Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    To jest zapowiedź SCOOP Prop Beta. Wszystkie potrtzebne informacje dotyczace wysokosci wpisowego do danego rankingu sa umieszczone ponizej.

    Generalna idea to Side Bet o wyniki w turniejach SCOOP aby zwiekszyc nasza motywacje do lepszej gry i polepszyc wyniki, takie nasze wewnetrze Polskie forumowe zawody i zabawa :

    Ranking jest na tyle elastyczny, ze na 38 turnieje mozna wybrac dowolnie max (low:12, medium:8, all around: wszystkie turnieje sie licza) turniejow i na podstawie ich wynikow wziac udzial w side becie. Dzieki klasyfikacji na bazie TLB wyniki beda wymierne i bedzie mozna porownac, nawet jak gracze zagraja inny zestaw turniejow.

    Oto rozpiska turniejow:

    Spring Championship of Online Poker (SCOOP) - PokerStars.com

    Reguly

    - Link do strony PS wyjasniajacy TLB:
    http://www.pokerstars.com/poker/tour...ard/explained/
    - Ze wzgledu na czasochlonnosc obslugi rankingu nalezy wybrac zaufana osobe obslugujaca kazdy ranking (moze to byc, ale nie musi ta sama osoba dla kazdego rankingu) - w tym roku ja będe prowadził wszystkie trzy rankingii czyli: low, medium oraz all around
    - Osoba ta wraz ze zgloszeniem od kazdego gracza dostanie od niego wpisowe do rankingu powiekszone o 10$ lub 5$ od kazdego rankingu za jego obsluge. Oplata za obsluge nie stanowi przychodu, raku czy dochodu. Jest tylko pokryciem wartosci czasu na prowadzenie rankingu.
    - Osoba obslugujaca bedzie prowadzila ranking, przyjmowala deklaracje turniejow na Gadu Gadu, otrzymywala wiadomości od graczy z iloscia TLB oraz zbierze wpisowe w momencie zgloszen i wyplaci nagrody na zakonczenie rankingu
    - Do kazdego rankingu w zaleznosci od stawek beda sie liczyly dowolne zadeklarowane turnieje w liczbie nie wiekszej niz max dla danego rankingu. W ten sposob jedni moga grac TX, inni Limita, a inni jeszcze inne gry. Dodatkowo pozbywa sie w ten sposob problemu, ze kazdy musi grac te same turnieje.
    - Zgloszenia:
    * do rankingu low moze nastapic w każdej chwili trwania SCOOPa,
    * do rankingu medium mozna przysatc najpozniej do 3 eventu
    * do rankingu all around mozna sie zglosic w kazdej chwili, ale punkty TLB beda liczone dopiero od momentu zgloszenia
    -Buy in do poszczegolnych rankingow:
    * Low 50$+5$
    * Medium 500$+10$ ( w tym wypadku pieniadze ktore trafiaja do puli nagrod przesylacie do Gorala)
    * All Around 100$+10$
    - O pozycji w rankingu decydowac bedzie suma zdobytych punkow TLB z zadeklarowanych turniejow. W przypadku dwoch takich samych wynikow (bardzo malo prawdopodobne) o wyzszej pozycji bedzie decydowac pojedynczy najlepszy wynik, potem drugi itd.
    - Turnieje Heads Up oraz Shootout nie wchodza do rankingu TLB, wiec nie mozna ich deklarowac
    - Deklaracja turnieju (poza ALL ROUND) musi nastapic przed startem danego turnieju poprzez Gadu Gadu do osoby obslugujacej dany ranking.
    - Kazda wiadomosc z deklaracja turnieju potwierdze odpisujac "potwierdzam", w przypadku braku odpowiedzi nalezy sie skontaktowac do skutku (podam grajacym maila i telefon) gdyz GG czasem zawodzi.
    - Wplate wpisowego oraz oplaty dla osoby obslugujacej (BartekPL) nalezy zrobic przed deklaracja pierwszego turnieju
    - Nalezy wlaczyc w Sofcie PS opcje o informowaniu o wynikach turniejowych mailem
    - Po zakonczeniu zadeklarowanego turnieju w 15% stawki (czyli zdobyciu pkt TLB) nalezy przeslac tego maila dalej do mnie na GG
    - Osoba obslugujaca (BartekPL) moze brac udzial w danym rankingu, musi jednakze samemu deklarowac turnieje na Gadu Gadu do dwoch innych graczy z tego rankingu
    - Jesli ktos chce wziac udzial w Prob Becie a nie ma Gadu Gadu bedzie musial je sobie zalozyc do tego celu
    - Wszelkie proby raportowania zawyzonych TLB (lub inne tego typu przekrety) beda sie konczyc dyskwalifikacja z pozbawieniem nagrody. Przypominam, ze pomimo faktu iz TLB jest przesylane po turnieju mailem (i teoretycznie mozna te pkt podmienic przed wyslaniem do osoby obslugujacej) to na stronie PS jest wzor ktorym mozna TLB wyliczyc i sprawdzic poprawnosc kazdego zadeklarowanego wyniku!
    - W ramach mozliwosci bede informowal o zadeklarowanych przez uczestnikow turniejach dla wszystkich rankingow
    -oficjalne temat wraz z zapisami założe gdzieś w połowie kwietnia.

