Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: NL5 KK preflop

  1. #1
    Wczoraj w ciągu 4 godzin gry, gdy miałem KK to 5 razy (słownie PIĘĆ!) trafiłem na AA. Jakieś 4 razy z tych 5 domyślałem się, że villain może mieć AA, a więc pytanie jest: zrzucać czasem KK preflop na tych stawkach czy zawsze call/raise all in preflop jak się np. 4, 5 betujemy? Gra odbywała się na rushu więc nie było żadnych readów. Dodam jeszcze (żeby oddać jak cudownie mi się wczoraj grało), że podczas tej sesji gdy miałem AA tak 12-14 razy to tylko raz nie zgarnąłem samych blindów przy podbiciu 4xBB, a ten jeden raz to gościu miał parę dwójek i akurat trafił seta na flopie, masakra

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez Woytas Zobacz posta
    Wczoraj w ciągu 4 godzin gry, gdy miałem KK to 5 razy (słownie PIĘĆ!) trafiłem na AA. Jakieś 4 razy z tych 5 domyślałem się, że villain może mieć AA
    Cytat Zamieszczone przez Woytas Zobacz posta
    Gra odbywała się na rushu więc nie było żadnych readów.
    Jasnowidz czy ki huj?


    Cytat Zamieszczone przez Woytas Zobacz posta
    a więc pytanie jest: zrzucać czasem KK preflop na tych stawkach czy zawsze call/raise all in preflop jak się np. 4, 5 betujemy?
    bije cie tylko 6 ukladow a ty bijesz z 50 z ktorymi oni sie beda alinowac wiec izi...

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Jasnowidz czy ki huj?



    bije cie tylko 6 ukladow a ty bijesz z 50 z ktorymi oni sie beda alinowac wiec izi...

    Żaden jasnowidz, chodziło mi o to, że po tym jak betowali (przy braku jakichś indywidualnych readów, co do zakresu z którym mogliby to robić) domyślałem się, że najprawdopodobniej są super mocni i tak na 60-70% mogą mieć AA, inne dwa układy które brałem pod uwagę to AK i KK(który z racji tego, że ja go miałem był bardzo mało prawdop.).

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    146
    To już jest jakaś wyższa szkoła jazdy i Ty grasz na NL5 ?!

    Nigdy nie zrzucaj KK na NL5 pre flop. Zakres ich allinowania jak kurak napisał jest bardzo szeroki. Nie wiem jak Ty to sobie wyliczyłeś ale jak masz KK i ktoś Cie 4 betuje i obstawiasz go w 60-70 %, ciekawe.
    Ostatnio edytowane przez Mejwon ; 09-03-2010 o 11:36

  5. #5
    tu chodzi o to o ile mnie 3, 4 betuje i grajac juz troche na rush NL5 wiem, ze jak ktoś podbija do 70, 80 c to zazwyczaj jest to bardzo mocna ręka (oczywiście może to być też squeeze, ale akurat te sytuacje, które miałem się na to nie kwalifikowały), jako, że ja mam KK, to nie zostaje zbyt wiele rąk z którymi mógłby to zrobić (można jeszcze od biedy dać JJ i QQ). Jest też różnica czy gościu ma załóżmy przynajmniej całego BI czy np 1/3, 1/2 (ci bardziej szaleja z gorszymi kartami). Jeden gościu po moim podbicu 4BB z UTG 3betowal mnie za calego BI, sprawdzać??? jest w sumie jedna ręka z którą mógł to zrobić. Przykład innej ręki:

    Full Tilt Poker Game #19079182063: Table Zoom (6 max) - $0.02/$0.05 - No Limit Hold'em - 15:04:20 ET - 2010/03/08
    Seat 1: ziettocecco ($0.90)
    Seat 2: Hr K ($11.34)
    Seat 3: atostes1990 ($7.10)
    Seat 4: petozso ($3.10)
    Seat 5: WoytAAs ($7.98)
    Seat 6: Stanskih ($9.65)
    atostes1990 posts the small blind of $0.02
    petozso posts the big blind of $0.05
    The button is in seat #2
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to WoytAAs [ ]
    WoytAAs raises to $0.20
    Stanskih raises to $0.60
    ziettocecco folds
    Hr K folds
    atostes1990 folds
    petozso folds
    WoytAAs calls $0.40
    *** FLOP *** [ ]
    WoytAAs checks
    Stanskih bets $0.95
    WoytAAs calls $0.95
    *** TURN *** [ ] []
    WoytAAs checks
    Stanskih has 15 seconds left to act
    Stanskih bets $2
    WoytAAs calls $2
    *** RIVER *** [ ] []
    WoytAAs checks
    Stanskih bets $0.80
    WoytAAs raises to $4.43, and is all in
    Stanskih calls $3.63
    *** SHOW DOWN ***
    WoytAAs shows [ ] a pair of Kings
    Stanskih shows [ ] a pair of Aces
    Stanskih wins the pot ($14.97) with a pair of Aces
    *** SUMMARY ***
    Total pot $16.03 | Rake $1.06
    Board: [ ]
    Seat 1: ziettocecco didn't bet (folded)
    Seat 2: Hr K (button) didn't bet (folded)
    Seat 3: atostes1990 (small blind) folded before the Flop
    Seat 4: petozso (big blind) folded before the Flop
    Seat 5: WoytAAs showed [ ] and lost with a pair of Kings
    Seat 6: Stanskih showed [ ] and won ($14.97) with a pair of Aces

    Tak myślałem że ma AA, zmylił mnie ten mały bet na riverze (on możliwe że myślał, że mam jakis draw i ten ostatni bet z tego powodu był mniejszy bo pewnie myślał, że i tak nie sprawdzę), pomyślałem a może jednak nie ma. Miał

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    On się bał że masz 2 pary dlatego tak zabetował
    Druga opcja: myślał że drawujesz do pików, więc wiedział że mu nie zapłacisz więcej na river.

  7. #7
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Cytat Zamieszczone przez Woytas Zobacz posta
    więc pytanie jest: zrzucać czasem KK preflop na tych stawkach czy zawsze call/raise
    raz tak raz tak zeby zmiksowac gre mozna tez scallowac i spokojnie zobaczyc czy na flopie nie ma asa(ow).

  8. #8
    Jak spadła ta dwójka to faktycznie mógł się troche przestraszyć, że już nie mam tylko pary dziewiątek ale też dwójki

    Też na początku, sobie pomyślałem, że mógł mnie stawiać na piki, ale on ma Asa pik, co czyni mój flush draw mniej prawdopodobny, chyba że sprawdziłem jego 3bet bez pozycji z KJs

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    więc pytanie jest: zrzucać czasem KK
    pierdol to zrzucaj jak ci AA pokazują co poradzisz.
    A co do ręki trza się było dużej pierdolić żeby spadł A na stół.Na turnie check jest kurwa genialny jak na to wpadłeś długo myślałeś?szkoda jeszcze,że cię z AQ nie wyjebał bo byś wtedy do gorzkich żalów rękę mógł wkleić.
    A na river tricky plej jeszcze od JJ chciałeś pociągnąć ach ty lisie przebiegły.
    Za darmo dają
    http://www.pokerstove.com/
    Ostatnio edytowane przez lolo2 ; 11-03-2010 o 00:48

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław(Gubin)
    Posty
    172
    fold prf