Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 116
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    459
    Planujemy z Sebusiem cotygodniowe spotkanie i grę w OMAHĘ. Najlepszym dniem tygodnia będzie środa, ponieważ nie ma wtedy żadnej ligi w Poznaniu. Myślę, że mogłyby się zaczynać punktualnie o godzinie 19:30 lub 20:00 z uwagi na fakt, iż omaha często trwa dość długo. Proponujemy zrobić kaucję 50+10 i możliwość jednego rebuya lub addona (całośc do puli turnieju),. Proponujemy 10k na start. Levele jak na małej lidze.

    Proszę osoby chętne do brania udziału w rozgrywkach o komentarz odnośnie dnia tygodnia, godziny, stacków, formy turnieju etc. tak żebyśmy ustalili najlepsze rozwiązania. I przede wszystkim niech wypowiedzą się osoby, które faktycznie są zainteresowane grą. Moglibyśmy zacząć w tym lub przyszłym tygodniu.

    START Godz 20:00

    ZAPISANI na 28.04.

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    11.
    12.
    13.
    14
    Ostatnio edytowane przez Rising Sun ; 27-07-2010 o 18:50

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    349
    +1 dobrze jest for me

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    291
    ja bym chetnie okazjonalnie wpadal sroda mi nawet pasuje ale niestety nie regularnie

    Q.

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    +1 Świetna opcja. Ja byłabym za PLO + Omaha Hi/Low na przemian co tydzień. Wpisowe też dobrze dobrane.

    Pewnie okazyjnie jakby pozwolił czas udałoby się wpaść.

    Z tą środą może być problem, Seba wie dlaczego. Chyba, że turniej zacząłby się o późniejszej godzinie. Czyli tak ok 20 najwcześniej.

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Ja tez chetnie bym zagral, ale moj bm nie pozwala mi na takie cotygodniowe szalenstwo:P

    Wiec ja bylbym za np 65-70 + 10 freez.

    Ile docelowo mialoby byc turkow w tej lidze?

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    185
    jask dla mnie termin pasuje, BI ok R/A też ok

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    459
    *Scoker

    1. Czy ja wspomniałem, że to ma być formuła ligi ?!!
    2. Na 70 + 10 bm Ci pozwala, więc warto byś wpadł i się przekonał czy to będzie zawsze turniej za 110 (bo nie sądzę). Myślę, że 1 R zamienny na A jest najlepszym rozwiązaniem,ponieważ jeśli Twojego top seta sprawdzi oesd + fd + 2pairs i dojdzie to warto mieć możliwość dalszej gry. W omaszce bardzo często się to zdarza

    *Mari

    1. Dla podniesienia frekwencji można iść na wiele udogodnień, a więc jednorazowe rozpoczęcie o 20 czy 20:30 nie jest żadnym problemem
    2. Myślę, że nie wszystkie osoby, które przyjdą na omahę hi przyszłyby też na hi/low więc póki co chyba hi.
    Ostatnio edytowane przez Goorka ; 07-03-2010 o 23:00

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Cytat Zamieszczone przez Goorka Zobacz posta
    *Scoker

    *Mari

    1. Dla podniesienia frekwencji można iść na wiele udogodnień, a więc jednorazowe rozpoczęcie o 20 czy 20:30 nie jest żadnym problemem
    2. Myślę, że nie wszystkie osoby, które przyjdą na omahę hi przyszłyby też na hi/low więc póki co chyba hi.
    Z Hi/Low to była propozycja. Jeśli nie będzie chętnych, to świetnie jak chociaż Hi zagramy. A docelowo może udałoby się kiedyś też H.O.R.S.E., ale to póki co małe marzenia:P

    Co do rozpoczęcia, to jest akurat wyjątkowa sytuacja, nie spowodowana moim spóźnieniem, tylko faktem iż klub będzie dostępny dopiero od tej godziny.

    Ja w każdym razie jakby co piszę się na najbliższą środę.

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    @Goorka

    Ano faktycznie jakos jak zobaczylem cotygodniowe, to mi sie ubzduralo ze liga.

    W takim razie pewnie nie co tydzien, ale pare razy moge podwyzszyc frekwencje

  10. #10
    tez z checia zagram Omaszke