Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Hej

    Jakos nie przepadam za wklejaniem rak .... ale to jest akurat ciekawa reka ... i jestem ciekaw co o tym sadza inni.
    Mianowicie moj call z oop napewno luzny .. ale za to przeciwnik srednio wymagajacy - no i jak to bywa z takimi callami oop - tough spot na river...co robicie po takim rozegraniu reki.

    Ready: ... male - niepodoba mi sie jego bet sizing / w poprzednich rekach na malych blindach - robi podbbicia 10bb czasem pre ; tu zagral normalnie - gralem z nim chyba 2 razy ..... napewno srednio wymagajacy.


    PokerStars No-Limit Hold'em, 23 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1310)
    Hero (BB) (t1690)

    Hero's M: 56.33

    Preflop: Hero is BB with 8, 10
    SB bets t60, Hero calls t40

    Flop: (t120) 6, 9, 2 (2 players)
    Hero checks, SB checks

    Turn: (t120) 7 (2 players)
    Hero bets t80, SB calls t80

    River: (t280) A (2 players)
    Hero bets t160, SB raises to t1170 (All-In),

    co robi HERO?
    Ostatnio edytowane przez teki ; 27-02-2010 o 13:05

  2. #2
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Z mojego doświadczenia wiem,że często zbyt agro na pre flopie może się objawiać później zbyt agro na stole, więc uważam że tutaj po prostu miażdżysz jego zakres.

    Jak dla mnie ręka nie do zrzucenia.


    Btw. koleś który podbija 10bb pre flop pewnie raczej słabo czyta strukturę stołu, wiec jeśli ma coś w stylu A2 może uważać to za nuts.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    352
    nie wiem o co chodzi tylko z tym pre flop. bet normalny z SB, call z T8 oop takze tradycyjny wiec tutaj jak dla mnie norma.

    co do decyzji na river hmmm.. przydaloby sie wiecej informacji o graczu. dla mnie mozliwe sa tu dwie opcje. oprocz koloru takze dwie pary (cos w stylu A6, A7). no i minimalna szansa moze na jakis set 222 dziwnie rozegrany.

    tak czy siak gdybym sklasyfikowal gracza (chocby na podstawie sharkscopa) jako: bardzo dobry, wygrywajacy, (mozliwe ze chytry ) to bym spasowal bo taki gracz wiadomo co tu tylko moze miec. no ale w miare kumaty gracz betowal by drawa na flopie a ten natomiast z tego co napisales nie jest jakis rewelacyjny i troche dziwny. robie call

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    @ Masaker, Mariusz

    No chyba wlasnie macie racje .... reka rozegrana byla wczoraj gdzie gralem dosyc skupiony i staralem sie analizowac kazde zagranie. Moja pierwsza mysla byl snap call .. natomiast po przeanalizowaniu blindow i stackow .../ po tej rece jesli foldowalem zostawalo mi break even w zetonach na blindach 10/20 - wiec mnostwo czasu na lepszy spot/ - zrobilem fold.
    Mecz potem spokojnie wygralem ... ale patrzac teraz na ta reke chyba zagralem zbyt pasywnie - nie pokazal co mial niestety.
    W dalszej fazie meczu zagral b podobnie / akurat tam mialem snap fold . i pokazal karete 10 tek ......ale to chyba zaden wyznacznik.

    Dzieki za ocene anyway

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    352
    fold nie byl zly. czysto teoretycznie to chyba nawet bardziej "poprawny" od calla

    ja z graczem mega slabym nad ktorym wiem ze mam olbrzymia przewage skilla tez bym tego nie sprawdzil bo wiedzialbym ze go zniszcze za chwile (szczegolnie tak jak powiedziales na tych blindach i przy takich stackach).
    z graczem bardzo dobrym tez nie bo to oczywiste ze bedzie mial tam kolor.
    ale z takim srednim/slabym (jaki wydaje mi sie byl w opisie) to bym callnal

    ps tez moze jakies ciekawe rozdanko wrzuce w pon

  6. #6
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Ale szczerze mówiąc teki zadziwiasz mnie.
    Raz chcesz się stakować z 2 para na śliskim stole a raz pasujesz (jak dla mnie) nuts

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez masaker Zobacz posta
    Ale szczerze mówiąc teki zadziwiasz mnie.
    Raz chcesz się stakować z 2 para na śliskim stole a raz pasujesz (jak dla mnie) nuts
    Bo dla mnie kazde HU to zupelnie inna historia .. nie lubie sie trzymac jakis tam okreslonych standardow .....
    Ta reka jest o tyle ciekawa ze dala mi do myslenia czy " w jakims tam okresie czasu " fold dosyc mocnego ukladu ma sens na .... bardzo dziwne zagranie villaina .... oczywiscie na blindach 75/150 jest to dla mnie " dead spot " i nawet jesli ukonczyl flusha ... trudno ...... tu decydujace znaczenie mialo to ze zaczynalismy hu tak jakby od nowa z praktycznie stanem break even przy poczatkujacych blindach - wiedzialem ze mam nad nim jakas tam przewage - a w tej rece kompletnie nie wiedzialem gdzie jestem .....i zdecydowalem sie na zagranie takie jakie zagralem .... choc w gruncie rzeczy jak wspomnialem wczesniej chyba przyznaje wam racje ..... i raczej tu byl call.
    Ostatnio edytowane przez teki ; 27-02-2010 o 19:12

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    62
    Imo:

    pre - T8o troche loose, dla mnie to cutoff, czasami call czasami fold w zależności od tego jak przeciwnik gra post. Przeciwko zwykłemu donkowi myślę że call jest ok.

    River:
    żeby być break even musisz być dobry w 43%. Wydaje mi się że masz dużo, dużo więcej. Myślę że większość jego range to Ax, 2 pary potem set. Jedynie mały % to Flush. Oczekiwałbym c-bet'u gdyby miał FD. Przydały by się ready jak gra FD, ale dla mnie to call.

  9. #9
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez manolo Zobacz posta
    Imo:

    pre - T8o troche loose
    Lol to nie full ring.
    Myślę, żę T8 wchodzi w zakres większości taight graczy i jest jak najbardziej grywalna.

  10. #10
    lol, to nawet na cashu 100bb deep sie w 80% przypadkow zrzuca, tight gracz w CASH gra z 30-35% rak oop
    tu jestesmy 65bb deep, mysle ze fold jest 'trafniejszy'