Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Witam. Gram w poksa juz od ponad 3 lat. niestety uczyłem się na swoich błędach i dużo początkowo za to płaciłem. shoty na NL1k, HU za 200$... nie potrafiłem sobie po prostu radzić z tiltem. Na szczęscie po dłuższym okresie czasu nauczyłem się z tym radzić .
    Tyle wstępu . Teraz konkretnie. Chodzi o to, że przez 3 miesiące regularnie wygrywałem. Zdarzały się swingi na max 7BI ale sobie jakoś z tym radziłem i w miare szybko odrabiałem straty... zaczęło się robić źle od swingu na około 20-25BI, na szczęście udało mi się wygrać MTT i znow wykres zaczął zmierzać ku górze... aż do ostatniego dnia lutego... pamiętam ,że już liczyłem ile będę miał gdy wpłynie rakeback, a tu zonk!! Przegrałem 10BI w jeden dzień co mi sie wcześniej nie zdarzało... ale nic pomyślałem "swing jak swing, będę grać swoje to w miare szybko odrobie..." Niestety każdy dzień przynosił kolejne 10BI w tył, dni gdy przegrywałem 5 sytuacji gdzie miałem 90% szans, przegrywanie wszystkich coin'ów o sytuacjach typu 70 na 30 i 60 na 40 nie wspominając. Tak po niecałym tygodniu miałem 50BI w tył. Zrobiłem sobie tydzien przerwy wrocilem i.... znow suckout goni suckout'a Wypłaciłem 2/3 rolla, wskoczyłem na nizsze stawki troszeczke odrobilem i co? Znów się zaczyna w ciągu 2 dni 5 razy mi AA połamali, gdy widze pf sytuacje TT vs A7 to praktycznie moge wyłączać stół. Swing sięga już ponad 60BI!!! Zresztą zobaczcie wykres:



    Moje pytanie. Czy grając swoje, zgodnie z BM i oddsami możliwy jest tak wielki swing? BTW gram 5cio osobowe sng turbo i speed głównie za 10+1e. Czasami gram MTT też za 10.

    Co mam zrobić? Naprawde gram prawidłowo, gdy wsuwam all jestem w bardzo dużej liczbie rozdań faworytem, nie tiltuje a jednak przegrywam turniej za turniejem. Może zmienić room, sieć...? Pomóżcie!

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Ja też gram sng i ostatnio dostałem swinga w trakicie jednej sesji na 40bi. Na drugi dzień to samo. Postanowiłem wzrobić wolnę od gry. Przeczytałem art z psychologii i mi bardzo pomógł. Dzisiaj juz zasiadłem do sesji i juz tak źle nie było. Mnie też się wydawało że to nie moja wina. Że soft mnie tak dręczy. W rzeczywistosci wina leża po obu stronach. Zawsze da się coś zrobić lepiej. W moim przypadku to było brak koncentracji, zbyt duża ilosc stołow i brak odpowiedniego nastawienia

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Mówią że warto miec kasę na kilku roomach żeby w takich sytuacjach po prostu zmienić otoczenie(?) i po prostu włączyć sobie gdzieś indziej.
    Tak btw moim zdaniem BM to sprawa stricte indywidualna, ja grając cash nigdy nie miałem swingów większych niż 5BI więc i rolla nie mam bardzo dużego (ale i tak ostrożnego) na dane stawki.
    Myślę że taki swing jest możliwy z racji turbo i bardzo agresywnej gry.
    Chyba że nie zauważasz przegrywających (procentowo) sytuacji

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Gram podobne sity na microgaming multitablingujac. Mam bardzo podobne sytuacje o której napisałeś, tylko, że zawsze przychodziła korekta. Na minus 60BI jeszcze w nich nie byłem, ale 40 miałem, żeby później wskoczyć na plus 40 i tak w kółko macieju. Aha no i ta próbka którą wkleiłeś to jak na te sity jest bardzo znikoma.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    -60BI to naprawde nie jest jescze taki duzy swing przynajmniej dla mnie ja ostatnio zjechalem sporo ponad 100BI ale coz sity sa najbardziej swingowata gra i tyle trzeba przywyknac do tego i miec duza znieczulice na wszystkie 2 i 3 outery szczegolnie na riverstarsie

  6. #6
    Ja mialem nadzieje, że przyjdzie w koncu korekta najlepiej na mtt... przeliczyłem się w jednym AA<AKs w drugim mtt po 2h gry najpierw all pf TT koleś A6o i stół QQ5 5 5 :| potem mnie wywalił A9o<QJo na river mu leci J :<.

    Już mi niedobrze jak patrze na logo tego roomu. Powiecie mi konkretnie co najlepiej robić? Bo narazie widze tylko posty w których opisujecie swoje doświatczenia Wcale mnie nie pocieszacie tymi opowieściami o swingach na -100BI! Nie chce bankrutować! :P :>

    Może zostawie sobie 200$ zmienie room, zejde na sng za 5$ i ewentualnie zaczne troszke nl10 grać żeby odmiana była. Byłoby to dobre wyjście?

  7. #7
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Jezeli to zdanie określa twoje podejscie do BM
    Cytat Zamieszczone przez MruMru Zobacz posta
    Może zostawie sobie 200$ zmienie room, zejde na sng za 5$
    to

    Cytat Zamieszczone przez MruMru Zobacz posta
    Naprawde gram prawidłowo,
    jest wierutnym klamstwem !!!!

    pzdr

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Jaki grasz multitabling? Jakie sity? Nie jestem nie wiadomo kim ale uważam że takie swingi nie są do końca powodowanie niefartem. Wiem nawet po sobie że zwykle jest to efekt złej gry i tiltu - aby to przezwycięży trzeba się z tym pogodzić. Poducz się i będziesz kosił dalej, najważniejsze to zapomnieć o kasie która była a której nie ma.

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Z twojego wykresu przede wszystkim nie wynika czy jesteś graczem wygrywającym czy przegrywającym. Turnieje SNG są najbardziej swingową grą i dlatego na przestrzeni 500 turniejów są w stanie zarówno wypromować losera pewnie i na +100bi jak i skasować winnera na podobne sumy. Poleciałeś w oba kierunki, musisz pograć więcej żeby się w ogóle przekonać na czym stoisz.

    A tak poza tym moje ulubione pytanie: Czy możesz podać 3 powody dla których uważasz, że jesteś graczem wygrywającym w SNG?

  10. #10
    Pokerstars +1

    graj majac 200 bi to cie takie swingi nie beda ruszac tak bardzo na troche wyzszych stawkach to juz sie z 500bi przyda i gg.