Strona 27 z 41 PierwszyPierwszy ... 17252627282937 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 404
  1. #261
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Najdalej za kilka miesięcy będziesz miał tyle postów co Soprano. Ile % jego postów jest bezwartosciowych, a jak te % wyglądają w Twoich? Nie licząc bocznicy bo z nią pewnie masz 2x tyle postów co Soprano.

    Do tego często powtarzasz, że 90% postów piszesz w strategii zatem robisz przysługę czytającym Cię czy powinieneś być raczej po stronie czytających. Zresztą cała strategia tak wygląda i prawie nikomu kto miałby coś do napisania już się tam udzielać nie chce. Bo po co skoro jego post zostanie zakopany i zakrzyczany przez 237 fachowych analityków z micro, którzy w kolejnych postach będą pytali np. o no deposity, czy co to jest rakeback.

    Całe to forum jest już bocznicą na której panują pokemony, trolle, a ostatnio nawet neander-kibole(nie mylić z kibicami). Szkoda na to patrzeć bo kilka lat temu to forum było pokerowe teraz jest pokemonowe, ale po co z tym walczyć? Jaki miałoby to sens i komu się chce? Ja wiem, że mi się nie chce. Zresztą nawet jak raz po raz próbuje nakłnić niektórych do myślenia poruszajac rózne tematy to wielu osobom się to nie podoba, że zakłócam sielską bezmyślną atmosferę.

    Zatem trzeba się z tym pogodzić, że już nie z roku na rok ale z miesiąca na miesiąc to forum będzie się staczać, a Doli nawet nie zorientuje się kiedy na banerach będą pokemony lub kondomy. A to co zostanie z pokerowego forum będzie raczej przypominało nasza klasę.

  2. #262
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ale Ty zrzedzisz. Jak stary zgred.

    Nie pisałem że Soprano ma pełno bezsensownych postów, tylko że tacy gracze jak on, gdy zaczynali kilka lat temu grac w pokera również pisali bzdury na forum, co wynikało z tego że dopiero zaczynali grać.

    Zupełnie nie rozumiem co Ci nie pasuje w tym że udzielam się na forum w dziale o strategii. Może wklej jakiś mój idiotyzm który napisałem w strategii z tego roku? Owszem zdarzało mi się tam pisać bzdury stricte pokerowe kiedyś, ale teraz staram się przy analizie rak. Proszę jak już zaczynasz mnie krytykować zacytuj coś chociaż.

  3. #263
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Nie pisałem że Soprano ma pełno bezsensownych postów, tylko że tacy gracze jak on, gdy zaczynali kilka lat temu grac w pokera również pisali bzdury na forum, co wynikało z tego że dopiero zaczynali grać.
    Wszystko zależy od nastawienia, pracy i praktyki za która idzie doświadczenie. Ty nawet za 20 lat nie zbliżysz się do tego co osiągnął Soprano i wielu innych którzy zamiast pisać innym gdzie są teraz wola czytać o tym gdzie mogą być za rok czy pięć.

    Masz rację zrzędzę bo nie podoba mi się to jak to forum zostało rozpierdolone...

    Wiem tylko, że nie na to forum się zapisywałem i na to obecne bym się nie zapisał. Właściwie tylko sentyment mnie tu trzyma, ale przejdę teraz w tryb "stand by" i uraduję przy okazji wielu członków tego forum.bocznica.pl

    pozdrawiam &
    weeskacz

  4. #264
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Obyś wcisnął "stand by" i zgubił pilota.

  5. #265
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    zgred wrocil po kilku dniach i znowu to samo...

  6. #266
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    126
    Do tego zgredo-troll ma czelności pisac o bezwartościowych postach. Poza tym to ty rozpierdalasz to forum.

  7. #267
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    haha wrocil troll i od razu awantura...

    sory za off ale musialem ;d

  8. #268
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez MMP1980 Zobacz posta
    Obyś wcisnął "stand by" i zgubił pilota.
    THIS!

    tez zupelnie nie rozumiem, dlaczego czepiasz sie anoxica, chlopak jest mlody, stara sie cos robic i za to duzy plus dla niego.

    sam kiedys pisalem wiele glupot na tym forum, ale kazdy zaczyna, kazdy kiedys musi sie zaczac uczyc i jesli sie zacznie rozwijac to wszystko gra.

    nie kazdy natomiast ma zdolnosci takie jak ty - zrzedzisz jak stara dewota gdzie tylko sie da - spojrz w lustro i ogarnij sie, bo jak widac juz wszyscy maja cie dosyc!

    BTW kiedys bylo duuuuzo latwiej wyplynac na wyzsze stawki, wiec nie porownuj nawet graczy ktorzy zaczynali 6-7 lat temu, do tych ktorzy zaczynaja teraz.

  9. #269
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    +1

  10. #270
    Doskonale, nareszcie bede mogl poczytac watki w calosci,poniewaz posty weeskacza omijalem szerokim lukiem Pozdro
    Ostatnio edytowane przez FaN ; 25-03-2010 o 14:40