Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31
  1. #21
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Już piszę. A ja jestem w ogóle wpisany na listę? Oczywiście chciałbym być.

    Marcin

  2. #22
    .
    Ostatnio edytowane przez Robmaf ; 19-10-2011 o 14:55

  3. #23
    Cześć,

    Nie wiem czy są jeszcze wolne miejsca na szkolenie u Lego, ale jeżeli tak to szczerze polecam się zapisać. Jest to osoba z którą miałem przyjemność kilka razy współpracować i za każdym razem zaskakiwała mnie czymś nowym. Ma świetne podejście do gry, ciągle się rozwija, awansuje ze stawkami i teraz chce wykorzystać swoje doświadczenie na szkoleniu. Jest to też niesamowicie pozytywna osoba o czym przekonasz się na na miejscu

    Cena? Dla mnie prawdziwy szok. I nawet nie umiem określić słowami tego, jak bardzo warto przyjść. Pamiętam jak sam zaczynałem, gdzie miałem dostępne jedynie książki. Problem polegał na tym, że nie wiedziałem które czytać, bo każde były o czymś innym, na innym poziomie i musiałem metodą prób i błędów selekcjonować informacje jakie tam dostawałem. I trwało to naprawdę za długo. Szkolenie oprócz ogromnej ilości informacji, pokaże Ci ścieżkę, po jakiej powinieneś pójść, aby osiągnąć sukces. Dostajesz po prostu sprawdzoną metodę, jak nie tylko zniszczyć mikrostawki, ale zajść o wiele dalej.

    Szczerze polecam
    Destrukt

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    Wybiera sie ktoś z Krakowa?

  5. #25
    .
    Ostatnio edytowane przez Robmaf ; 19-10-2011 o 14:55

  6. #26
    robmaf jeśli szkolenie okaze sie sukcesem beda kolejne?

    milo by bylo

  7. #27
    .
    Ostatnio edytowane przez Robmaf ; 19-10-2011 o 14:55

  8. #28
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Jak to wyglda na ta chwile mozna sie jeszcze zglaszac z realna szansa na uczestnictwo 21 marca?

  9. #29
    .
    Ostatnio edytowane przez Robmaf ; 19-10-2011 o 14:54

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Szukam osob ktore jada na szkolenie z Lubina Legnicy badz beda przejezdzac przez Lubin np z Zielone Gory Chetnie zrzuce sie na palwiko Pozdrawiam Prosze o info na PW