    - Struktura wyplat w zaleznosci od ilosci osob w rankingu:
    1-3 - 100% 1m
    4-6 - 75% 1m, 25% 2m
    7-15 - 50% 1m, 30% 2m, 20% 3m
    15-30 - 40% 1m, 30% 2m, 20% 3m, 10% 4m
    powyżej 30: 1m 34%, 2m 24%, 3m 18%, 4m 14%, 5m 10%

    - W przypadku nie zdobycia TLB przez wymagana liczbe osob nagrody dostanie mniej osob (np 20 graczy ale tylko 2 zdobedzie TLB: 75% 1m, 25% 2m itd).

    -Mozliwe jest ze PS dorzuci jakies tickety do puli nagrod.

    Pzdr
    Ostatnio edytowane przez BartekPL ; 17-04-2010 o 08:42

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Salford (UK)
    Posty
    63
    Pierwszy

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Drugi

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    chetny na low

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Ja też chętny Zmierzę się z Marcinem i resztą

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Chętny na low, dobrze że poszerzyliście wybór z 8 do 12 turniejów.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256
    Czy mozna zadeklarowac turniej typu knockout? Ostatnio zająłem w takim wysokie miejsce ale pkt TLB nie otrzymałem. Dla mnie to o tyle istotne, że chciałbym zagrać LOW ale 10 maja lece na turniej i chciałbym te 12 turków zagrać przed tą datą, a wtedy to już trudniej coś wybrać.

    tutaj mail od pokerstars i pkt TLB nie ma:

    PokerStars Turniej nr 264002061, No Limit Hold'em
    Wpisowe: $20.00/$5.00/$2.00 USD
    348 graczy
    Łączna pula nagród: $6960.00 USD
    Turniej rozpoczął się o 25/04/2010 17:05:00 CET [25/04/2010 11:05:00
    ET]


    Drogi/Droga ocwiejka,

    Ukończyłeś turniej na 3ci miejscu. Nagroda w wysokości 730,80 USD
    została przelana na Twoje konto prawdziwych pieniędzy.

    Otrzymałeś też 40,00 USD w ramach Knockout Bounties. Zostałeś
    nagrodzony za wyeliminowanie następujących graczy: MRNONO09, 2muchrisk, brull2008,
    hsv81becks, Miti 0804, girard1979, Søren Smith, diamondn'gun.


    Gratulujemy!

    Dziękujemy za udział w grze.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    pisze przeciez ze KO nie wliczaja sie i nie mozna ich deklarowac tak samo jak HU

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256
    Gdzie jest napisane bo może jestem ślepy? Ja zauważyłem tylko shootout i HU: " - Turnieje Heads Up oraz Shootout nie wchodza do rankingu TLB, wiec nie mozna ich deklarowac" - chyba że uważasz że to to samo?

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    pomylilo mi sie ale i tak to logiczne ze sie nie wliczaja