Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39
  1. #31
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    easy fold
    masz wiecej niz sredni wiec po co pakowac sie w jakies niepewne akcje?
    bet przed flopem dobry ale na flopie folduje i czekam az shorty bo na pewno jakies są polecą i juz
    ?

    Jeśli fold to tylko preflop(i to imo byłoby najlepsze zagranie). A na takim flopie pozostaje tylko call i zamknąć oczy.

  2. #32
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    W sumie sie zgodze na przebicie sie skladamy ( pre ) a po callu czesto foldujemy do cbeta a gramy z CO wiec pozycji z ktorej czesto sie kradnie

    Decyzja o callu imo dobra bo gosc mial 10% a szanse ze zgarniemy wejsciwoke ocenialbym rowniez na ~90% tylko ze po podwojeniu ( akcja juz na flopie ) mamy raczej ~99,99% ze zgarniemy ja na sitoucie nawet

  3. #33
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez No3Air Zobacz posta
    Decyzja o callu imo dobra bo gosc mial 10% a szanse ze zgarniemy wejsciwoke ocenialbym rowniez na ~90% tylko ze po podwojeniu ( akcja juz na flopie ) mamy raczej ~99,99% ze zgarniemy ja na sitoucie nawet
    ale to był najlepszy dla nas przypadek. spokojnie mógł mieć wyższego seta (i poprawnie zagrał ai, bo chciał zminimalizować szansę że go wydrawujemy), albo OESD.

  4. #34
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    187
    Oczywisty fold preflop. W opisanej sytuacji rowniez fold.

  5. #35
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    WWA-Włochy
    Posty
    75
    Wczoraj rozmawiałem na ten temat z Karellim, Lukrem i Serginhiem i wszyscy zgodnie stwiedziliśmy - fold pre flop!! Sergio powiedział nawet, że właściwie to już powinieneś siedzieć dawno w barze

  6. #36
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Zgadzam się również z wszystkimi, którzy do tej pory mówią o fold pre flop. I to praktycznie w każdej sytuacji, poza byciem mikro shorstackiem. Nawet gdybym miał połowę żetonów z całego turnieju to bym to foldował i zrobił sobie godzinę przerwy -> bo po co się angażować w jakiekolwiek marginalne sytuacje mając tak solidny stack na bublu?

  7. #37
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    w normalnym turze to jasne ze gramy to ale w satce przy tym stacku i bubblu po cholere sie angazowac z tak marginalna reka? co innego ze flop wyskoczyl taki ze wg mnie to byl dosc instant call bo bije nas tu w sumie tylko wyzszy set a to inaczej by rozegral a str8 nie wchodzi w jego range wiec jedyna opcja to overpaira

  8. #38
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez mularPVC Zobacz posta
    w normalnym turze to jasne ze gramy to ale w satce przy tym stacku i bubblu po cholere sie angazowac z tak marginalna reka? co innego ze flop wyskoczyl taki ze wg mnie to byl dosc instant call bo bije nas tu w sumie tylko wyzszy set a to inaczej by rozegral a str8 nie wchodzi w jego range wiec jedyna opcja to overpaira
    Dobry głos. Na flopie 459 straight "nie wchodzi w jego range".

    Chodzi o to, że masz 5% na odpadnięcie na bubble'u gdy sfoldujesz i np 10%, że odpadniesz jak sprawdzisz (liczby jako przykład, nie liczone dla tej sytuacji). Więc po co sprawdzać?

  9. #39
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    haha no ta raczej str8a nie bedzie mial ;d