Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1
    .
    Ostatnio edytowane przez Robmaf ; 19-10-2011 o 14:56

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    zapewne masz umiejętności i legitymację do prowadzenia szkolenia pokerowego, ale rozwala mnie ta mega pretensjonalna otoczka "inwestor strategiczny" zeby dać ludziom wrażenie że gra w poka to coś głębokiego, coś więcej...

    lol imo

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Dowiesz się jak to jest wygrać duży międzynarodowy turniej, co się zmienia wtedy w życiu i jak to osiągnąć.

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    ale rozwala mnie ta mega pretensjonalna otoczka "inwestor strategiczny" zeby dać ludziom wrażenie że gra w poka to coś głębokiego, coś więcej...
    Każdy donkamentowiec powie ci że poker to coś więcej. No bo chodzi przecież o sportową rywalizację a nie jakieś tam pieniądze.

    jdx

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    III.Blok trzeci: Poker i inwestycje w Twoim życiu

    17.Zarządanie emocjami
    18.Wyznaczanie sobie celow
    19.Sposoby efektywnej nauki
    20.Kiedy grać najlepiej?
    21.Rakeback
    22.Związek
    23.Zawód pokerzysta
    24.Turniej SNG


    "związek"!?!?!?!
    o co common z tym zwiazkiem???

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    to chyba proste, jak godzic poksa z laska

  7. #7
    .
    Ostatnio edytowane przez Robmaf ; 19-10-2011 o 14:56

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Robmaf Zobacz posta
    Szkolenie będzie oficjalne!! Jak sobie ktoś tu wyobraża zorganizowanie szkolenia stricte pokerowego w Polsce? Zwróć uwagę na tytuł!! Każdy pokerzysta w moim przekonaniu podejmuje decyzje przy stole pokerowym dokładnie w taki sposób jak inwestor strategiczny na giełdzie - stąd porównanie!
    OK, sorry jeśli odebrałeś mój komentarz za zbyt napastliwy. Co rozumiesz przez oficjalne? Czy jest zakazane uczenie jak grać w pokera?

    EDIT: aha, i mogę się zgodzić że podobne decyzje występują POZA stołem (wybór gier, bankroll management), ale przy stole to co innego - mamy duże elementy w pełni losowe, nie powiedziałbym tego o giełdzie, gdzie nic nie jest losowe tylko najwyżej nie umiemy tego przewidzieć
    Ostatnio edytowane przez uczniak ; 27-02-2010 o 20:09

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    to chyba proste, jak godzic poksa z laska
    lol...
    niedlugo coach pokerowy bedzie Ci mowil jak wychowywac dzieci,co zrobic zeby kot nie sral w domu,i jak poprawic swoje zycie seksualne ...świat zmierza ku zagładzie

    btw. Esfandiari(chyba jakos tak, ten pokerzysta) ma LIFE coacha ktory przychodzi do niego codziennie rano i mowi mu....jak zyc...

    edit:sama idea szkolenia pokerwoego jest jak najbardziej OK ale sorry zycia kazdy nauczyc sie musi sam
    Ostatnio edytowane przez szadinho ; 27-02-2010 o 20:14

  10. #10
    .
    Ostatnio edytowane przez Robmaf ; 19-10-2011 o 14:56