Strona 38 z 41 PierwszyPierwszy ... 283637383940 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 404
  1. #371
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Na dowodzie mam 175cm, a byłem przekonany że mam coś koło 178 dlatego tyle wpisałem w topic.
    Nie wiem z czego to wynika, może faktycznie zmalałem
    Ważyłem się kilka dni przed końcowym ważeniem w innej aptece i też wyszło mniej niż 175.

    I znów się nie zgodzę, zrzucać wagę można tylko w jeden sposób - dostarczając mniej energii niż wynosi zapotrzebowanie do którego dodajemy energię spaloną wysiłkiem. Dajmy na to 2800kcal zapotrzebowanie, spaliłem na rowerku dodatkowe 600kcal to gdy nie dostarczę over 3400kcal to owszem spali się trochę tłuszczu. Ale jak się człowiek nie kontroluje i zje więcej niż te 3400kcal to nie zrzuci. A sprawa się komplikuje jeszcze gdy ktoś ma wolny metabolizm (endomorfik).
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 15-06-2010 o 02:12

  2. #372
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Aras85 Zobacz posta
    jak na tej wkurwiajacej reklamie linei czy jak jej tam, 3 kg mnie nie mam kompleksow, fałdki zniknęły anox to ty jestes na tych fotach z tym bebzunem? Gratuluje wyniku a teraz najwazniejsza faza utrzymaj to juz nawet nei dla kasy ale dla zdrowia!
    Tak niestety to ja. Ktoś ze śląska może potwierdzić (np. palo), że swego czasu tak wyglądałem bo się roztyłem no ale jest progres.

    Utrzymać muszę przez 50 dni bo takie są warunki zakładu, mam zamiar przez ten czas jeszcze trochę tego wyciąć więc waga może zlecieć jeszcze, potem powoli będę próbował masówkę lekką, czyste mięcho, siłka, dieta low carb + aeroby dalej żeby nie zalało na masówce, zobaczymy czy da rade.

    @8dyb8 i Scoker
    Jeszcze cytat odnośnie ekto:
    Co wyróżnia ektomorfików ?
    Jest to grupa osób bardzo szczupłych, o niewielkim umięśnieniu a także drobnych kościach, którym ciężko utyć nie ważne ile by jedli Jak pokazują badania podanie takim osobą nawet 1000 kcal ponad zapotrzebowanie energetyczne w okresie 8 tyg. doprowadziło do przyrostu masy na poziomie 0,5kg !!!
    Taka genetyka, niektórzy tak mają niektórzy nie. Ale nie można wszystkich do jednego worka wrzucać i pisać że każdy bez diety samym wysiłkiem fizycznym może zrzucić kilkanaście kilogramów bo to nie jest prawda.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 15-06-2010 o 02:35

  3. #373
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez JasiuZ Zobacz posta
    Nie dość, że schudł to jeszcze zmalał 7 cm , na pierwszym filmiku na widac kto sie wazy - wy tak na serio z tym wysyłaniem kasy?
    Widać kto. A z wysyłanie kasy nie na serio. Zrobiliśmy go w wafla i teraz mamy ubaw po pachy, bo nas szuka po całej Polsce.

  4. #374
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ponoć dziad-zabójca dzików- pogromca rowerzystów i Dakota to wasi goryle....

  5. #375
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Ok, przyznaję - pogramoca rowerzystów to mój człowiek. Sam miałem się pofatygować do tych Twoich Mysłowic, bo daleko nie mam, ale stwierdziłem, że wydam za dużo kasy, bo bankowo bym spotkał jakiegoś znajomego i na imprezie by się to zakończyło. A pogromca rowerzystów dostał za to order wzorowego zomowca w postaci kalosza i był happy.

  6. #376
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Anoxic możesz wrzucić jakiś link z przepisami na różne diety? Zrzuciłem już całkiem sporo, ale złapałem kontuzję nogi i muszę zastosować plan B. Kończą mi się pomysły na omlety itp.

    /Marcin

  7. #377
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    A jesteś na jakiejś konkretnej diecie?
    Jaki jest Twój cel? Utrzymanie wagi czy zrzucenie?

  8. #378
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    ja też coś poproszę tzn na pewno zacznę pisać na sfd.pl ale musze zrzucic brzuch...

  9. #379
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Napisz wzrost, wagę, cel i intensywność treningu w ciągu tygodnia (czy chodzisz na siłownię, rower or sth).
    Cel zrzucenie tłuszczu tak?

    Jeśli tak to dieta low carb + aeroby, można kupić jakiś spalacz (cena około 120zł).

    Dieta low carb: http://www.sdw.pl/art,diety_niskoweg...tacji,466.html

    Generalnie jak ktoś chce schudnąć to albo przechodzi na durną dietę głodówkową, albo właśnie na low carb, albo na zbilansowaną.
    W tej ostatniej można jeść (prawie) wszystko, tylko trzeba się trochę namęczyć z przygotowaniem jadłospisu.

    Oboje ogarnijcie sobie program "Dziennik Posiłków". Jest to arkusz Excela, odwala on za nas z 80% roboty przy układaniu diety.

    Tak w skrócie opis programu: podajemy swój wiek, wzrost, wagę, typ budowy ciała oraz intensywność ćwiczeń jakie wykonujemy (bądź nie), program na podstawie tych danych wylicza nasze dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Załóżmy że chcemy schudnąć. Odejmujemy od zaptrzebowania np. 200 kcal dziennie i pod tę nową ilość kcal układamy sobie dietę za pomocą dziennika posiłków, który korzysta z bardzo obszernej bazy produktów dokładnie opisanych (kcal, ilość b/w/t, minerałów itd.). W ten sposób monitorując nasze posiłki możemy być pewni że będą efekty. Koniec z liczeniem kalorii, program robi to za nas

    Link: http://www.darkthorn.republika.pl/dp.htm
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 24-06-2010 o 14:47

  10. #380
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    no ja na pewno nie chce zrzucic kilogramow i tak przy 176 waze 72 co jest malo tylko ten brzuch...
    dlatego nabrać masy spalić tłuszcz mam zamiar chodzic na basen i silownie