Strona 5 z 41 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 404
  1. #41
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    102
    anoxic a budzisz sie i podjadasz w nocy?

  2. #42
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Na luzaku powiadasz? Jeśli ktoś by przyjał zakład to musiałbym przez 100 dni:

    - przestać pić piwo (dla mnie bardzo trudne, np teraz piszac tego posta pije Zywca Portera )
    - przestać jeść fast foody (trudne)
    - przestać odżywiać się niezdrowo w domu, mieszkam sam (bardzo trudne!)
    - nauczyć się gotować coś zdrowego i dietetycznego (bardzo trudne)
    - biegać (nigdy nie biegałem, ale raczej łatwe)
    - wykupić karnet na siłownię (łatwe)

    dalej już nvmnd, podałem warunki wyżej.

    pzdr.

    Edit:

    Cytat Zamieszczone przez Aras85 Zobacz posta
    anoxic a budzisz sie i podjadasz w nocy?
    w nocy nie, ale przed snem koniecznie muszę coś wpierdolić, bułkę, albo 2 wypaśne kanapki / czekoladę

    Ale tylko moja matka i moja dziewczyna moga Wam to potwierdzić no i tu jest problem.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 01-03-2010 o 17:01

  3. #43
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    - mieszkam sam,


    Tak mniej więcej wzrost: 178, waga: 97
    anoxic mieszkasz sam, rodzice ci więc nie przeszkadzaja,
    masz super laske , podobno ci na slasku ja widzieli

    to po co ci inny sport

  4. #44
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez Aras85 Zobacz posta
    oczywiscie, ze sie z toba nie zaloze bo zaklad jest niemozliwy do przeprowadzenia z wiadomych przyczyn.. nie bylbys mi w stanie udowdodnic czy spelniasz wszystkie warunki zakladu, jakbys mieszkal ze mna w jednym mieszkaniu jak najbardziej.. wole kobiety wiec pasuje..

    to jest łatwe do udowodnienia, codziennie bys dostawal filmik jak otwieram browara, piję go, wpierdzielam wielką pizze a w tle lecą w tv aktualne wiadomości.

  5. #45
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez pokerstars Zobacz posta
    anoxic mieszkasz sam, rodzice ci więc nie przeszkadzaja,
    masz super laske , podobno ci na slasku ja widzieli

    to po co ci inny sport
    Mieszkamy 45km od siebie, widujemy się w weekendy.

  6. #46
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    102
    prosze cie mam lepsze rzeczy do roboty niz ogladanie przez 100 dni ciebie jedzacego pizze i pijacego browary, nawet za 30k.. jestem pewien, ze anoxic nie da rady jest to zbyt drastyczna dieta.. szkoda jego zdrowia lepiej zrzucac max 1-2 kg na miesiac ale systematycznie a nie przez 3 miechy 18 kg...

  7. #47
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    Aston,
    od wielu lat nie uprawiam żadnego sportu (jedynie bardzo okazjonalne wyjscia na pilke max 2 razy w roku), spędzam przed kompem kilkanaście godzin dziennie. na weekendy wpada tesciowa która robi milion kotletów, bardzo czesto jadam na mieście, prawie nie jadam zieleniny i jestem leniwą wozidupą która swoim autem jedzie nawet po fajki do kiosku za rogiem i jakos udaje mi się trzymac wagę 71-74kg.
    Wierzę Ci, bo pamiętam jak wyglądasz. Masz świetną przemianę materii, pogratulować.

    U mnie to wyglądało tak, że zawsze byłem chudy, a od rozpoczęcia studiów rozpoczął się okres imprezowania i, totalnie niezdrowego życia itd itp. i... dalej byłem chudy

    No więc przyjąłem za pewnik (tak jak Ty), że już mi nigdy nie grozi przytycie. I niestety, nic z tych rzeczy; zbliżając się do trzydziestki stawałem się coraz okrąglejszy, mimo tego, że prowadziłem podobny styl życia.

    Jak widać każdy organizm jest inny. Teraz nie mam śladów nadwagi, ale jestem przekonany, że muszę utrzymywać aktywny tryb życia, bo w przeciwnym wypadku będę miał tendencje do ponownego spasienia się.

  8. #48
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    Założę się z kimś 1:1 że napluję sobie na twarz. Max. 1500$!

    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta

    masz tylu fanow, ze pewnie ktos sie znajdzie o ile to nie ty bedziesz tym plujacym ;p
    Rebel, Mash nie podał minimalnej stawki , więc ja się chętnie założę.

    stawiam na początek 5zł!!!

    (aha, stawki będę podnosił!!!! - jestem ciekaw gdzie jest granica (kwota) za którą w końcu puscisz sobie mele na oczy...)

  9. #49
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    102
    Aston wspomnial o bardzo waznym czynniku: wiek..

  10. #50
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Kazdorazowa wizyta w saunie to u mnie 3 kg mniej z odwodnienia a jestem sporo chudszy.
    2 dni w saunie i na sucharkach to min 5 kilo mniej
    Proponuje wiec dodac zastrzezenia ze na 2-3 dni przed koncem zakladu nie wolno korzystac z sauny