Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    1. Rozdanie nie w tym dziale.
    2. Problem na flopie nie istnieje - nie możemy tego zrzucić.
    3. Odnośnie rozgrywania preflop: fold jest zły, push jest w porządku, ale ja wolę to zraisować tak jak hero. Pojedynczy all-in calluje (chyba, że zrobił to murek), na więcej się zrzucam. A oglądać flopa się nie boję.

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    146
    Sory za zły dział ale nie zwróciłem uwagi że to HS tylko patrzyłem MTT.

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Rozważanie o tym, czy raise/call czy open push jest lepszy nie znając table dynamics jest trochę bezcelowe.

    edit. ale skoro napisałeś, że masz typa 29/21 za sobą, go ahead and raise/call. I'd like it. Jeśli stół ma tendencje do flatów - wtedy trochę mniej.

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Czaki - czemu raise z intencją calla jest lepszy? Dążysz w ten sposób częściej do showdownu z ręką, z którą nie bardzo go chcesz. Ja pytam o wyjaśnienie nie dlatego, że sądzę, że wiem lepiej, bo wiem że jesteś MTT maestro, tylko chcę po prostu wiedzieć dlaczego

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Czaki - czemu raise z intencją calla jest lepszy? Dążysz w ten sposób częściej do showdownu z ręką, z którą nie bardzo go chcesz. Ja pytam o wyjaśnienie nie dlatego, że sądzę, że wiem lepiej, bo wiem że jesteś MTT maestro, tylko chcę po prostu wiedzieć dlaczego
    W skrócie: ponieważ dostaniesz czasem akcję od 66-22, A7-A2, które pasują do open pusha.

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Pozostaje jednak druga strona medalu - jak dostaniesz flat pre i zaczynasz przeklinać ten dzień i donka, który tylko sprawdził.

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Do flata pre odniosłem się w poprzednich postach.

  8. #18
    jak dostaniesz call to najczesciej od kogos slabawego z bb wiec nic zlego sie nie dzieje bo grasz z poza z reka ktora bije jego zasieg .wiadomo ze wtedy czasem sie wywalisz z turka kiedy na t53 nie zrzucisz tego 77 na crai i nasz przeciwniko pozae qto ale pokaze takze czasem jakies 22 kj a5 56 itp i wiesz wtedy sie nachapiesz. a wiesz olinujac sie pre foldujesz komus jakies 22 i wtedy nie przeklinasz zycia bo nie wiesz ze to wywalil a mogles sie nabudowac raisujac. ogolem rais/call 77 jest lepszy od openszowa choc oba zagrania ev+ obv

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    146
    Może tak w woli ścisłości:

    Mejwon: raises 10150 to 218150 and is all-in
    Jüranie: calls 10150
    *** TURN *** [ ] []
    *** RIVER *** [ ] []
    *** SHOW DOWN ***
    Mejwon: shows [ ] (a flush, King high)
    Jüranie: shows [ ] (a flush, King high - Queen higher)
    Jüranie collected 577269 from pot


    Mam jeszcze jedno pytanie ale odnośnie tego czy w takiej fazie przy takim rozwoju sytuacji cold call z QQ jest dobrym zagraniem. Wiedząc że gość z SB będzie maił oddsy 3,5 a BB będzie miał oddsy prawie 5:1 co zrobi praktycznie z bardzo szerokim zakresem. Czy chcemy grać 3 way pot z QQ ?