Strona 19 z 41 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 404
  1. #181
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    No i faktycznie go jakoś mniej. Na szałcie go nie ma nie troluje po forum pewnie ostro ćwiczy

  2. #182
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    nie lepiej zaakceptowac siebie po prostu???
    No tak, po co ciągle się rozwijać, lepiej przyzwyczaić się, że całe życie przegrywasz w pokera.

    Pozdrawiam

  3. #183
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Jest już nawet pierwsza relacja

    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=3LyZN4qUc9o[/YOUTUBE]

    dzięki opublikowanym wcześniej zdjęciom udalo się potwierdzić, iż trenującym autentycznie jest Anoxic. Wielkie brawa i oby tak dalej


  4. #184
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    ^ miazga ;]

  5. #185
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    No tak, po co ciągle się rozwijać, lepiej przyzwyczaić się, że całe życie przegrywasz w pokera.

    Pozdrawiam
    sorry Tompkins ale ten przyklad Twoj jest do niczegoo ile w pokerze rozwijanie sie jest potrzebne zeby wygrywac,byc lepszym o tyle omg co to ma do odchudzania???
    bo dlaczego niby chudy jest lepszy???tzn. ze jak ktos jest gruby to ma darzyc do tego aby byc chudym?!?!?!idz to powiedz wszystkim grubasom ktorzy sa happy:P

  6. #186
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880

  7. #187
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Ale otyłośc tez w zyciu przeszkadza Szadinio, to ze ktos jest duzy nie znaczy ze jest soba.

    Jak ktos wyglada tak jak chce, jest bardziej pewny siebie, latwiej osiagac mu wyznaczone cele byc lepszym itp. Wiec to ma odchudzanie do rozwijania sie w pokera kolego, analogia jest wszedzie.

    Oczywiscie nie kazdemu dobre samopoczucie, waga itp pomagaja/przeszkadzaja, ale mysle ze wiekszosci.

  8. #188
    Ojjjj panoce, nie jest fajnie być grubym, bo nie ma z tego żadnych plusów, absolutnie żadnych, więc nie dziwię się tym, którzy postanowili zacząć się "katować"
    "zaakceptować siebie" - wtedy? Pffff ;pp. Akceptuję moje cudowne wcięcie w talii ;D

    Że kaloria kalorii nierówna, wiem dobrze. Nie wiem, o co konkretnie pytasz ;p


    Och no. Zresztą nigdy wcześniej nie próbowałam się odchudzać, ale na Boga, chciałam wreszcie poczuć się kobietą, a nie spasioną słonicą i mówię o tym otwarcie ;D

  9. #189
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    mi to w sumie bez różnicy, ja wiem o co biega, ale myślalem ze napiszesz anoxowi, jak bialko, wegle dawkujesz.

  10. #190
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    100
    loool 42kg?! WTF?!

    Ja sie zalozylem z Kobieta ze nie schudnie 6 KG w 3 tyg. zaraz lece po pizze ja podtuczyc hahaha lool 42kg WTF?!

    edit: Lol Anoxic ta 2 fota: Jaki Ty kurwa brzydki jestes hahahah No offence pzdr.