Strona 30 z 41 PierwszyPierwszy ... 20282930313240 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 404
  1. #291
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Cytat Zamieszczone przez byczydzien Zobacz posta
    raz

    białko jest mocno przereklamowanym produktem, na ktorym największa kasę trzepią producenci "kubełków proszku", zaleca się nie więcej jak 1g/kg białka w diecie przy optymalnej budowie masy mięsniowej, więcej nie jest potrzebne.
    :O to przeczy w zasadzie wszystkiemu co mozna przeczytac na sfd
    Ostatnio edytowane przez mat2000 ; 24-04-2010 o 10:54 Powód: niedoczytalem

  2. #292
    druga sprawa jest taka, ze nawet jak bedziesz jadł 4g/kg to musisz zjeśc proporcjonalna ilosc weglowodanów, zeby w ogole to białko "strawic", inaczej po prostu to wysrasz, i nie bedzie wiekszej roznicy, czy zjesz 4g/kg czy 1g/kg, a jest wieksza szansa tego, ze sobie nery rozwalisz, wiec po co ryzykowac i wywalac pieniadze w bloto?


    poszukam jeszcze artykułu o obiegu białka w organiźmie ( przeciętnie ćwiczacy gośc zużywa może 15-20 g białka na dobę, reszta krąży w organiźmie, więc jedzenie więcej niz 1g/kg ne ma po prostu sensu)

  3. #293
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Widzę że mamy dietetyków na forum, alutek, BartekPL i inni którzy piszą "easy nawet w 5 dni".

    Tylko nieliczni (Aston) zachowali jakiś głos rozsądku.

    Ludzie porozmawiajcie z ludźmi którzy próbowali juz wszystkich metod na zrzucenie wagi i nie udaje im się od lat. Nie mówię o sobie, ale pełno jest takich osób. To nie jest tak łatwo wykonać, człowiek wie co ma robić ale cięzko się do tego stosować. Powiedz grubasowi "napierdalaj dziennie na rowerze 50km i biegaj, jedz 1/3 tego co jadłeś" - to jak ćpunowi mówić - zostaw to, pij zieloną herbatę, jest zdrowsza.

    IMHO za przeproszeniem gówno się znacie. Chyba że się mylę i ktoś tu ma dyplom dietetyki?

    [ironia mode=on]
    Mam dla Was propozycję. Jak wiadomo nadwaga to globalny (prawie) problem. Jeśli piszecie że to takie easy, to proszę, opublikujcie jakiś artykuł, jakieś wyniki badań, nie wiem, whatever, które pomogą grubasom zrzucić zbędne kilogramy w spośób jak wy to mówicie "easy". Pomożecie światu, niech to będzie Wasza misja. Dajcie coś z siebie i powiedzcie tym wszystkim nieudaczym dietetykom, specjalistom od żywności itd. co trzeba zrobić żeby chudnąć bez efektu jojo. Powiedzcie temu grubasowi ważącemu 130kg z wielkim sadłem co ma robić żeby szybko zrzucić wagę i do niej już nigdy nie wrócić. Przecież próbował już nie raz nie pięć, no ale stosował się do jakichś chujowych poleceń "ćwicz", "jedz mniej i zdrowiej". POWIEDZCIE CO ROBIŁ ŹLE I CO MA ZROBIĆ!

    Może dostaniecie Nobla z dziedziny biologii/medycyny?

    Później zróbcie kolejny krok. Idźcie do Monaru, albo jeszcze lepiej, do tych którzy ćpają na dworcu heroinę mimo tego że za nimi już 10 terapii, owyków, dziesiątki detoksów. Powiedzcie im jak zerwać ze ćpaniem. To musi być easy. Terapeuci się nie znają, przecież wystarczy takiemu powiedzieć "nie ćpaj" i już będzie wszystko okej, nie?
    [/ironia]



    Dziękuję dobranoc
    Ja pisze ze to latwe bo sam jestem w trakcie diety i sam widze ile i w jakim czasie schudlem nie wysilajac sie zbytnio. Nie powiedzialbym ze to latwe gdybym nie wiedzial cos na ten temat.

    Tak naprawde nie jest sztuka zrzucic te kg bo rownie dobrze mozna sie meczyc w saunie, sztuka jest zrobic to madrze tak zeby po miesiacu od skonczenia diety nie przytyc w tydzien z powrotem (o ile mozna powiedziec w ogole o skonczeniu diety) wracajac do starych nawykow zywiniowych.

    Edit:

    Sposob odzywiania z ktorego jak korzystam jest powszechnie dostpeny u dietetykow z tego co wiem wiec kazdy ma do niego dostep wiec ja nobla nie dostane
    Ostatnio edytowane przez BartekPL ; 24-04-2010 o 11:13

  4. #294
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Osoba, w tym przypadku anox, ktora cwiczy regularnie ale spokojnie, powinna przyjmowac min 1,5g na kilogram masy.

    Na poczatku nie wiecej niz 30-40g jednorazowo bo organizm i tak tego nie przyjmie, bedzie musial sie stopniowo dostosowac.

    Na SFD sporo jest dobrych rzeczy, ale to nie wyrocznia. Nie traktował bym tego forum jako kompenium wiedzy, bo tak jak to forum w glownej mierze jest kreowane przez uzytkownikow i pomimo tego, ze mozna tam znalezc wartosciowe informacje, 90% to bzdury.

  5. #295
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Już Ci mówię:

    udko z kurczaka + 2x puszki tuńczyka 140g każda + 250g chudego sera + 2 jajka + szklanka mleka + 2l wody + 1l coli 0kcal
    Nie che mi się teraz liczyć, ale na oko widać, że ty głodujesz. Nic dziwnego, że chudniesz. Ciekawe czy jakiekolwiek mięśnie ci zostaną. Zrzucić 15kg mięśni, żeby zrzucić 3kg tłuszczu to ja dziękuje.

  6. #296
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Peri na tym polega dieta, je sie mniej.

    Zobacz sobie jak wyglada Dieta Kopenhaska, dla mnie tam jest mało.

    O miesnie bym sie nie martwil, po to wlasnie je sie bialko.

    Pozdrawiam

  7. #297
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Starachowice
    Posty
    121
    najzabawniejszy w tym wszystkim jest litr coli bardzo zdrowo bo 0cal:P lol

  8. #298
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    11
    Nie lepiej nauczyc sie gotować ?

  9. #299
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Proszki to świśtwo pożywienie drugiej kategorii, ale czasami nie jesteś w stanie dostarczyć tyle wartości odżywczych ile aktualnie potrzebujesz.

    W przypadku anoxa nie powinno byc problemu, mowie o pro sportowcach.

  10. #300
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    Peri na tym polega dieta, je sie mniej.

    Zobacz sobie jak wyglada Dieta Kopenhaska, dla mnie tam jest mało.

    O miesnie bym sie nie martwil, po to wlasnie je sie bialko.

    Pozdrawiam
    Ale je sie mniej 300-500 kcal niż zapotrzebowanie, nie 1500 kcal mniej bo spowalnia się metabolizm. Organizm przechodzi w tryb oszczędzania tłuszczu, bo widzi że jest głodzony i jest to jego naturalny mechanizm obronny.