Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    ostatnio mialem stytuacje ze koles w Donie uratowal sie majac 30 przy stawkach 75/150 ale lol to co dzisiaj sie stalo to koniec jak dla mnie to jakis pierdolony kosmos i przyklad na to jaki ten soft PS jest smieszny...jak ktos mi pokaze ze ktos sie uratowal majac mniej, niz kolo z ktorym gralem, w donie za 10$ stawiam flache jak nic:P

    no i pytanie do znawcow czy to kurwa mac bylo mozliwe?!?!!?

    don za 10.40$ oczywiscie na PS,reszte widac na fotach,na pierwszej jak "5 ma", na drugiej koncowe rozdanie...
    nie umiem wrzucic tak zeby bylo widac odrazu
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Na psie wszystko jest mozliwe. To co ze mna dzisiaj ten soft zrobil to tez ciekawa sprawa,ale to juz zupelnie inna historia.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    ile ai pod rzad wygral ? dobry kolo moral z tego taki ze nadzieja umiera ostatnia i trzeba walczyc do konca

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Wygrywało się sity mając 1/5bb, czy nawet mniej. Raz na jakiś czas takie coś się zdarza.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta
    ile ai pod rzad wygral ? dobry kolo moral z tego taki ze nadzieja umiera ostatnia i trzeba walczyc do konca
    szczerze powiem ze nie wiem bo jak zobaczylem u niego 5 to olalem tego dona:P mial 1/5 ante ciekawe czy wierzyl jeszcze wiem ze nagle jak po raz ktorys wyskoczyl mi znowu ten don to patrze a on ma chyba z 300, wszedl allin,dostal 2 razy call pokazal AA ktore sie utrzymalo, potroil a ja WHAT THE HELLL:P

  6. #6
    Na mistrzostwach Polski Everesta erklos opowiadał historie jak w jakimś turnieju gościowi zostało w pewnym momencie żetonów tylko na ante, a potem wygrał cały turniej, więc takie sytuacje się zdażają.

  7. #7
    zdarza sie i działa w obie strony calkiem niedawno mialem sytuacje w sitku turbo na 45 za 1,1$, w której zostało nas 3 ja mam 1900 przeciwnicy po około 30k, blindy 1000/2000, a 10 min pozniej wygralem ten turniej tak wiec z braku laku dużo lucku

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    Cytat Zamieszczone przez marek Zobacz posta
    zdarza sie i działa w obie strony calkiem niedawno mialem sytuacje w sitku turbo na 45 za 1,1$, w której zostało nas 3 ja mam 1900 przeciwnicy po około 30k, blindy 1000/2000, a 10 min pozniej wygralem ten turniej tak wiec z braku laku dużo lucku

    wtf? nie wierze Ci

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    omg

    kurwa wszyscy piszecie ze sie zdarza itd.
    czemu nie chcecie zobaczyc cudu ktorego bylem swiadkiem?!?!!?jak chcecie udawac stieve wondera to prosze bardzo ja wiem ze to byl fucking miracle jak w pulp fiction i Bog mi chcial cos przekazac...tylko jeszcze nie wiem co:P

  10. #10
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    291
    leveled