Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    16
    Witam chcę wpłacić sobię kasę na pokerstars przelewem internetowym z mojego banku.

    Dałem bank lokalny w kasjerze na wpłatach i teraz na pocztę przyszły mi dane i numer referencyjny.Gdzie go wpisać?Dostałem takie coś:

    *Informacje o banku*
    Nazwa: Bank Pekao S.A
    Miasto: Warsaw
    Kod SWIFT: xxxxxxxxx
    Strona internetowa:

    *Informacje o koncie*
    Numer Konta: 53124059181111000049114339
    IBAN: PL53124059181111000049114339
    Beneficjent: Envoy Services Limited
    Waluta: PLN

    Gdzie wpisać ten nr ref,iban i kod swift? Robić zwykły przelw jednorazowy?

  2. #2
    wplac karta debetowa. przelew bedzie szedl i szedl, a karta masz instant i jakies drobne % prowizji

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    16
    Dopiero czekam na kartę.

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    nr ref. zapewne w tytule przelewu
    iban i shift do przelewow z banku polskiego do polskiego nie beda potrzebne;
    wpisujesz zwykly nr konta

    oczywiscie duzo szybciej jest zrobic to karta ale zakladam ze takowej nie masz skoro chcesz przelewem bankowym a skoro maja konto w pekao sa to wcale nie musi to trwac jakos specjalnie dlugo.

    "Instrukcje będą zawierały wszystkie instrukcje, których będziesz potrzebował do wykonania przelewu. Będą również zawierały unikalny jednorazowy numer referencyjny. Numer ten musisz podać w instrukcjach dla banku podczas wysyłania do nas swojej płatności. Jeśli formularz przelewu nie przewiduje miejsca na ten numer, umieść go przed nazwiskiem. Pominięcie numeru referencyjnego może spowodować opóźnienie lub utratę płatności.

    Bardzo ważne jest, aby odwiedzić okno Kasjera przy każdym kolejnym przelewie z lokalnego banku, w celu uzyskania nowego jednorazowego unikalnego numeru referencyjnego. Powtórne użycie numeru referencyjnego może spowodować opóźnienie lub utratę płatności.

    Prosimy pamiętać: Nie akceptujemy depozytów gotówkowych ani przelewów z banku dokonanych przez strony trzecie po zrealizowaniu przez Ciebie transakcji w Twoim banku. Jest to spowodowane przepisami mającymi przeciwdziałać praniu brudnych pieniędzy. Takie płatności zostaną zwrócone i będziesz mógł ponieść koszty bankowe i administracyjne takiej operacji."
    Ostatnio edytowane przez jarsza ; 08-03-2010 o 19:16

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    28
    ukash

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    28
    Łatwe, bezpieczne i prywatne płatności online dla wszystkich - Ukash

    Mozesz kupic online z wiekszosci banków i masz insta depozyt.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    19
    A "przelewy24" nie łatwiej?

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    28
    Cytat Zamieszczone przez wlkp11 Zobacz posta
    A "przelewy24" nie łatwiej?
    Racja, moneybookers też można za pomocą przelewy24 i potem bedzie miał bardziej mobilną kase w sieci jak bedzie chciał wypłacic i sie przeniesc gdzies. ale jesli nie to najlepsze przelewy24

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    jednak polecalby ci utworzenie konta na moneybookers lub neteller
    i dokonywanie wplat z ktoregos z nich,

    z tego co widze to ten sposob wplaty ktory wybrales nie dziala w druga strone czyli nie bedziesz mogl tak wyplacic ewentualnych wygranych w konsekwencji i tak bedziesz musial "udroznic" sobie kanał wypłaty (wymagana jest wpłata zeby moc wypłacac ta sama droga).

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez jarsza Zobacz posta
    z tego co widze to ten sposob wplaty ktory wybrales nie dziala w druga strone czyli nie bedziesz mogl tak wyplacic ewentualnych wygranych w konsekwencji i tak bedziesz musial "udroznic" sobie kanał wypłaty (wymagana jest wpłata zeby moc wypłacac ta sama droga).
    Ja jak wpłacałem to za pomoca Przelewy24, a wypłacałem na Neteller...czyli nie wiem jak jest z tą wymaganą wpłatą.