Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    omg

    kurwa wszyscy piszecie ze sie zdarza itd.
    czemu nie chcecie zobaczyc cudu ktorego bylem swiadkiem?!?!!?jak chcecie udawac stieve wondera to prosze bardzo ja wiem ze to byl fucking miracle jak w pulp fiction i Bog mi chcial cos przekazac...tylko jeszcze nie wiem co:P


    zebys nie gral DONow

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Takich historii były tysiące. Erklos pewnie opowiada o historii z PPT w Hiltonie gdy gracz shaft mając tylko na ante wygrał bodajże 17 kolejnych all-inów i turniej. Byłem przy tym, widziałem.

    W 2008 roku grałem freerola na expekcie o 2 wyjazdy na turnieje do Sztokholmu i Londynu. Był to 1-table SNG po 2500 żetonów winner-takes-all. Bardzo szybko przegrałem flipa AK vs JJ i zostało mi tych żetonów 115. Na 15/30 pushnąłem śmiecie w BB który spasował. Potem wygrałem z 30 alinów i wyjechałem na turnieje, z których jeszcze na dodatek jeden wygrałem.

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    1/5 ante i powrót faktycznie robi wrażenie, ale jak by policzyć to teraz ma 5, dwie wygrane ręce z rzędu i ma minimum 165. Wtedy pewnie spasował słabą rękę ale następnął wygrał i już prawie 400, spasował ze 3 następne i przyszły AA i 2 calle jak miał te 300... Więc wygrał 4 z 8 rąk z rzędu. Biorąc pod uwage ze na showdownie miał prawdopodobnie najczęściej 1 przeciwnika w grze bo wszyscy go olali i pewnie nie było żadnego cooperation play na niego, to znowu nie aż taki cud. Myślę że można to wyliczyć według takiego przykładowego scenariusza

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Na PS to az nie takie nierealne z racji ante przyfarci 3 rozdania z rzedu i juz jest w grze

    Widzialem jak Polak zreszta przy 8 graczach majac 50 zetonow wygral na boss media Dona za 5 euro Tutaj nie ma ante wiec o wiele wiel trudniej sie takiemu mega shortowi odbudowac nawet jak przyfarci Nie ma death money w postaci Ante

  5. #15



    sit and go za 215 $

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Najbardziej znana historia dotyczy ME WSoP 2003, kiedy Sammy Farha przegrał jakieś grube rozdanie (w dość późnej fazie, choć nie pamiętam na jakich to było blindach) i został mu jeden żeton (5k zdaje się). Wrzucił go do pierwszej z brzegu puli (tak w ogóle to chciał już sobie pójść...) i... doszedł do HU, gdzie - jak wiadomo - przegrał z Mooneymakerem.
    Gdzieś to kiedyś wyczytałem, ale naprawdę nie wiem czy to prawda czy nie.

  7. #17
    Szadinho ja tez gram DoNy na Psie tylko nieco nizej stawki bo 5,2$ i gram tam ostry multitabling tak kolo 25-30 stolow i musze przyznac ze zdarzaja sie tam cuda. Aczkolwiek dziala to w obie strony bo juz nie raz konczylem DoNa majac ok.40 w zetonach ize tak powiem doczolgalem sie do kasy. Wqrza mnie czesto w DOnach na PS to ze gdy przychodzi moment tych duzych blindow (200-400,300-600) to czesto jezeli nie wyksztalci sie jakis konkretny short do tego momentu to zazwyczaj turniej zamienia sie w loterie i ze tak powiem na zaczyna sie losowanie kto sie na kogo nadzieje. ALe ogolnie lubie te turki bo na stawkach tych 5,2$ masa jest slabszych graczy i po zmianie przynawania FPP przez PS jescze ich przybylo

  8. #18
    Przecież to wszystko jest normalną sprawą, nie widzę potrzeby zakładania nowego tematu. A jeśli PS ci nie odpowiada to po co na nim grasz??

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    To nie Bóg chciał ci coś przekazać, ale pewna pani o imieniu Statystyka.

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Cytat Zamieszczone przez Delicious4Me Zobacz posta
    Przecież to wszystko jest normalną sprawą, nie widzę potrzeby zakładania nowego tematu. A jeśli PS ci nie odpowiada to po co na nim grasz??
    Ja pierdole,powiedzial co wiedzial.