Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: NL5 KK preflop

  1. #21
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez lolo2 Zobacz posta
    To napisz ,że wytłumaczcie dlaczego a nie twórz teorii o obstawianiu na draw.Masz tu bardziej znanych kolegów bo jestes dłużej na forum.
    lolo jesteś prostakiem. Trochę jak Randomallin, ale tamten przy okazji czasem przemycił trochę wiedzy i na swój sposób coś tam jednak prezentował. Ty nie.

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Mysle, ze nie powinienes sie wypowiadac o Randomie nie wiedzac do konca co osiagnal Peri.

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    Mysle, ze nie powinienes sie wypowiadac o Randomie nie wiedzac do konca co osiagnal Peri.
    Co ty gadasz? Piszę o jego wpisach na forum nie o jego grze.

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    181
    a co takiego osiągnął? (z ciekawości)

  5. #25
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    lolo jesteś prostakiem. Trochę jak Randomallin, ale tamten przy okazji czasem przemycił trochę wiedzy i na swój sposób coś tam jednak prezentował. Ty nie.
    A ty debilem siedzisz na tym forum kilka lat pewnie, prosta rzecz do wytłumaczenia to czemu nie wytłumaczysz a do mnie się przypierdalasz ,że wiedzy nie przemycam a kto tu kurwa wiedzę przemyca?To forum słuzy do napierdalania się z innych jeden napisze tak drugi tak ale nigdy nie ma rozpisane matematycznie ev danego zagrania.I zaczyna się kurwa jatka i napierdalanka to forum jest kurwa merytoryczne? Nic dziwnego ,że początkujący się huja tu nauczy bo huja wie ale chce być w klice wyjadaczy i zaczyna pierdolić głupoty pisze bzdury a reszta się napierdala.Sam sobie jest też winien bo powinien napisać słuchajcie jak grać te KK boję się ,że ma asy.I wtedy jeden z zacnych starych uzytkowników powinien mu wyłuszczyć sprawę o zakresach o equity ile jest pieniędzy w pocie.Kto to kurwa zrobił ?
    Zrobiłem wpis o JJ przedstawiłem sytuację dokładnie w 100%.Chciałem zobaczyć czy któryś rozjebie sprawę na atomy w zamian za to stado sępów ,którzy maja blade pojęcie oprócz lela i kilku innych coś usiłowało reszta napierdalanka w stylu umyj rękę która witałeś sie z manyac,a huja rozumiał jeden z drugim o co w ogóle chodzi.
    Ostatnio edytowane przez lolo2 ; 12-03-2010 o 07:46

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    W tym przypadku chyba bardziej chodzi nie o to co piszesz tylko jak piszesz. Twoje odpowiedzi merytorycznie faktycznie są słabe, ale język jakiego używasz, jest wulgarny, nieuprzejmy, zero jakiejś pokory itp i pełno w nim tonu "ja jestem najlepszy, zjadłem wszystkie pokerowe rozumy świata". I co, wszystko z tego powodu, że jesteś krok przed całym światem, bo jako jedyny odkryłeś co to pokerstove i już myślisz, że umiesz wszystko poliyczyć? Po pierwsze w cash game gra nierzadko nie kończy się w preflopie/na flopie i musisz robić kombinowane wyliczenia przez kilka ulic. Po drugie takie wyliczenia są czasami ok żeby umieć potem szacować sobie "na oko" czy tak jest ok czy nie, bo po zagraniu pewnej liczby rozdań i nabraniu doświadczenia w takich a takich spotach przeciwko takim a takim przeciwnikom już nie będziesz w większości przypadków liczył co i jak tylko po prostu zrobisz to co należy zrobić (zakładając, że nie uczyłeś się błędnie od samego poczatku). Twoje podjaranie procencikami przeciwko zakresom i pominięcie wszystkiego innego jest naprawdę godne wsadzenia sobie w dupę.