Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    ready:
    BB jest bardzo dobrym wygrywającym regiem o statsach 17/13/2.3, check/raise flop 7%, raise cbet 19%
    SB jest słabym, powoli przegrywającym regiem o statsach 16/7/1.4, fold to cbet 39%, raise cbet 6%

    call nie ma chyba sensu najmniejszego, jeżeli ktoś proponuje push, to proszę podajcie zakres BB, vs który będzie to opłacalne.

    opinie?

    Poker Stars $100.00 No Limit Hold'em - 9 players
    The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

    CO: $141.85
    BTN: $100.00
    SB: $205.85
    BB: $100.00
    UTG: $37.40
    Hero (UTG+1): $100.00
    UTG+2: $51.15
    MP1: $102.20
    MP2: $229.65

    Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG+1 with
    1 fold, Hero raises to $3, 5 folds, SB calls $2.50, BB calls $2

    Flop: ($9.00) (3 players)
    SB checks, BB checks, Hero bets $6.00, SB calls $6, BB raises to $22, Hero folds?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    AQ/QQ-JJ,AJs-ATs,KJs-KTs,QTs+,J9s+,T9s; nic pozatym chyba nie może mieć? KK+ wykluczasz? Teraz sporo zależy ilu rąk z tego zakresu nie sprawdziłby preflop i ilu nie raisowałby flopa. Dobrze by było wiedzieć czy BB gra agresywnie combo drawy.

  3. Jaki 3bet PF ma BB? Myślę Tamar, że QQ+ można wykluczyć u BB, a przy dużym 3becie nawet i JJ. W związku z tym nawet jeśli trafimy na straighta czy flusha mamy szanse na wygranie tego rozdania, jeśli spadnie kolejna 9, J czy Q.

    Uczniak, jeśli masz dużą próbkę na BB i HEM'a napisz jakie ma staty VPIP i Cold Call na BB.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    well played, ja często nie potrafię zrzucać takich rąk...
    Zaledwie kilka razy w na cashu zrzucałem już seta (można policzyć na palcach jednej ręki takie sytuacje)

    Tutaj imo był to najlepszy wybór.

  5. #5
    Raise. Ogolnie ja sie stackuje na takim bordzie. W zasadzie tylko jedna reka nas bije a rak ktore ch/r semi blefuja jest ogrom.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez gumol Zobacz posta
    Jaki 3bet PF ma BB? Myślę Tamar, że QQ+ można wykluczyć u BB, a przy dużym 3becie nawet i JJ. W związku z tym nawet jeśli trafimy na straighta czy flusha mamy szanse na wygranie tego rozdania, jeśli spadnie kolejna 9, J czy Q.

    Uczniak, jeśli masz dużą próbkę na BB i HEM'a napisz jakie ma staty VPIP i Cold Call na BB.
    VPIP BB 13%, Cold Call BB 8%, 3bet BB 4%. Ze względu na mój tight image (gram 12/9, ale przeciwnik wiekszosc rak powinien miec na mnie z okresu kiedy 24-tablowalem ze statsami 10/8) uważam że standardem jest tu dla niego flatowanie JJ pre, a QQ nie zdziwiłoby mnie.

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Tamar Zobacz posta
    AQ/QQ-JJ,AJs-ATs,KJs-KTs,QTs+,J9s+,T9s; nic pozatym chyba nie może mieć? KK+ wykluczasz? Teraz sporo zależy ilu rąk z tego zakresu nie sprawdziłby preflop i ilu nie raisowałby flopa. Dobrze by było wiedzieć czy BB gra agresywnie combo drawy.
    myślę że może mieć od czasu do czasu Acxc, i suited connectory/gappery. wykluczam KK+, wykluczam raise na flopie z AQ (zbyt cienkie na value), wykluczam raise na flopie z para+oesd lub para+gutshot bez flusha (za mało showdown equity jak na semiblef).

    generalnie moj zakres po becie na flopie to {AQ, AcKc, 99+}, raczej nie cbet-blefuję w tym spocie. z tego do olina on może spodziewać się pasa tylko AQ (nie wierzę że przewidzi mój pas 99), więc on nie powinien blefować mając zbyt mało equity na wypadek sprawdzenia.

    do tego dochodzi trzeci gracz, który ciągle również może czaić się z oversetem/nutsem, a jeśli nie, to zapewne zabiera nam outa do fulla (jeśli go potrzebujemy)...

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Masz nit image i solidny gracz daje ci akcję to prawie na pewno twój bottom set nie jest dobry. Ponadto w rozdaniu jest SB który nie jest jakimś muppetem więc IMO BB musi mieć bardzo dobrze; gdyby nie było SB to BB mógłby IMO pushować bardziej lajtowo. Wykluczam z jego zakresu układy KTs, AcTc - IMO przeciwko nitowi znacznie lepiej jest grać coś w stylu 78s. Jedyne semiblefujące układy to IMO AcKc i JcTc. Może jeszcze AcJc. Tak czy inaczej jesteś z tyłu.

    EDIT: IMO z jego zakresu zdecydowanie należy wykluczyć AQ - to jest cash a nie donkament. Za to warto dodać np. T8s.

    jdx
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 27-02-2010 o 03:15

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    jak juz mowilem, ja tutaj sobie nie wyobrazam, zeby sie nie stacknac

    AcJc, AcKc, JcTc, 8c7c, QJs, AcTc, AcXc, JcXc itp

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Tez bym tego nie zrzucil, zamykam oczy i wale pusha.