Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Z tego co wiem to sety mają bardzo słabo tylko przeciw wyższym setom. On tu nie może mieć wyższego seta, bo podajcie mi powód czemu by slowplayował QQ i JJ przed flopem? W nadzieji, że złapie akcje set na set? Bije nas strit. KT lub T8, ale bardzo czesto tu semi blefuje wedlug mnie (call sb na flopie wedlug mnie sprzyja temu), czemu nie moze miec QJ?

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Miliard drawow i ja mam foldowac? Never.

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez El_Bandito Zobacz posta
    Z tego co wiem to sety mają bardzo słabo tylko przeciw wyższym setom. On tu nie może mieć wyższego seta, bo podajcie mi powód czemu by slowplayował QQ i JJ przed flopem?
    Uczniak pisał że BB może mieć na niego staty 10:8, więc imo JJ jest w jego zasięgu.

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    hmm QQ moze rowniez jesli nie chce wywalic fisha z SB ale sam nie wiem czy to dobry fold imo ja 3betuje i nie zrucam , zbyt duzo combo drawow lezy z ktorymi on bedzie sie stackowal

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez No3Air Zobacz posta
    hmm QQ moze rowniez jesli nie chce wywalic fisha z SB ale sam nie wiem czy to dobry fold imo ja 3betuje i nie zrucam , zbyt duzo combo drawow lezy z ktorymi on bedzie sie stackowal
    vs combo draw mamy 60/40, a vs set mamy 5/95 :/

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    imo boarderliner bo moze miec AQ QJ JTs ?? W sumie fold patrzac na EV chyba nie taki zly jezeli flatowalby tutaj QQ a oczekuje ze mozesz miec combo etc

    A gdyby to callnac i uderzyc na tunrie na kazdym treflu T/8/K 1/3 pota taki block bet ? 11 do koloru i 9 czyli daje nam to 20 outow tlko pytanie czy valubetowales w taki sposob i obrocic reke w blef po rasie ?

  7. #17
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez No3Air Zobacz posta
    A gdyby to callnac i uderzyc na tunrie na kazdym treflu T/8/K 1/3 pota taki block bet ?
    A w jaki sposób masz zamiar uderzyć na turnie za 1/3 PSB skoro pula turnie będzie wynosiła $60 i koleś jako pierwszy na 99% robi overbet-pusha za $78. Oczywiście o ile SB się nie włączy, ale nie sądzę aby to wiele zmieniło przy tych stackach i akcji.

    jdx

  8. #18
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    100% sure ze on to pushnie ? w sumie ale szukalem innego rozwiazania chociaz pewnie jest ono podobne do 3bet/fold ( czyli slabe ) ale nie jestem pewien czy on tam zawsze zrobi tego pusha . A over push turn na blanku ?

    Imo dla jednych to pewnie stack off a dla innych fold chyba trudno ocenic co jest ev+

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez No3Air Zobacz posta
    100% sure ze on to pushnie ?
    No nie jestem pewien. W każdym bądź razie po callu przeciwnika ja pushuję turna w 100% przypadków niezależnie od tego co mam na ręku. Pokazałem siłę na flopie i tej wersji się trzymam.

    jdx

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    o ile nie spadnie Tc i jego JJ jest bezwartosciowe i wtedy moze rozwazac inne linie, to na turn leci vbet/push