Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    No tak, mamy juz tu wiele ciekawych tematow na bocznicy,
    a ze ja ostatnimi czasy zakonczylem dluzszy zwiazek (nie malzenstwo) tak tez postanowilem zalozyc watek dla takich jak ja, co sie ogladaja za dziewczynami, podrywaja dziewczyny, maja wiecej czasu na imprezowanie, picie, pokera itp


    Nie wiem czy cos z tego tu wyjdzie, ale sprobowac mozna, wlasnie jestem na etapie ogladania 'brides from russia' i tego typu serwisow, i musze powiedziec, ze moze sa tu jacys chetni na wakacje w odessie?

    Czemu odessa?
    Additional Photo of Yulia 98869

    Additional Photo of Yana 106024

    Jedno co prawda nie z odessy, ale druga juz tak Kiedys tam bylem ( z 4 lata temu ) i dupy maja niesamowite w tym miescie wiec iles musi byc jeszcze takich, ktore nie chce wyjechac

    Co myslicie o w/w pannach? zabijcie mnie a nie powiem ktora mi sie bardziej podoba Ta pierwsza jest niesamowita, ta druga ma to cos

    Moze macie jakies ladne kolezanki do wydania?

  2. #2
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Muszę się kiedyś do Odessy wybrać

    Z dwóch ww. imo Yana lepsza.

    Additional Photo of Darina 106312 - ta jest świetna

    http://www.loveme.com/invar/services...name=6_Natalia - ta również "daje radę" :]

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    nie mogles wybrac gorszego miasta na ukrainie?

    nie radze korzystac z takowych serwisow.w odessie hiv/ids-rate to jest ok.10%.do tego turecka mafia trzyma wszystko w swoich lapach.trudno ci bedzie znalesc tam "normalna" dziewczyne..

    jezeli masz ochote to kharkov(ogromna ilosc fajnych studentek ),dnepropetrovsk a sczczegolnie krivoy rog(miasto okropne,ale nigdzie nie widzialem tyle dziewczyn z tak duzymi,pieknymi oczami jak w tym miescie.troche stare dane,ale nie sadze ,zeby sie az tak strasznie zmienilo. :P

    jak chcesz jakies info ,to pytaj

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Bylem w Odessie 4 lata temu z laska, i ogrom lasek dookola powodowal bol glowy

    Odessa jest tu przykladem, moge jechac gdzie kolwiek
    Moze sa jacys chetni na jakies takie wycieczki?
    Zeby poznac Yulie moge leciec i do australii ale generalnie dupeczki z ukrainy / rosji sa interesujace wiec powiedz skad masz tyle informacji :>

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    ja jeszcze gora miesiac i bede wolny i moge leciec tylko biore ta druga

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Druga jest mniam mniam

    Szkoda tylko, ze mam za maly bankroll na te dziewczyny

    Fuck ide pogrindowac.

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    ooo, jeszcze zmontujemy jakas grupe kawalerska na jakies pozadne imprezowanie

    Hmm, laski sa kurde nieziemskie nie moge sie oderwac od stronki

    acha, te sobie sam znalazlem, juz sie bierzecie ze moje przyszle zony?
    Additional Photo of Viktoria 106308

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    poznałem ostatnio fajną laseczkę ... tylko nie ma czterech zębów z przodu i ma lekkiego zeza, ale tak poza tym jest naprawdę ok ...

  9. #9
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Kult - Dziewczyna bez zęba na przedzie?

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Ja dzisiaj rano taka laske widzialem, ze mi poziom testosteronu skoczyl postanowilem isc dzisiaj na miasto zobaczyc co tam ciekawe w tej anglii

    Przez to, ze moj status byl inny, kontaktow z tutejszymi dziewczynami nie mialem