Strona 2 z 41 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 404
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Panowie, można by tak na temat?

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    W skrócie, chcę schudnać ale nie mam motywacji. Niezdrowy tryb życia (granie w pokera całymi nocami, sypianie w dzień) + 6 tygodniowy "problem" z noga w gipsie + chlanie piwska i jedzenie niezdrowego żarcia = przytyłem około 20kg w ciagu roku.

    Chcę schudnać 15kg więc proponuję zakład.
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Mogę dać kolejne 50 dni nie tyle na utrzymanie, co na nie przytycie więcej niż 2-3kg.
    Wtedy zwracam kasę za zakład, bo normalnie z kasa załatwiamy po 100 dniach.

    100 dni po zakładzie na utrzymanie to za dużo, poza tym zacznie się jesień-zima, a wtedy więcej się je i nie łazi po dworze bo piździ.
    Po co chcesz schudnąć jak potem i tak zamierzasz przytyć??

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    ludzie otyli zazwyczaj(!!!) są leniwi i tylko mnożą problemy związane z odchudzaniem by miec usprawiedliwienie przed samym sobą dlaczego znów im się nie udało (trzeba było nie żreć w mcdonalds). a odchudzanie to jest wg mnie easy game.
    well, alutek, to chodzi o predyspozycje, motywacje itd.

    Przykro mi to przyznać ale kasa to jedyna rzecz która by mnie na razie zmotywowała.

    To raz, dwa, dla jednych schudniecie kilkunastu kg to bułka z masłem dla innych nie. Dla mnie właśnie nie, bo nie wyobrażam sobie tygodnia bez kilku browarów, czy wypadu do McDonalds.

    Mieszkam sam i nie umiem gotować - to jest największy problem i dlatego to powinno być EV+ dla ludzi którzy przyjma zakład.

    Cytat Zamieszczone przez Qter Zobacz posta
    Po co chcesz schudnąć jak potem i tak zamierzasz przytyć??
    Oczywiście że nie chcę przytyć. Tylko te 100 dni to zapewne będzie dla mnie bardzo ciężki okres, drastyczne restrykcje itd. Gdy mi się to uda na pewno odpocznę sobie, pozwolę sobie na wypicie kilku browarów. I tyle. Dalej postaram się już prowadzić zdrowy tryb życia ale nie aż taki że totalnie zrezygnuję z czegoś co lubię (piwo, dobre jedzonko).


    Także 2kg w 50dni uważam że jest ok. Pomyśl, może być 90 dni zakładu a mi nadal będzie brakować 3kg i co wtedy? Masakryczna męczarnia na siłce, bieganie, restrykcyjna dieta żeby w 10 dni zrzucić 3kg. To naturalne że po tych 10 dniach "odsapnę" i coś tam wróci kilogramów. Dlatego daję te 2kg max.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 01-03-2010 o 17:21

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    jakie Ev+??? co ty gadasz?
    po prostu szukasz kogos kto Ci zapłaci za niedogodności zwiazane z wyrzeczeniem się leniwego sposobu życia. jeśli znajdziesz chetnych na bety za w sumie kilkaset złoty to bedziesz mial to w dupie i wyplacisz tą kase. ale juz za kilka tysiaków jesli tyle uzbierasz w betach to ta zabawa bedzie owszem EV+ ale wylącznie dla Ciebie....

    a nawet wcinając pizze i pijąc browara można na luzaku zrzucić 15kg w 100dni. ja np mogę się ząłożyć ze przez 100 dni zjem min 100 pizz i wypiję 150 browarów i nie przytyję więcej niż o 2-3 kg...

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta

    mam 178cm i zazwyczaj ważyłem ok 70kg. wiele lat temu zdarzylo mi sie roztyć a waga skoczyła do prawie 84kg. trzy miesiące później wazylem 67kg....


    odchudzanie to jest wg mnie easy game.
    +1

    widze ze mamy podobna historie - jakies 5-6 lat temu przytylem przez zime od 70 do 84kg przy wzroscie 175cm. zrzucilem to w ponad miesiac jedzac samo mieso + owoce/warzywa, co prawda gralem duzo w pilke, ale dla mnie to peace of cake.

    za gruba kase rowniez moge spokojnie przytyc 15kg i potem zrzucic to w 2 miechy

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    To nie prawda, nie dysponuję rollem takim żebym mógł sobie pozwolić na poddanie zakładu i wypłacanie kilku stów "bo to dla mnie mało".

    1500zł to dla mnie duża kasa.

    Sadze że nie znacie się na tym co mówicie, nie wiecie o tym że różni ludzie maja różna przemiane materii? Ja w życiu nie schudnełem wiecej niż 3kg. To było gdy leżałem w szpitalu 4tyg i jadłem te ich szpitalne żarcie.

    W jaki sposób miałbym zmienić ten zakład żeby ktoś go przyjał? Jakieś propozycje?

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    ja np mogę się ząłożyć ze przez 100 dni zjem min 100 pizz i wypiję 150 browarów i nie przytyję więcej niż o 2-3 kg...
    jak sie postarasz to jeszcze schudniesz

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    LOL, co wy myślicie że ja specjalnie przytyłem 20kg żeby potem założyć sie o to że schudnę? Co za nonsens.

    Wiem że dla mnie takie wyzwanie będzie mega hard (totalna zmiana sposobu życia i wiele wiele wyrzeczeń), ale nikt kto nie miał problemów z nadwaga tego nie zrozumie imo.

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Anox co ty żebrzesz o kasę? Jesteś gruby to schudnij. Bija cie koledzy zwiększ masę. Nie podobasz sie dziewczynom schudnij. Chcesz mieć powagę na dzielni zwiększ masę. Nie ma takiego zebrania. 15 kilo w 100 dni to bułka z masłem i nikt nie chce płacić za Twoje odchudzanie Mobilizuje Cie tylko kasa kup sobie najdroższy karnet na siłowni z własna instruktorka fitness (bo wiem że zboczeniec jestes)

  10. #20
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    W jaki sposób miałbym zmienić ten zakład żeby ktoś go przyjał? Jakieś propozycje?
    Moze zaklad ze wyjdziesz na dwor?