Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 164
  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez antyk77 Zobacz posta
    w porownaniu do III sezonu kaj rake wynosil 7 zl przy 22 BI (absurd)to tak, te 3 zl to malo.

    moja sugestia: BI 30 (18/7/5)
    Coooooooo? Jak to rake był 7 PLN? ;o

  2. #12
    Tak było, 5 zł dla lokalu w ktorym gramy i 2 zł dla organizatora ( ja zrozumialem ze za te pieniadze miala powstac strona internetowa)

  3. #13
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zabrze
    Posty
    108
    zdecydowanie trzeba cos tu zmienic bo to nie może być tak żeby mniej niz polowa wpisowego szła do puli. Myślę że organizatorzy powinni się wypowiedzieć w tej kwestii tutaj na forum, propozycja antyka jest ok jak juz musi byc ten rake 5zł.

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    zabrze
    Posty
    33
    Cytat Zamieszczone przez maty_s Zobacz posta
    Tak było, 5 zł dla lokalu w ktorym gramy i 2 zł dla organizatora ( ja zrozumialem ze za te pieniadze miala powstac strona internetowa)
    to te 2 zl bylo dla organizatora?? haha normalne kpina, ciekawe z jakiej racji

  5. #15
    Dołączył
    Sep 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    430
    Dogadajcie się z lokalem, żeby nie pobierać od każdego te 5zł, bo i tak każdy zapewne kupuje jakiś soczek czy piwo ( nie koniecznie jedno ).
    zagrajcie BI 30zł 22 do puli + 5 masters + 3 rake )

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez antyk77 Zobacz posta
    to te 2 zl bylo dla organizatora?? haha normalne kpina, ciekawe z jakiej racji
    No nie wiem jak to Wy sobie to tam ustaliliście...ale myślałem ze ze to trochę inaczej wygląda, ze za ta 5 można zamówić sobie coś na barze, a 2 zl idzie dla tych co prowadza turniej.

    Dogadajcie się w środę, i napiszcie co ustaliliście,ok?

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    23
    moja propozycja : 33zl buy in , Pula 25 ,Master 5 , Rake 3 i jestem pewien ze frekwencja wzrosnie ze wzgledu na to ze bedzie mozna wygrac cos za pierwsze miejsca .


    Regen

  8. #18
    Cytat Zamieszczone przez tentyper Zobacz posta
    moja propozycja : 33zl buy in , Pula 25 ,Master 5 , Rake 3 i jestem pewien ze frekwencja wzrosnie ze wzgledu na to ze bedzie mozna wygrac cos za pierwsze miejsca.
    Zgadzam się z łysolem. O dziwo dobrze godo

    Gliniarz

  9. #19
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zabrze
    Posty
    108
    widze ze wszyscy sie zgadzaja ze wpisowe powinno wynosic cos kolo 30 zl, bo z takim buy in freezouta w okolicy nie ma wiec i popyt sie znajdzie.

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    131
    Cytat Zamieszczone przez badugigreg Zobacz posta
    widze ze wszyscy sie zgadzaja ze wpisowe powinno wynosic cos kolo 30 zl, bo z takim buy in freezouta w okolicy nie ma wiec i popyt sie znajdzie.
    tylko nie w środę o 19,00