Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Ksiązka z PS

  1. #1
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Witam
    Uzbieralo sie juz troche FPP na PS i zamierzam to wymienic na ksiazke z PS.

    Ktora polecacie ?


    pzdr

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ja tam widze 2 wartosciowe ksiazki, theory of poker i holdem poker for advanced players, jezeli juz troche grasz to theory pewnie juz nie musisz brac, ale hfap polecam. Ja zaczynalem od tych dwoch i z pozostalych ktore wzialem z ps nie jestem jakos super zadowolony.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2003
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    35
    hpfap - obowiazkowa lektura dla grajacych z limitem, grasz bez limitu to podaruj sobie

    tpfap - obowiazkowa lektura dla grajacych turnieje, ale nie jest to lektura dla poczatkujacych

    innych nie mam

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Mam takie pytanko... jesli macie te ksiazki to moze je zeskanujecie i na ftpa wrzucicie zeby mozna bylo sobie sciagnac je ??? Po co kazdy ma je kupowac jak mozna sie nimi podzielic

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez Anonymous
    Mam takie pytanko... jesli macie te ksiazki to moze je zeskanujecie i na ftpa wrzucicie zeby mozna bylo sobie sciagnac je ??? Po co kazdy ma je kupowac jak mozna sie nimi podzielic
    Na kazdej z tych ksiazeczek jest napis ze rozpowszechnianie jest zabronione, ale moze ktos Ci to zeskanuje... na mnie nie licz

    Goral

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Radom / Kraków
    Posty
    29
    To prosilbym kogos jakby mogl mi zeskanowac lub jesli jest z krakowa to pozyczyc na jeden dzien

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    I jak ze skanowaniem tych książek Ja też chętnie się dorzucę na ksero

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    to jak się już zrzucicie to odpalcie mi kopię : 8)

    niah, niah

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Blacha chyba ostatnio w dobrych humorze .

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2003
    Posty
    129
    Witam!

    Chętnie kupię książki lub kserokopie książek na temat pokera. Oczywiście jestem skłonny zapłacić więcej niż sam koszt ksera. Proszę również o informacje w jaki sposób można nabyć te pozycje.

    Pozdrawiam

    MICHAŁ