Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez Robmaf Zobacz posta
    Heeeeej

    Jeśli grając w pokera nigdy nie miałeś takich problemów i wszystko układało się wspaniale....BARDZO CHĘTNIE USŁYSZAŁBYM JAK CI SIĘ TO UDAŁO
    Pozdrawiam
    tak nigdy nie mialem problemow z pwodu pokerka aleeee ja gram ze tak powiem na o wieeeeeeeeeeeele mniejszą skale niz TYzreszta ja gowniarz jeszcze jestem,nieustatkowany,zero obowiazkow itd:P jesli mialem problemy z dziewczyna to bardziej przez glupote i pilke

    eot i zycze jak najwiekszej liczby "uczniów"
    pozdro

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    191
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    ... nie powiedziałbym tego o giełdzie, gdzie nic nie jest losowe tylko najwyżej nie umiemy tego przewidzieć
    mógłbyś rozwinąć swoją myśl??

    pozdrawiam
    melon

  3. #13
    .
    Ostatnio edytowane przez Robmaf ; 19-10-2011 o 14:55

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Robmaf Zobacz posta
    No cóż dziękuję
    Skończyłem studia finansowe i z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że gra w pokera i inwestycje giełdowe są bardo do siebie zbliżone. Tak samo mindset jest ważny, ciągłe zdobywanie informacji na stole/parkiecie itd.
    Jeśli uda Ci się trafić fenomenalną książkę "Zawód inwestor giełdowy" znajdziesz tam stwierdzenie, że dobry inwestor giełdowy łączy w sobie wiedzę i umiejętności z szachów, brydża i pokera. I zgadzam się w zupełności.
    mówimy o inwestycjach czy daytradingu (spekulacji)? nie mylilbym tych pojęć... przy czym przez spekulacje rozumiem tu wszelka gre w ktorej nie interesuja nas zbytnio fundamenty danego instrumentu.

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    191
    Ze wstydem i zażenowaniem przyznaje, iż nie mam zielonego pojęcia o czym piszesz więc pytam. Sposób "inwestowania" na giełdzie bez elementu losowego a więc i ryzyka bardzo mnie zainteresował. Mam nadzieję, że uchylisz choć rąbka tajemnicy.

    Jako, że wątek w którym piszemy dotyczy spraw zupełnie innych proponuję temat "inwestycji" przenieść do działu Bocznica, wątek "Inwestycje giełdowe" (wątek "Dowcipy" też może być odpowiedni).

    pozdrawiam
    melon

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez melon1980 Zobacz posta
    Ze wstydem i zażenowaniem przyznaje, iż nie mam zielonego pojęcia o czym piszesz więc pytam. Sposób "inwestowania" na giełdzie bez elementu losowego a więc i ryzyka bardzo mnie zainteresował. Mam nadzieję, że uchylisz choć rąbka tajemnicy.

    Jako, że wątek w którym piszemy dotyczy spraw zupełnie innych proponuję temat "inwestycji" przenieść do działu Bocznica, wątek "Inwestycje giełdowe" (wątek "Dowcipy" też może być odpowiedni).

    pozdrawiam
    melon
    nigdzie nie powiedziałem że nie ma ryzyka, bo oczywiście dominują elementy poza Twoją kontrolą (zachowanie innych graczy) i praktyczną możliwością przewidzenia.

    natomiast w pokerze, w odróżnieniu od giełdy, solą gry są elementy które są poza niczyją kontrolą (karty które dopiero spadną), a zatem poza nawet teoretyczną możliwością przewidzenia.

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Jedzie ktos moze do Wrocka z Lubina?

  8. #18
    fajnie, że kolejna osoba chce pomóc innym!

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Jeśli ktoś poszukuje transportu z Łodzi to proszę się odzywać na pm.

    Pozdrawiam

    Marcin

  10. #20
    .
    Ostatnio edytowane przez Robmaf ; 19-10-2011 o 14:56