Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Nauka gry FR

  1. #1
    Witam

    Co byście polecili dla początkującego do nauki gry FR?
    Mam teraz 7 dni triala na DC, więc ściągnąłem sobie To nit or not to nit i Poker Mathematics (wiem, że to nie stricte FR).
    Co jeszcze warto mieć? (oczywiście nie tylko z tej strony)

    Dzięki z góry za pomoc.

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Chakalaka_MamDużegoPtaka Zobacz posta
    Witam

    Co byście polecili dla początkującego do nauki gry FR?
    Mam teraz 7 dni triala na DC, więc ściągnąłem sobie To nit or not to nit i Poker Mathematics (wiem, że to nie stricte FR).
    Co jeszcze warto mieć? (oczywiście nie tylko z tej strony)

    Dzięki z góry za pomoc.
    z DC wszystkie serie Nolana i DJSenseia

  3. #3
    A czy jest duża różnica pomiędzy NL20, a NL50? Bo z tego co przeglądałem na DC tam zdecydowana większość filmów w dziale micro jest powyżej NL20.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    202
    Cytat Zamieszczone przez caveman Zobacz posta
    A czy jest duża różnica pomiędzy NL20, a NL50?
    na oko to tak z $30 ale na serio, niech sie jakis weteran wypowie jak to jest ze skilem na wyzszych stawkach. czy np. majac 5ptBB na NL20 jest szansa na profit na NL50?

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Jasne ,że mając 5ptbb/100 na Nl25 będziesz miał zyski na NL50 tylko ,że na początku będą mizerne pewnie Moim zdaniem różnica jest spora. Właśnie jestem na etapie aklimatyzacji na Nl50... ale z drugiej strony ktoś kto ma taki winrate jak podałeś nie powinien mieć problemu z wejściem na wyższe stawki.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Roznica taka jak wszedzie, czyli troche wiecej regow Do tego spora czesc z nich to straszne mury, ktore przez swoj kiepski styl nie poszlo wyzej. No i przechodzac z 20 na 50, stawki rosna 2,5 raza i mozna miec problem z przystosowaniem sie do ich znacznego wzrostu (czyt. scary money).

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Gratek Zobacz posta
    No i przechodzac z 20 na 50, stawki rosna 2,5 raza i mozna miec problem z przystosowaniem sie do ich znacznego wzrostu (czyt. scary money).
    na różnych roomach dostępne są również stawki nl25, nl30 (np. ongame) i nl40 (np. microgaming) jeśli się nie mylę, a dodatkowo mamy do wyboru $ i € co powoduje że tak naprawdę można przechodzić sobie nl20$ -> nl25$ -> nl20€ -> nl30$ -> nl25€ -> nl50$ albo coś w tym stylu (z wykorzystaniem tylko części z tych pośrednich) i stopniowo przyzwyczajać się do wyższych stawek