Strona 22 z 41 PierwszyPierwszy ... 12202122232432 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 404
  1. #211
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880


    Postaram się jutro wrzucić!

    Ale sorry, bez stringów ;F

  2. #212
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    22 strony a Ty jeszcze nie zaczales??

  3. #213
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Przecież pisałem że tydzień czekam na akcję, a drugi tydzień na rozpoczęcie, czyli w skrócie na fotkę/filmik z ważenia.

    To wy spamowaliście na 22 strony

    Poza tym u mnie to nie 22 tylko 11 stron...

  4. #214
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Przecież pisałem że tydzień czekam na akcję, a drugi tydzień na rozpoczęcie, czyli w skrócie na fotkę/filmik z ważenia.

    To wy spamowaliście na 22 strony

    Poza tym u mnie to nie 22 tylko 11 stron...
    U mnie 6.

    Ja zazdroszczę tym, którzy mówią, że ten zakład jest easy. Dla mnie by nie był. Jak przez 2-3 miechy byłem na diecie ketogenicznej, wszystko liczone w excelu, sprawdzone na sdf.pl że robię wszystko dobrze, 6 treningów w tygodniu (standard na tej diecie) i zrzuciłem ze 3kg.

    Widać taka moda teraz pośród pokerzystów. Pojechać gdzieś do Tajlandii grać w pokera, założyć się o zagranie tryliona rąk do końca roku, schudnięcie. Śmieszne.

  5. #215
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Dla mnie też taka dieta nie jest prosta. Mówię o efekcie. Ja mam w planach zrzucić do lipca 10kg. Ważę teraz 80kg, ale moją naturalną wagą kiedyś było 70kg. Nie uda mi się tego zrobić, ale chcę przynajmniej zrzucić część.

  6. #216
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Anoxic najlepiej żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, że specjalnie się czymś nie dociążyłeś chowając to np. w odbycie, na filmiku wykonaj trzy przysiady, za trzecim zatrzymaj się, rozchyl pośladki i odkaszlnij

  7. #217
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880

  8. #218
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Prawdziwy dreszczowiec A te spodnie na podłodze mają świadczyć o tym, że ważenie odbyło się w stringach jednak?

  9. #219
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Te spodnie na podłodze mają świadczyć o tym... że ważenie odbyło się bez spodni.

  10. #220
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    niezbyt przekonująco to wyszło... miałeś jakiś plecak? odważniki w kieszeniach?
    jak dla mnie to musisz powtórzyć ważenie. najlepiej rób to przy lustrze a oko kamery ma dokładnie objąć Twe wspaniałe ciało