Strona 1 z 30 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 300

Wątek: Vancouver 2010

  1. #1
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Myślę, że najwyższy czas stworzyć wątek o zbliżających się zimowych Igrzyskach Olimpijskich. Mam nadzieję, że porozmawiamy tu o naszych oczekiwaniach, faworytach, szansach Polaków itp.
    Zapraszam do dyskusji.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    graja nasi w hockey?

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Szanse Polaków, jakie widzę i właściwie nie wyobrażam sobie jakichkolwiek innych:

    Adam Małysz - jak jest w formie zawsze może zdobyć medal
    Justyna Kowalczyk - jest w formie i powinna coś zdobyć
    Tomasz Sikora - mam nadzieję, że wróci do formy, wtedy będzie miał ewentualnie szansę coś zdobyć

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    jeeeeee
    Kerim masz browca za temat, jak kiedys bedzie nam sie dane spotkac [oby na FT EPT ]

    IMO:
    Małysz jest murowanym faworytem na normalnej skoczni, a i na duzej moze sie szarpnac na 'dwa dobre skoki'. Kto sledzil jego kariere ten pewnie zauwazyl, iz pod koniec sezonu skacze mu sie duzo lepiej [pamietna pogon za Jacobsenem]. Nie ukrywam, ze kibucuje mu najmocniej, bo olimpijskie zloto byloby pieknym zwienczeniem jego jakze bogatej w sukcesy kariery. Dla mnie bezapelacyjnie jest on najwybitniejszym sportowcem (razem z Korzeniowskim ) 'nowej Polski' (a moze wszechczasow, jednak nie czuje sie kompetentny azeby osadzac, slaby jestem z historii).

    Kowalczyk, zdecydowanie tak, jednak plaskie trasy w Vancouver daja handicap rywalkom. Mysle, ze mimo tego medal bedzie, przynajmniej jeden. [A na worek krazkow ze zlotego kruszcu poczekajmy do Sochi ]

    Sikora jest tak doswiadczonym i madrym sportowo czlowiekiem, ze nie martwie sie o jego forme w Kanadzie.

    Do murowanej trojki MMP dodalbym, moze troche optymistycznie, Ligocka na HalfPipe
    Ostatnio edytowane przez gandalfini ; 15-12-2009 o 12:10

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    475
    I skoki drużynowo.

    PS Szkoda, że Robert już nie lata

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    good point, pepis, wstyd, ze nie pomyslalem ;/... po ostatnim konkursie indywidualnym 4 naszych w pierwszej pietnastce bylo

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    "Małysz jest murowanym faworytem na normalnej skoczni" - to ciekawe. Jesli bedzie w pierwszej 6-8 to powinien byc sukces.

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    side becik jakis ? hehe XD na cztery skocznie malysz jest czwarty wg bukow 8.5 za niego daja
    Ostatnio edytowane przez gandalfini ; 15-12-2009 o 12:47

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Ok, rzuc warunki, jesli beda sie nadawac to z checia przyjme.

  10. #10
    Małysz ma poważnego rywala