Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (4 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($50.85)
    SB ($50.32)
    BB ($11.34)
    Hero (UTG) ($57.80)

    Preflop: Hero is UTG with ,
    1 fold, Hero bets $1.50, 1 fold, SB raises $4, Hero calls $3

    Flop: ($9) , , (2 players)
    SB bets $6.75, Hero calls $6.75

    Turn: ($22.50) (2 players)
    SB bets $12, Hero calls $12

    River: ($46.50) (2 players)
    SB checks, Hero bets $34.55 (All-In), 1 fold

    Total pot: $46.50

    Czy jest to zagrane poprawnie? Czy możemy zagrać na river mniej (nie wiem w celu sprowokowania allina?).

  2. #2
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    114
    chcesz prowokowac allina majac tptk? sprawdzi cie tylko lepsza reka imho niz tptk. ja robie check behind river. moze on tu czekal na river w celu sprowokowania twojego blefu z tptk :P

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    lol Prozz I hope youre joking.
    Imo to jest clear valuebet na river, callem na turnie underrepujesz swoja reke callnie Cie KQ,KJ czasem down stiltuje z QQ/JJ bo na taka reke tu wyglada, well played.
    Co do preflopa mozna sie spierac ale in position flatowanie AK nie jest takie zle czasem.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Tak też brałem pod uwagę sens zagrania na river. Wiedziałem, że sprawdzą mnie tylko set albo 2 pary. Odrzuciłem taką możliwość. I właśnie chodziło mi o to czy tak samo zadziała wrzucenie wszystkich chipsów czy można się pokusić o zagranie np. za 1/3 puli.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    bez zadnych informacji o przeciwniku ciezko ocenic ktorekolwiek z zagran w tej rece. vs total unknown zagralbym 4bet pre, a przy flacie 3beta fold flop.
    as played vbet na river musi byc

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    QQ/JJ nie będzie często 2nd barellować K turn. Moim zdaniem skoro masz plan wrzucać olka for value na river/sprawdzać shove to możesz też przebić bet na turn -> Kx się nie zrzuci no way a możesz dostać light call nawet od dziesiątki, bo reprezentujesz swoją linią wtedy głównie drawy/sety/asy. Call turn jest spoko jeśli masz jakiś read, że typ 3barelluje często, bo wtedy na river często będzie blefował.

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Pinio Zobacz posta
    Tak też brałem pod uwagę sens zagrania na river. Wiedziałem, że sprawdzą mnie tylko set albo 2 pary.
    to po co betowales???

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    To nie moja ręka:] Ja byłem właśnie za opcją, żeby nie betować. Ale przemyślałem to i wiedziałem, że pary lub seta nie ma. Kwestia taka czy zagraniem za 1/3 mogłem spowodować jakąś akcję czy było to bez znaczenia.

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Pinio Zobacz posta
    To nie moja ręka:] Ja byłem właśnie za opcją, żeby nie betować. Ale przemyślałem to i wiedziałem, że pary lub seta nie ma. Kwestia taka czy zagraniem za 1/3 mogłem spowodować jakąś akcję czy było to bez znaczenia.
    aha, rozumiem. ja bym zabetował, natomiast główny problem przy rozstrzyganiu ile betować, to raczej jest taki ile on może sprawdzić ze średnią ręką, niż ile może przebić z blefem - bo to raczej zrobi rzadko. myślę że zarówno olin jest spoko, jak i mniejsze zagranie. check raczej zbyt ostrozny.

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    nie wrzuciłes statów po akcji ma on KQ ,QQ JJ.Czy ci zapłaci ty z nim grałeś.
    Ostatnio edytowane przez lolo2 ; 06-03-2010 o 16:25