Strona 37 z 41 PierwszyPierwszy ... 273536373839 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 404
  1. #361
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Też ją nabyłem przez pokera; niezdrowe jedzenie zamawiane do domu i zjadane w nocy, zero ruchu etc

  2. #362
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Ja waże zajebiscie mało przy moim wzroście, bo 72kg, jestem chudy, ale bęc jest :/

  3. #363
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Ja jak zaczynałem pracę 2 lata temu miałem powiedzmy 174 cm tak na oko powiedzmy że przez te 2 lata nie urosłem bo nie pamiętam i ważyłem ~53 i byłem bardzo chudy teraz 73 i kazdy mowi ze dobrze wygladam ale brzuch jest i tego trzeba sie pozbyc

  4. #364
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    102
    jak na tej wkurwiajacej reklamie linei czy jak jej tam, 3 kg mnie nie mam kompleksow, fałdki zniknęły anox to ty jestes na tych fotach z tym bebzunem? Gratuluje wyniku a teraz najwazniejsza faza utrzymaj to juz nawet nei dla kasy ale dla zdrowia!

  5. #365
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Cytat Zamieszczone przez Aras85 Zobacz posta
    jak na tej wkurwiajacej reklamie linei czy jak jej tam, 3 kg mnie nie mam kompleksow, fałdki zniknęły





  6. #366
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    102
    Hehe zajebiste oskarek

  7. #367
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Nie nie, noge w gipsie miałem od listopada do grudnia bo miałem wypadek samochodowy.

    Kilka faktów:
    - nie uprawiam żadnego sportu
    - jak wiecie całe dnie spędzam przed komputerem
    - lubię wypić dobrego browara
    - lubię jeść pieprzone fast foody, jak gram sesję to często dzwonię po pizzę
    - mieszkam sam, więc sam sobie gotuję, a że nie potrafię gotować to domyślacie się co jadam...

    Przytyłem nie tyle w ciagu roku co około 15 miesięcy, dlatego że:
    - zaczalem mieszkać sam, wiec sam sie odzywiałem
    - kupiłem sobie samochód, więc czasem do sklepu 500m jeździłem autem
    - zaczałem grać w pokera
    - skończyłem LO gdzie miałem WF, na studiach już nie mam


    Tak mniej więcej wzrost: 178 , waga: 97
    Nie dość, że schudł to jeszcze zmalał 7 cm , na pierwszym filmiku na widac kto sie wazy - wy tak na serio z tym wysyłaniem kasy?

  8. #368
    ja kilka lat temu schudlem 15kg w 2.5-3 miechy jak bylem w uk z 85 na 70
    how?
    -w tygodniu jedzenie w stolowce, jak bylo cos dobrego to bralem to cos dobrego (niezdrowego), jak nie bylo nic dobrego to szedlem na mniejsze zlo = frytki i beans
    -na kolacje piwo/kola
    -w weekendy (czyli kiedy nie moglem sie w stolowce w pracy odzywiac) dieta z browarow, cocacoli, mca, burger kinga, chipsow, chleba z pasta z zoltego sera.
    -praca mozna powiedziec fizyczna, bo duzo chodzenia, czasem cos gdzies popchnac :P, a pozniej jezdzenia na stojaco takim elektrycznym czyms i ladowania na niego roznych pudelek/zgrzewek w magazynie glownym jakiejs firmy, chyba tesco

    wniosek?
    mozna wpierdalac co sie chce, wystarczy sie ruszac

  9. #369
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez JasiuZ Zobacz posta
    Nie dość, że schudł to jeszcze zmalał 7 cm , na pierwszym filmiku na widac kto sie wazy - wy tak na serio z tym wysyłaniem kasy?
    LOL? Po prostu zawyżyłem sobie wzrost w 1 poście, zdawało mi się że więcej mam. Dziś była zbyt kiepska pogoda, ale jutro skoczę się do apteki innej zważyć żeby było widać dokładnie pomiar i zobaczycie że wzrost będzie podobny (*tylko waga już większa na pewno bo się dowodniłem)

    No i c'mon, kto się niby wazył na 1 filmiku? Moja matka?

    http://w401.wrzuta.pl/film/88DZwIWhtLy/20100314002
    w 24 sekundzie masz odbicie mojej pulchnej twarzy na wadze, sobie porównaj.

    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    ja kilka lat temu schudlem 15kg w 2.5-3 miechy jak bylem w uk z 85 na 70
    how?
    (...)
    wniosek?
    mozna wpierdalac co sie chce, wystarczy sie ruszac
    Pozwolę się nie zgodzić. U endomorfików (ja) sam ruch bez diety na ujemny bilans kaloryczny nigdy nie przyniesie efektów.

    Na logikę: jak moje dzienne zapotrzebowanie wynosi około 2800 kcal to tylko ruszając się i "wpierdalając co się chce" nie zrzuciłbym, ponieważ pewnie jadłbym więcej z powodu wysiłku fizycznego
    Więc siłą rzeczy musiałem obciąć z zapotrzebowania kilkaset kcal i do tego jeszcze dodać ruch - dopiero wtedy poskutkowało.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 15-06-2010 o 02:02

  10. #370
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    7 cm sobie dodales ?!?!?! o LOL.

    @8dyb8
    Zgodze sie w 100%. Tez 2 lata temu w Anglii bylem - praca fizyczna i wpierdalalem ich najgorsze gowno tam - ofc baked beans, chips, hot-dogs, chicken nuggets, pizza hut. Efekt? Schudlem z 10kg... A na studiach siedzialem i nic nie robilem, to sie tylo...