jej ?

    Ryba

  3. #33
    Ryba, pewnie nie ma takich osób, może pojedynczy turniej najpierw. A potem może coś więcej. Pracuje w tym hotelu Ciawaros - kiedyś grał parę razy na lidze i to on wyszedł z taką propozycją. Twierdzi, że jego szef nie ma nic przeciwko. Tylko musimy się jakoś zebrać i odpowiednio wcześniej ich poinformować. Oczywiście jeżeli będą chętni na granie.

  4. #34
    Dojeżdża tam bezpośrednio jakiś autobus czy samochodami trzeba będzie jeździć ?
    Jestem chętny też na jakiś turniej 'rozpoznawczy' .

    Ryba

  5. #35
    Też się podpinam. Buy-in range 50-400.
    Ostatnio edytowane przez Gandhi ; 09-08-2010 o 14:09

  6. #36
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    +1 ! tylko z troszkę mniejszym wpisowym
    Wydaje mi się że może być problem z transportem :/
    Raczej niedziela odpada

  7. #37
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    225
    Od nas kilka osób-turniej minimum za 200 pln i jesteśmy

  8. #38
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Kielce/Kraków
    Posty
    212
    Witam

    Ja mogę taki turniej zorganizować. Jedno bądź dwu dniowy w zależności od liczby osób chętnych.
    Pytanie jest tylko ile osób od was byłoby na pewno chętne zagrać taki turniej, bo powiem szczerze to Wy gracze świętokrzyscy powinniście stanowić grupę startową dla której można taki turniej zorganizować.
    Ja postaram się aby przyjechało kilka może kilkanaście osób z Krakowa i okolic.
    Podstawowy problem jest zawsze z tym czy gracze którzy napiszą że będą grać w takim turnieju i okaże się że jest ich np. 60 potem na pewno przyjadą zagrać.
    No i oczywiście ustalenie terminu tego turnieju.

    Pozdrawiam

  9. #39
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    No panowie co taka cisza? Skoro Stak chce pomoc w zorganizowaniu tego turnieju to wykorzystajmy to moze ustalimy jakies bi (tak zeby wszystkim odpowiadalo) i wstepna liste chetnych.

  10. #40
    To może tutaj się wpisujmy. Ja jestem chętny. Wpisowe co najmniej 200 punktów rankingowych