Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za skasowaniem licznika postów?

Głosujących
40. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    17 42.50%
  • Nie

    23 57.50%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Witam.
    Co sadzicie o tym żeby skasować licznik postów?
    Żeby go nie było pod polem "Miejscowość:"

    Chodzi mi o to, że poczatkujacy gracz zakładajacy temat w dziale strategia, może bardziej zasugerować się opinia na temat rozegrania reki przez kogoś kto ma 2250 postów niż 120 postów, mimo iż ta pierwsz osoba to regs z nl4, a ta druga jest graczem wygrywajacycm na nl400.

    Ja jestem stanowczo za tym.

    Ilość postów może być widoczna np. po kliknięciu w profil użytkownika, ale to też imho zbyteczne.

    Zakładam ankietę.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 01-03-2010 o 17:14

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Blefujesz

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Co za różnica czy będzie licznik czy nie skoro i tak kiedy się otwiera lodówkę to anoxic wyskakuje

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Nie blefuje. Kiedyś na jakimś programistycznym forum (jak bawiłem się w programowanie/security) zaproponowałem to samo, bo ludzie sugerowali się zdaniem osób które miały tysiace postów. Wtedy to przeszło i już nie ma licznika.

    Tak samo jest np. na Programowanie - 4programmers.net i nikt nie protestował przeciwko zniesieniu licznika.

    Poza tym mam dość argumentów ludzi którzy wrzucaja mi że piszę dużo na forum. Piszę, bo lubię to forum i lubię pokera. Co wam do tego ile piszę? Zajmijcie się swoim życiem imo.

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Co za różnica czy będzie licznik czy nie skoro i tak kiedy się otwiera lodówkę to anoxic wyskakuje
    Tutaj doskonały przykład osoby, która ewidentnie nie potrafi zajac się swoim życiem i wiecznie do mnie się przypierdala. Szkoda, bo kiedyś Cię ceniłem weeskacz, ale widać obrałeś sobie mnie jako osobę do ataków i już zaczynasz mnie nudzić tymi podjazdami.

  5. #5
    pomysł bardzo dobry. Nikt nikomu nie będzie rzygał że sobie punkty nabija kiedy próbuje wnieść coś nowego do forum lub wypowiedzieć się na dany temat.


    Wystarczyło by senior i junior member ( ale to też nie gwarantuje tego że np. taki Senior wypowiada się merytorycznie w danej dziedzinie )
    Ostatnio edytowane przez Pierre Doletz ; 01-03-2010 o 17:49

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    nie dodales waznej opcji "jest mi to obojętne"

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    nie dodales waznej opcji "jest mi to obojętne"
    Jak komuś jest to obojętne niech nie głosuje

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    ale moze by to pokazalo ciekawa tendencje, jezeli ci co maja wyjebane byliby w przewadze [znacznej] na przyklad

  9. #9
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Na moje oko nieglosujący są wyraźnie w przewadze

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Josek to proponował niedawno: http://forum.pokerzysta.pl/forum/165...tml#post342282

    Niektórzy nie wiedza różnicy pomiędzy nabijaniem sobie postów a zaangażowaniem w pisanie postów na forum.

    Argument że ja sobie NABIJAM licznik jest jednym z najgłupszych jakie słyszałem. Dla wszystkich którzy się czepiaja mnie: piszę na forum bo lubię. Nie trolluję, nie spamuję. A jeśli zdarza mi się to sporadycznie to sprawdź najpierw sam swoje posty czy nie ma tam żadnego spamu i trollingu.

    Jak Dakota, czy weeskacz nazywaja mnie trollem to jest po prostu jakiś monstrualny nonsens