Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Nikogo nie razi gra PF i flop z tym AK? Na river oczywiste, że mamy najlepszą rękę. Dwie pary (jakie dwie pary KT czy 75 huh?) i sety nie grają check river. As played raise turn, jeżeli SB nie gra 3-bet/bet/bet/shove blef.

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Nie sądzę, żeby miało kogoś razić flatowanie AK (chociaż typ miał 11% 3betów jeżeli dobrze pamiętam). Nie wiem czym był podyktowany call cbeta ale mniemam że były ku temu przesłanki Ja się chciałem tylko dowiedzieć czy zagranie na river za 1/3 czy allin jest bez znaczenia w tym momencie. Jeżeli ma sprawdzić za 1/3 to allina tak samo sprawdzi. A bet za 1/3 nie spowoduje tak czy tak żadnej akcji. (oczywiście można jeszcze rozpatrywać check/behind na river

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    Cytat Zamieszczone przez Pinio Zobacz posta
    Nie sądzę, żeby miało kogoś razić flatowanie AK (chociaż typ miał 11% 3betów jeżeli dobrze pamiętam). Nie wiem czym był podyktowany call cbeta ale mniemam że były ku temu przesłanki Ja się chciałem tylko dowiedzieć czy zagranie na river za 1/3 czy allin jest bez znaczenia w tym momencie. Jeżeli ma sprawdzić za 1/3 to allina tak samo sprawdzi. A bet za 1/3 nie spowoduje tak czy tak żadnej akcji. (oczywiście można jeszcze rozpatrywać check/behind na river
    lol chwilę grasz w pokera sądząc ,on flop potrzebujesz 35% do cala a masz 38%

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez Tamar Zobacz posta
    Nikogo nie razi gra PF i flop z tym AK? Na river oczywiste, że mamy najlepszą rękę. Dwie pary (jakie dwie pary KT czy 75 huh?) i sety nie grają check river. As played raise turn, jeżeli SB nie gra 3-bet/bet/bet/shove blef.
    imo raise turn jest absolutnie bez sensu, zupelnie nie wiem czemu ma sluzyc, bo jestem pewien, ze nie jest for value

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    No, na pewno nie jako blef!

    Robiąc float flop, praktycznie na każdym turn trzeba raisować (chyba, że ten call to TP draw?). Tylko taka linia jest logiczna począwszy od preflop. Pozatym po call flop nie możesz mieć w zasadzie żadnego (KT ewentualnie) króla i raise wygląda tu na blefa bardzo często + oczywiście zawsze jest nadzieja na call od wielu gorszych rąk.

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    ale ostatnie na co nas stawia to AK, a blizej JJ-QQ, ktore nie chce sie zrzucic do drugiego barrela na oczywistej karcie i jest duza szansa, ze bedzie chcial odpalic 3, bo zeby callowac riverowy shove HERO musialby miec

    a) seta - ale to rzadkosc + setmining nie daje rady
    b) slowplayowane AA - przez mysl mu to nie przejdzie
    c) uparte AK - to raczej tez