Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    8
    Witam, jadę na 10 miesięcy do Beninu. Mam dwie sprawy. Pierwsza to, czy można tam grać w pokera? ewentualnie jak to sprawdzić? druga sprawa, to laptop. Duży i wytrzymały cena ok 3-4k. Może ktoś coś doradzić?

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2010
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    11
    Witam.
    Żeby sie dowiedzieć na temat pokera w Beninie najlepiej by było chyba zadzwonić do ambasady, ewentualnie konsulatu. Jeśli nie w Warszawie to w jakiejś europejskiej stolicy. Zakładam, że jakis kontakt z ich jakąkolwiek placówką już miałeś, wiec wiesz gdzie szukać.
    Gdyby poker online był zabroniony i normalnie zablokowany jak w krajach arabskich (Arabia Saudyjska, ZEA, Bahrajn) to pozostaje Ci sposób Amerykanów, którzy w te rejony jeżdżą i graja:
    VPN

    Poszperaj w googlach to coś znajdziesz.

    Powodzenia! Pozdrów ode mnie Beninianki!

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    8
    dzięki za odpowiedź. najbliższa ambasada Beninu jest w Moskwie. Beninie z tego co wiem jest tylko honorowy konsul. Myśle jednak że nie bedzie większych problemów żeby coś tam ciupnąć.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    nie wiem jak akurat w tamtej dziurze jest, ale..
    postaraj sobie sciagnac zawczasu soft na ktorym grasz - w kraju wielkiego firewalla na przyklad nie da sie wejsc na pokerstars.com bez proxy ale jak juz masz soft zainstalowany to smiga. do tego najlepiej posciagaj sobie kilka programow proxy zanim pojedziesz gdzies gdzie nie wiadomo co wolno ogladac na necie.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Nie zapomnij okularów...

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Metropolia Trójmiasto
    Posty
    457
    Naprawdę ? Jechac do Afryki zeby grać w pokera ...? To chyba lepiej zwiedzać. pograsz sobie w domu :S

  7. #7
    Na forum turystycznym czy miłośników afryki pewnie pyta co warto zobaczyć, a na forum pokerowym o granie. Logiczne.

  8. #8
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    https://ssl.allegro.pl/item961075369...najwyzszy.html

    laptop

    test wytrwalosci :[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=YClt8Pq_rjs&feature=related[/YOUTUBE]
    Ostatnio edytowane przez JaysonRR ; 19-03-2010 o 17:25

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215
    Cytat Zamieszczone przez Antek
    Witam, jadę na 10 miesięcy do Beninu. Mam dwie sprawy. Pierwsza to, czy można tam grać w pokera? ...
    Cytat Zamieszczone przez Zen Zobacz posta
    Naprawdę ? Jechac do Afryki zeby grać w pokera ...?
    czytanie ze zrozumieniem?
    a ludzie się śmieją z nowej matury.